Jaunākais

Sporta skolas "Spars" balvas izcīņa šorttrekā - 4.posms

      24.februārī Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkņi piedalījās sporta skolas "Spars" balvas izcīņa...
28.02.2018.

Apsveicāmo sarakstā izskan arī Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkņa vārds

Jelgavas Pilsētas   Domē tika apbalviti labākie jūnijā, jūlijā un augustā panākumus guvušie sportisti.
20.09.2017.

Spēļu un sacensību grafiks no 01.05.2017. līdz 07.05.2017.

Jelgavas Ledus sporta skolas godu audzēkņi aizstāvēja ne tika Latvijā, bet arī Baltkrievijā, piedaloties hokeja turnīrā "KUBOK...
28.04.2017.

Jelgavas Ledus sporta skola aicina visus JLSS audzēkņus,

audzēkņu vecākus un sporta skolas darbiniekus piedalīties

 Jelgavas pilsētas svētku gājienā

"Mēs esam Jelgava”

 2018.gada 25.maijā (piektdienā) pulksten. 18:00.

Pulcēšanās sākot no pulksten 17:30

(Lielās ielas krustojuma ar O.Kalpaka ielu uz Dobeles pusi (pie Ozolskvēra).

Hokeja nodaļas audzēkņiem gājienā piedalīties gaišajos hokeja kreklos!

 

 

 

 

 

Turnīrs „Olümpia Cup 2018” - ar zeltu kabatā!

 

            Laikā, kad mūsu valsts svin Neatkarības dienu, Jelgavas Ledus sporta skolas U-13 hokeja komanda dodas uz ikgadējo starptautisko hokeja turnīru „Olümpia Cup 2018”, aizstāvēt savas skolas, pilsētas un valsts godu.

Šajā reizē jaunie hokejisti uzdāvinājuši sev, skolai, Jelgavai un valstij izcilu dāvanu: 1.vietu ar uzvaras kausu un zelta medaļām!

Turnīrs norisinājās Tallinā, Tondirabas ledus hallē no 4. līdz 6.maijām, kur U-13 grupā par uzvaru cīnījās četras komandas, Tornado (Igaunija), HC Panter (Igaunija), NPSK (Igaunija) un Zemgale (Latvija) .

            Jelgavas Ledus sporta skolas U-13 hokeja komandu pārstāvēja: vārtsargi: Rauls Dāvis Kalvītis, Roberts Vītols; aizsargi: Māris Riekstiņš, Mārtiņš Vītols, Kārlis Gustavs Mendziņš, Dmitrijs Kašins, Tomas Semjonovs; uzbrucēji: Andris Seļickis, Olafs Bindulis, Renārs Avens, Roberts Bukalders, Kirils Larionovs, Edvards Dilāns, Niklāvs Lagzdiņš, Emīls Skoromka, Helmuts Spriņģis, Viktors Davidovs; treneri: Valērijs Kuļibaba, Igors Ļebedevs, Nikolajs Bižāns.

            Paldies treneriem par darbu, audzēkņiem par piedalīšanos un uzvaru, un vecākiem par atbalstu!

 

JLSS U-14 komandas dalība starptautiskajā turnīrā “Riga Cup 2018”

 

 

No 20.-22.aprīlim norisinājās starptautisks turnīrs hokejā "TRUE/RIGA HOCKEY CUP 2018" U14. Turnīru pārstāvēja hokejisti no deviņām valstīm, vienlaicīgi spēlējot "Mogo", "Kurbads", "OZO", "Inbox", "Volvo" A un B ledushaļļu ledus laukumos. Latvija - 9 komandas, Lietuva 2, Krievija 3, Čehija 2, Somija 14, Zviedrija 7, Norvēģija , Austrija, Šveice pa vienai komandai. Vienlaicīgi sacentās divu līmeņu grupas "AA" - 16 komandas un "AAA" - 24 komandas, kurā dalību ņēma arī Jelgavas ledus sporta skolas (JLSS) U14 vecuma komanda. "AAA" līmeņa grupu komandas tika sadalītas četrās apakšgrupās pa sešām komandām katrā. "B" apakšgupā, JLSS pirmās dienas visas četras spēles bija jāspēlē "Volvo" hallē Rīgā. Pirmā spēle piektdien plkst.7:00 pret spēcīgo "TEAM PELIMATKAT"(FIN) 0:6. Otrā plkst.13:15 pret "FUTURE STARS 2004"(SWE) 8:3. Uzvaru kaldināja ar gūtiem vārtiem Armands Mitkevičs, Kristers Vītoliņš, Edgars Markovs (2), Reinards Dāvis Pētersons, Rūdolfs Muraško, Helmuts Spriņģis, Markuss Jakušonoks. Trešā spēle nenotika, jo "IKAVIT MOSCOW 2004"(RUS) neieradās, tehniskā uzvara 5:0. Ceturtā spēle plkst.18:15 pret "HS RĪGA 2004"(LVA) 3:3. Visus trīs vārtus guva Krister Vītoliņš. Sestdien plkst.8:30 piektā spēle "Volvo" hallē pret "WEST COAST"(SWE) 0:9. Sestā spēle plkst.12:45 "Inbox" ledus hallē par 9/16 vietu pret "REBEL TEAM SWITZERLAND"(SUI) 2:3 pēcspēles metienos... Vārtus guva Reinards Dāvis Pētersons un Kristers Vītoliņš. Septītā spēle "Inbox" hallē plkst.19:00 par 13/16 vietu pret "TORDON BLACK"(SWE) 1:3. Vienīgos vārtus guva Mārtiņš Krišs Krūklītis. Svētdien, šī turnīra, mūsu pēdējā spēle "Volvo" hallē plkst.7:30 par 15/16 vietu pret "GELEZINIS VILKAS"(LTU) 5:1. Vārtus guva Mārtiņš Krišs Krūklītis(2), Reinards Dāvis Pētersons(2), Henrijs Reinis Vāravs. Spēles izskaņā, nepilnu minūti pirms spēles beigām, izvērtās masu kautiņš, kā rezultātā uz noraidīto soliņa JLSS hokejisti bija pat seši vienlaikus.

      Zeltu izcīnija TORDON ORANGE(SWE), sudrabs - CZEH STARS TEAM(CZE), bronza - PĀRDAUGAVA 1.DIV., 4.KJT BLUE(FIN), 5.WEST COAST((SWE), 6.TEAM PELIMATKAT(FIN), 7.OZO STARS U14, 8.SCANDINAVIAN VIKINGS(SWE), 9.HPK04 ORANGE(SWE), 10.DINAMO RIGA(LVA), 11.REBEL TEAM SWITZERLAND(SUI), 12.HC ISTREBITELI(RUS), 13.TORDON BLACK(SWE), 14.HS RIGA(LVA), 15.JELGAVAS LEDUS SPORTA SKOLA(LVA), 16.GELEZINIS VILKAS(LTU), 17.TORDON WHITE(SWE), 18.HK KURBADS(LVA), 19.TEAM HOCKEY TALENTS(AUT), 20.EUROPEAN HOCKEY ACADEMY 05'(CZE), 21.FUTURE STARS 2004(SWE), 22.SAGA 2004 RIGA(LVA), 23.HK OGRE JUNIORS(LVA), 24.IKAVIT MOSCOW 2004(RUS)

     JLSS godu aizstāvēja vārtsargi: Jānis Fecers, Aksels Ozols(Brocēnu NBJSS), Lukas Bukatovs, aizsargi: Mārtiņš Krišs Krūklītis, Edgars Markovs, Henrijs Reinis Vāravs, Tomass Semjonovs, Artis Ķergalvis, Viktors Davidovs, uzbrucēji: Ričards Andris Griķis, Emīls Riekstiņš, Markuss Jakušonoks, Reinards Dāvis Pētersons, Kirils Larionovs, Rūdolfs Muraško, Ričards Grubinskis, Emīls Skoromka, Helmuts Spriņģis, Kristers Vītoliņš. Treneri: Artjoms Ogorodņikovs, Rihards Cimermanis.

 

 

     Paldies vecākiem par līdzi jušanu un izturību!

 

JLSS audzēkņi uzstāda teicamus rezultātus starptautiskajās šorttreka  sacensībās Lietuvā!

Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) audzēkņi uzstādījuši atzīstamus rezultātus starptautiskās sacensībās Lithuanian open – Baltic Cup, kas norisinājās Lietuvas pilsētā Elektrinai no 7. līdz 8. aprīlim. Kopumā tika izcīnītas 13 individuālās medaļas dažādās distancēs, kā arī tika izcīnīti 4 kopvērtējuma kausi dažādās vecuma grupās.

 Visaugstāko vietu kopvērtējumā Junioru G grupā izcīnīja mūsu jaunākais šorttrekists Ričards Miks Rudzītis, kurš izcīnīja arī 3 individuālās zelta medaļas. Šajās sacensībās viņš uzvarēja arī visus savus priekšbraucienus un pusfinālus, tādējādi, pabeidzot sacensības ar perfektu bilanci.

 Junioru F grupā 3 medaļas izcīnīja Alisters Gasparovičs, kurš nodemonstrēja teicamu stabilitāti, izcīnot visa kaluma godalgas un kopvērtējumā ieņemot otro vietu.

            Junioru E grupā startēja uzreiz trīs mūsu Ledus sporta skolas audzēknes – Paula Gelvere, Madara Gintere un Karolīna Auziņa, kuras ieņēma attiecīgi 3., 6. un 15. vietu kopvērtējumā starp 30 dalībniecēm. Paula arī izcīnīja trīs individuālās bronzas godalgas. Junioru E grupas zēni cīnījās 29 dalībnieku konkurencē, starp kuriem bija arī pieci mūsu sportisti – Linards Reinis Laizāns, Roberts Muraško, Rūdolfs Šternmanis, Pēteris Pētersons un Raivis Grīnbergs. Vislabāk veicās Linardam, kurš izcīnīja 3 individuālās bronzas medaļas un nodrošināja 3.vietu arī kopvērtējumā. Arī jaunais Roberts Muraško parādīja sevi no labākās puses, vienreiz tiekot A finālā un divreiz uzvarot B finālos. Rūdolfs, Pēteris un Raivis ieņēma attiecīgi 10., 19. un 22.vietu.

Junioru D grupā startēja Ance Grosberga, Paula Ekerte, Alīna Aleksejenkova, Valērija Bakaja, Gunta Kopmane un Daniela Miļūna, kuras 26 sportistu konkurencē izcīnīja attiecīgi 11., 12., 13., 17., 18. un 21.vietu. Šīs pašas grupas zēni Māris Jānis Šternmanis un Mareks Reins izcīnīja attiecīgi 4. un 11.vietu. Māris arī izcīnīja vienu individuālo bronzas medaļu. Vēl sacensībās piedalījās Emīlija Ulrika Auziņa, kurai šīs bija pirmās sacensības Junioru C grupā un izcīnīta 5.vieta.

Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) šorttreka treneri Evita Krievāne un Endijs Vīgants atzinīgi vērtē sportistu sniegumu, jo visi šorttrekisti pa šo sezonu ir krietni progresējuši.

Dalībnieki startēja Junioru G, Junioru F (111m, 222m, 333m distances), Junioru E (333m, 500m, 777m distances), Junioru D (500m, 777m, 1000m distances) un Junioru C (500m, 1000m, 1500m distances) grupās.

 

 

JLSS audzēkņi trenējas pie Latvijas izlases trenera

 

Šodien Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) audzēkņi aizvadīja īpašu treniņu – viņiem uzdevumus un padomus deva Latvijas izlases galvenais treneris Kanādas hokeja speciālists Bobs Hārtlijs.

JLSS direktors Aivars Zeltiņš stāsta, ka Latvijas hokejs šobrīd piedzīvo pagrieziena punktu, un tas ir tiešs valstsvienības galvenā trenera B.Hārtlija nopelns. Tieši tāpēc viņš vēlējies, lai Kanādas speciālists paviesojas Jelgavā. «Ceru, ka vismaz daļai Ledus sporta skolas audzēkņu pēc treniņa acis vēl vairāk iemirdzējās uz hokeju, tomēr šoreiz galvenie ieguvēji bija mūsu treneri, kuri varēja ne tikai vērot Bobu Hārtliju darbībā, bet pēc tam neoficiālā gaisotnē uzdot sev interesējošus jautājumus,» norāda A.Zeltiņš, piebilstot, ka B.Hārtlijs hokeja pasaulē ir zināma un redzama figūra ar NHL trenera pieredzi un izcīnītu Stenlija kausu ar Kolorādo komandu «Avalanche» 2001. gadā.

Treniņā ar B.Hārtliju piedalījās JLSS U-12 un U-14 vecuma audzēkņi. Kā skaidro A.Zeltiņš, šis šķitis optimālais vecums, jo jauniešiem ir lielāka izpratne par spēli un viņi var efektīvāk uztvert izlases trenera sniegtos padomus un ieteikumus. Katras vecuma grupas hokejisti uz ledus aizvadīja apmēram stundu garu treniņu, izpildot dažādus uzdevumus. «Bobs Hārtlijs treniņos ļoti lielu uzmanību pievērsa tehniskiem sīkumiem – kā turēt nūju, kā pacelt ripu, kā saspēlēties un izdarīt metienu pa vārtiem,» vērtē HK «Zemgale/LLU» galvenā trenera asistents Valērijs Kuļibaba, piebilstot, ka arī Jelgavas speciālisti ikdienā tam pievērš uzmanību, jo jaunos hokejistus nevar mācīt virspusēji. Viņš norāda, ka pēc nodarbībām uz ledus Jelgavas treneriem bijusi saruna ar B.Hārtliju, kurā galvenais akcents likts uz spēlētāju motivēšanu un noskaņojumu. «Kāds ir visiedarbīgākais motivēšanas veids? Runāšana. Trenerim jāspēj hokejists novirzīt pareizā virzienā, pārliecināt un atgādināt, cik svarīgi ir tas, ko viņš dara, kāpēc viņš to dara un ko var sasniegt,» stāsta V.Kuļibaba. Tieši to, ka Jelgavā tiek attīstīts hokejs, piesaistot bērnus un mācot viņiem šo sporta veidu, atzinīgi novērtēja B.Hārtlijs.

Latvijas vīriešu hokeja izlases galvenais treneris B. Hārtlijs Jelgavā viesojās, pateicoties Latvijas Hokeja federācijas atsaucībai uz JLSS direktora ierosinājumu.

Ilze Knusle-Jankevica

2018.gada 8. Bebruāris.

Bildes pieejamas uzejot uz saiti:

http://ej.uz/JLSSBobsHartlijs

http://www.jelgavasvestnesis.lv/sports/hokejs/jlss-audzekni-trenejas-pie-latvijas-izlases-trenera

 

 

 

 

 

 

Starptautiskais turnīrs Zviedrijā

"Turex Cup" U-11 2018

 

     No 4.janvāra līdz 6.janvārim Jelgavas Ledus sporta skolas hokeja komanda piedalījās starptautiskajā turnīrā „Turex Cup”, kas norisinājās Zviedrijā.

     Pirmajā turnīra dienā mūsējie aizvadīja vienu spēli ar komandu „BOO HC”, kuru vinnēja ar rezultātu 7:2.

     Otrajā dienā tika aizvadītas četras spēles. Pirmajā spēlē mūsējie piekāpjas komandai „HANINGE ANCHORS” ar rezultātu 0:1. Otro spēli pabeidza neizšķirti ar rezultātu 1:1 un trešo spēli zaudēja komandai „ESPOO BLUES” ar rezultātu 1:4, bet otro turnīra dienu pabeidza ar uzvaru.

     Trešā diena sākās ar divu spēļu zaudējumu, bet noslēdzas ar uzvaru pret komandu „SDE HF”.

     Jelgavas Ledus sporta skolas godu šajā turnīrā aizstāvēja vārtos: Rauls Dāvis Kalvītis un Roberts Vītols; laukumā: Renards Ģenģergailis, Ervils Vaitkus, Adrians Kļaviņš, Ricards Skrāģis, Edvards Grinsons, Valters Mezītis, Olafs Bindulis, Rodrigo Antulis, Toms Kuzmins, Reinis Čistjakovs, Tomass Sokolovs, Ernests Krūmiņš un Klāvs Kovaļevskis.

 

   Turnīrā mūsu skolas komanda ierindojas 5.vieta, no 8 komandām.

 

 

     Paldies komandai par piedalīšanos, treneriem par darbu un vecākiem par atbalstu.

 

 

Papildus informācija: https://www.cuponline.se/teamView.aspx?cupid=25057&id=107442

 

 

 "CHRISTMAS CUP 2017" U -14 komandai

 

 

 

     Jelgavas LSS U14A komanda īsi pirms Ziemassvētkiem, no 21.-23.decembrim, piedalījās starptautiskā turnīrā "CHRISTMAS CUP 2017", 2004/05. gadā dzimušajiem, Čehijā. Turnīrs norisinājās vienlaicīgi divās pilsētās, Most un Bilin. Katrā hallē pa divām grupām, katrā grupā piecas komandas. Mūsējie cīnījās hallē "Most" A grupā starp komandām, EHA(Eiropas Hokeja Akadēmija, Čehija), Mostecky vyber(vietējie čehi), Ruszicci Moscow(Krievija), FASS Berlin(Vācija).

     Pirmajā dienā 21.decembrī, pirmo spēli Jelgava 11:0 sagrāva FASS Berlin un otro spēli 1:3 zaudēja "EHA"i.

      Otrajā dienā 22.decembrī, trešā spēle sīvā cīņā, bet tomēr zaude 2:3 pret "Mostecky vyber". Ceturtajā cīņā 3:0 pret "Ruszicci Moscow", kas vēl nenodrošināja vietu pusfinālā... No katras grupas pusfinālā tiek pirmās divas komandas. Ne bez Hokeja Dieva palīdzības, Jelgava tiek pusfinālā, jo trijām komandāmbija izcīnīts vienāds punktu skaits, taču vārtu attiecība bija par labu mūsu hokejistiem.

     Sestdien 23.decembrī spēle pret B grupas 1. vietas ieguvēju un zaude 0:7 pret spēcīgo HK Rytiri Kladno(Čehija), kuri arī turnīra kopvērtējumā izcīnīja 1. vietu!

     Komandas sastāvā cīnījās vārtsargi: Lukas Bukatovs un Jānis Fecers. Laukuma spēlētāji: Mārtiņš Krišs Krūklītis, Edgars Markovs, Emīls Riekstiņš, Armands Mitkevičs, Tomass Semjonovs, Viktors Davidovs, Ričards Andris Griķis, Markuss Jakušonoks, Reinards Dāvis Pētersons, Rūdolfs Muraško, Ričards Grubinskis, Artis Ķergalvis, Helmuts Spriņģis, Kristers Vītoliņš,Kirils Larionovs, Kevins Strādnieks (Brocēni), Roberts Vītols (Brocēni).

     Paldies JLSS, organizatoriem, līdzbraucējiem, bungotājiem, karogu vicinātājiem un līdzjutējiem. Paldies par darbu treneriem Artjomam Ogorodņikovam un Rihardam Cimermanim. Kā arī centīgajiem RIXCO šoferiem!!!

 

Papildus info: http://www.avantgardhockey.cz/index.php/en/04-05-21-12-23-12-2017/rozpis-utkani-a-04-05

https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Ledni-hokej/Soutez-CHRISTMAS-CUP-–-hokejovy-pohar-mladeze/Pohlavi-Muzi/Sezona-2017/158941-OPENING-CEREMONY-SKILL-COMPETITIONS-(U14)-GROUP-BILINA.htm

 

 

Christmas Cup 2017

 

 

 

 

      No 15.12 līdz 17.12 Polijas pilsētā Toruņā JLSS U-16 komanda aizvadīja starptautisko turnīru hokejā ''Christmas Cup 2017'', kurā piedalījās komandas no Polijas, Latvijas, Krievijas un Baltkrievijas.

      Pirmajā spēlē tika piedzīvots zaudējums pret Polijas U16 izlasi ar rezultātu 2:4. Otrajā spēlē tika piedzīvots zaudējums pret Dinamo Bereza komandu no Baltkrievijas 1:2. Otrajā spēļu dienā pirmajā spēlē tika izcīnīta uzvara pret Daugavpils BJSS komandu ar rezultātu 5:2, turpinājumā tika pieveikta komanda no Polijas TMH Polonia Bytom ar rezultātu 3:2 un dienas pēdējā spēlē tika izcīnīta uzvara pret HK Brest no Baltkrievijas 4:3.

     Pēc grupas spēlēm JLSS komanda palika 2. vietā grupā, tādējādi izcīnot iespēju spēlēt turnīra pusfinālā. Pēdējā turnīra dienā pusfinālā JLSS U-16 tikās ar vietējo MKS Sokoly Torun komandu, kuru izdevās uzveikt pēcspēles metienos ar rezultātu 5:4.

     Turnīra finālā tika piedzīvots atkal zaudējums Polijas U16 izlasei ar rezultātu 1:4 turnīru noslēdzot 2.vietā 12 komandu konkurencē.

     Rezultatīvākais JLSS U-16 komandā bija komandas kapteinis Artūrs Karaša, gūstot 10 (9+1) rezultativitātes punktus, bet par turnīra labāko aizsargu tika atzīts JLSS U-16 komandas aizsargs Bogdans Hodass.

 

 

   Paldies dalībniekiem par piedalīšanos sacensībās, trenerim par darbu un vecākiem par atbalstu!!!

 

 

Jaunākie raksti RSS

Sporta skolas "Spars" balvas izcīņa šorttrekā - 4.posms

      24.februārī Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkņi piedalījās sporta skolas "Spars" balvas izcīņa šorttrekā 4.posmā, kuras norisinājas Ventspilī.

28.02.2018.

Apsveicāmo sarakstā izskan arī Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkņa vārds

Jelgavas Pilsētas   Domē tika apbalviti labākie jūnijā, jūlijā un augustā panākumus guvušie sportisti.

20.09.2017.

Spēļu un sacensību grafiks no 01.05.2017. līdz 07.05.2017.

Jelgavas Ledus sporta skolas godu audzēkņi aizstāvēja ne tika Latvijā, bet arī Baltkrievijā, piedaloties hokeja turnīrā "KUBOK POBEDI".

28.04.2017.

Spēļu un sacensību grafiks no 24.04.2017. līdz 30.04.2017.

Šonedēļ Jelgavas Ledus sporta skolas godu aizstāves  ne tikai hokejisti, bet arī šorttrekisti, kuri 30.aprīlī startēs šorttreka sacensībās Ventspilī.

25.04.2017.

Jelgavas komandām zelts un sudrabs hokeja turnīrā "LIELDIENU KAUSS 2017"

23.04.2017. Jelgavas Ledus hallē norisinājās hokeja turnīrs "LIELDIENU KAUSS 2017", kurā piedalījās četras komandas.

24.04.2017.

JLSS U-13 komandai bronza hokeja turnīrā OLÜMPIA CUP JR U13

24.04.2017.

Lekcija vecākiem par uzturu sportistiem

     Vakar viesnīcā "Zemgale" Jelgavas Ledus sporta skolas audzēķņu vecākiem tika organizēta lekcija par uzturu sportistiem, kuru vadīja sertificēta uztura speciāliste un fizioterapeite Signe Rinkule.

 

 

21.04.2017.

RIGA CUP 2017 U-13 grupā

     Ir noslēdzies kārtējais RIGA CUP 2017 U-13 komandām, kurš norisinājās no 14.aprīļa līdz 17.aprīlim.

     Mūsu Jelgavas LSS puiši godam izcīnīja 11.vietu 25 komandu konkurencē.

 

 

18.04.2017.

Spēļu un sacensību grafiks no 17.04.2017. līdz 23.04.2017.

Jelgavas Ledus sporta skolas hokejistiem ir diezgān saspringta nedēļa, it īpaši U-14 komandai, jo jāpiedalās ne tikai LBJMH regulārajās spēlēs, bet arī starptautiskajā hokeja turnīrā "RIGA CUP 2017"

16.04.2017.

RIGA CUP 2017 U-16 grupā

No 07.04.2017. līdz 09.04.2017. Jelgavas Ledus sporta skolas U-16 komanda piedalījas starptautiskājā hokeja turnīrā "RIGA CUP 2017", kurš norisinājās Ozolnieku Ledus hallē un 15 koamndu konkurencē izcīnīja 8.vietu.

10.04.2017.

Spēļu grafiks no 10.04.2017. līdz 16.04.2017.

Hokejisti šonedēļ savas spēles sāk jau no ceturtdienas un piektdien starptautiskajā hokeja turnīrā "RIGA CUP 2017" savu godu aiztāves JLSS U-13 komanda.

10.04.2017.

Spēļu un sacensību grafiks no 03.04.2017. līdz 09.04.2017.

Piektdien, 7.aprīlī JLSS U-16 komanda Ozolnieku Ledus hallē sāks savu dalību starptautiskājā turnīrā "RIGA CUP 2017".

04.04.2017.

Šorttrekisti Lietuvā

     Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkni no 1.aprīļa līdz 2.aprīlim aizstāvēja pilsētas godu starptautiskajās sacensībās šorttrekā Lietuvā.

 

    

03.04.2017.

Spēļu un sacensību grafiks no 27.03.2017. līdz 02.04.2017.

Šī nedēļas nogale Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkņi piedalīsies šorttreka sacensībās,  LJBMH regulāras spēles un U-12 komanda aizvadis savas pirmas spēles starptautiskajā turnīra "RIGA CUP 2017'

28.03.2017.

JLSS sacensības šorttreka 1.posms

     18.martā Jelgavas Ledus halle notika JLSS sacensības šorttrekā 1.posms, gan ar parastām, gan ar šorttreka slidām, kurās startēja sporta skolas „Spars” un Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkņi.

21.03.2017.

Spēļu grafiks no 20.03.2017. līdz 26.03.2017.

Jelgavas Ledus sporta skolas hokejisti savas LBJMH regulāras spēles sāk jau no 21.marta.

Jelgavas Ledus sporta skolas U-10 komanda 25.martā aizvadīs savas pēdējas spēles šinī sezonā.

20.03.2017.

Spēļu un sacensību grafiks no 13.03.2017. līdz 19.03.2017.

Šonedēļ gandrīz katru dienu paredzētas Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkņiem regulāras LBJMH hokeja spēles, kā arī 18.martā notiks šorttreka sacensības.

13.03.2017.

Spēļu grafiks no 06.03.2017. līdz 12.03.2017.

Nedēļas nogalē notiks izbraukuma spēles U-10 komandai, U-12 komandai, U-14 abām komandām un U-16 komandai.

 

08.03.2017.

Balvas izcīņa šorttrekā Ventspilī

25.februārī Ventspilī norisinājas sporta skolas "Spars" balvas izcīņa šorttrekā, kur piedalījas ne tikai šīs skolas audzēkņi, bet arī Jelgavas Ledus sporta skolas šorttrekisti.

28.02.2017.

Spēļu un sacensību grafiks no 20.02.2017. līdz 26.02.2017.

Februāra pēdējās brīvdienās sacensībās piedalās ne tikai Jelgavas Ledus sporta skolas hokejisti, bet arī šorttrekisti.

 

 

20.02.2017.
[1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-160] [161-180] [181-200] [201-220] [221-240] [241-260] [261-280] [281-300] [301-320]

 

 

 

 

 

 

 

Jelgavas Ledus sporta skolas U-16 komanda no Čehijas atveda zeltu.

 

No 07.08.2017. līdz 12.08.2017. Prāgā norisinājās starptautiskais hokeja turnīrs

 „Czech hockey Challange Cup 2017”, kurā piedalījās komandas

no Latvijas, Čehijas, Kanādas, Zviedrijas, Vācijas un Francijas.

 

Jelgavas Ledus sporta skolas U-16 komandā šajā turnīrā aizvadīja piecas spēles:

pirmo spēli ar komandu „Paris 2003” no Francijas, kuru vinnēja ar rezultātu 8:3;

otro spēli ar komandu „Cowboys” no Kanādas, kuru vinnēja ar rezultātu 6:0;

trešo spēli ar komandu „Gator Armour” no Vācijas, kuru vinnēja ar rezultātu 5:3;

ceturto spēli ar komandu „Kobra Praha” no Čehijas, kuru vinnēja ar rezultātu 7:2;

piekto spēli ar komandu „HC Hvezda Praha” no Čehijas, kuru vinnēja ar rezultātu 10:2.

 

 

 

Reģistrētiem lietotājiem
Lietotājs
Parole
< Novembris >
P O T C Pk S Sv
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30