Jaunākie raksti RSS

Latvijas čempionāts daiļslidošanā

Ieskats Latvijas čempionātā daiļslidošanā šeit un šeit.
25.12.2013.

Studentu Ziemas universiāde

26.Ziemas studentu univeriāde Trentino rit pilnā sparā un arī hokeja izlase ir aizvadījusi visas savas grupas spēles (Latvija, ASV, Itālija, Zviedrija). Izcīnot vienu uzvaru, vienā spēlē zaudējot papildlaikā un vienu reizi zaudējot pamatlaikā, mūsu studentu izlase ir iekļuvusi turnīra ceturtdaļfinālā. Vislabāk no JLSS jaunajiem treneriem līdz šim ir veicies Mikam Komulam, trīs spēlēs sakrājot 5 punktus (3+2), Artūrs Āboliņš ir izdarījis 1 rezultatīvu piespēli, bet Artjoms Ogorodņikovs pašlaik rezultativitātes punktus nav ieguvis, bet viss vēl ir priekšā. Turēsim īkšķus!
17.12.2013.

Starptautisks seminārs sporta speciālistiem

Laikā no 3.- 4.decembrim Helsinkos, Somijā notika starptautiskais seminārs sporta treneriem "Treniņu procesa apjoms un kvalitāte". Seminārā piedalījās desmit sertificēti treneri no Latvijas, desmit treneri no Igaunijas un no Somijas. Lai noskaidrot, kuri brauks no Latvijas bija izsludināts konkurss un desmit labāko darbu autori tiks apbalvoti ar dalību seminārā. Tiesības piedalīties seminārā izcīnīja arī mūsu treneris Romāns Panteļejevs. Seminārs notika netālu no Helsinkiem, sporta universitātē Kisakallio. Semināru vadīja treneri no Lielbritānijas, Austrālijas un Somijas.
17.12.2013.

VSMC speciālisti JLSS

Pēc Jelgavas Ledus sporta skolas uzaicinājuma 4.decembrī Zemgales Olimpiskā centra Konferenču zālē viesojās Valsts Sporta medicīnas centra direktore I.S.Priedīte un galvenā speciāliste Dace Augstkalne, lai tiktos ar mūsu sporta skolas audzēkņu vecākiem, treneriem un administrāciju.
VSMC speciālistes tikšanās dalībniekus iepazīstināja ar nozīmīgiem jautājumiem par bērnu un jauniešu veselības problēmām, kas atklājās ikgadējās jauno sportistu padziļinātās medicīniskajās pārbaudēs.
 
10.12.2013.

26.Pasaules Ziemas universiāde

No 8. līdz 22. decembrim Trentino (Itālija) notiks 26.Pasaules ziemas Universiāde, kurā startēs vairāk nekā 3000 studenti - sportisti 12 sporta veidos no 59 valstīm. Bez Latvijas studentu hokeja izlases, turnīrā piedalīsies arī ASV, Kanādas, Zviedrijas, Krievijas, Čehijas, Slovākijas, Kazahstānas, Ukrainas, Japānas, Itālijas un Lielbritānijas hokeja komandas.
Jelgavas Ledus sporta skolu izlases komandā pārstāvēs mūsu jaunie treneri - Miks Komuls, Artūrs Āboliņš un Artjoms Ogorodņikovs. Tāpat arī izlases sastāvā ir iekļauti virslīgas kluba HK "Zemgale/LLU" spēlētāji - Viesturs Cimermanis, Artūrs Batraks un Jānis Bullītis.
Turēsim īkšķus!
08.12.2013.

Latvijas čempionāts daiļslidošanā

Noskaties šeit kā JLSS daiļslidotājas gatavojas Latvijas čempionātam daiļslidošanā, kas no 7.-8.decembrim norisināsies Jelgavas Ledus hallē.
29.11.2013.

Foto no noslēguma pasākuma

Foto no JLSS noslēguma pasākuma variet apskatīt un lejupielādēt šeit.
27.11.2013.

LBJMH

Valsts svētku priekšvakarā, 17.novembrī, kārtējo Latvijas Bērnu un jaunatnes meistarsacīkšu spēli hokejā aizvadīja mūsu vecākie hokejisti - U20 komanda trenera Artjoma Ogorodņikova vadībā. Spēli tika aizvadīta Ogrē, spēkiem mērojoties ar Sāga 97/ Ogre Juniors komandu. Kā stāsta pats treneris, spēle bijusi saspringta, kaut arī noslēdzās mūsējo labā ar rezultātu 7:3. Treneris vēlējās uzteikt vārtsargu Tomu Nuku, kurš vairākās epizodēs glāba komandu no bezcerīgiem vārtu zaudējumiem. Pēc pirmā perioda rezultāts bija vien 3:2 mūsējo labā, bet komandas disciplinētā spēle aizsardzībā un veiksmes uzbrukumā ļāva noturēt pārsvaru. Tāpat treneris vēlējās atzīmēt uzbrucēju Ģirtu Zemīti, kura kontā 4 vārti un 1 rezultatīva piespēle. Kā norādīja A.Ogorodņikova, tad ir nepieciešams piesrādāt pie psiholoģiskās sagatavotības tieši pirms spēles, jo dažkārt hokejisti spēlē pārāk pavirši.
23.11.2013.

Warsaw Cup 2013

No 14. līdz 17. novembrim, Varšavā notika starptautiskās daiļslidošanas sacensības „Warsaw Cup 2013". Šim sacensībām piešķirta B kategorija.
No Jelgavas Ledus sporta skolas piedalījās  trīs daiļslidotājas. Visas trīs meitenes startēja Advanced Novice kategorijā, pavisam šajā kategorijā bija 28 meitenes. Pēc obligātas programmas Diāna Ņikitina izcīnīja 1.vietu, Andželika Kļujeva 22.vietu un Elizabete Jubkāne 24.vietu.  Pēc izvēles programmas kopvērtējumā Diāna Ņikitina izcīnīja 2.vietu, viņu apsteidza daiļslidotāja no Krievijas Anastasija Gubanova,  trešo vietu ieguva Francijas daiļslidotāja. Diāna izvēles programmā izpildīja sešus trīsapgrieziena lēcienus un viņai izdevās izpildīt lēcienu kaskādi ar diviem trīsapgrieziena lēcieniem. Andželika Kļujeva izvēles programmā parādīja labu sniegumu un līdz ar to ieguva sesto labāko rezultātu, bet kopvērtējuma ieņēma 8.vietu. Andželika Kļujeva pirmoreiz sacensībās izpildīja trīsapgrieziena lēcienu. Elizabete Jubkāne saglabāja 24.vietu kopvērtējumā.
 
Diānas Ņikitinas izvēles programma
http://www.youtube.com/watch?v=GxdfPYsjJD0
Andželikas Kļujevas izvēles programma
http://www.youtube.com/watch?v=38JrYfM7cAc
Elizabetes Jubkānes izvēles programma
http://www.youtube.com/watch?v=Nthf6x_BK8w
17.11.2013.

Sergeja Žoltoka piemiņas turnīrā divi mūsējie

No 7. līdz 9. novembrim „Arēnā Rīga” norisinājās 9. Sergeja Žoltoka piemiņas turnīrs hokejā U20 izlasēm. Latvijas U20 izlasi pārstāvēja divi Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkņi Artūrs Āboliņš un Olafs Aploks. Latvijas izlases pretinieki turnīrā bija Dānijas, Baltkrievijas un Austrijas vienaudži. Pirmajā turnīra dienā Latvijas U20 izlase neizteiksmīgā spēlē, pagarinājumā atzina Dānijas vienaudžu pārākumu. Otrajā turnīra kārtā Latvijas izlase spēkojās ar principiālajiem pretiniekiem Baltkrievijas izlasi, un atzina Baltkrievijas vienaudžu pārākumu 2-4. Pēdējā turnīra dienā Latvijas izlasei pretī stājās Austrijas U20 izlase, spēlē izšķīrās kura komanda izcīnīs trešo vietu, diemžēl Latvijas izlase nespēja pārvērst rezultātā savu pārākumu un piekāpās ar rezultātu 1-2. Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkņi piedalījās visās spēlēs kaut gan ar rezultatīviem punktiem neizcēlās, bet panākums jau ir, ka divi audzēkņi tika izsaukti uz Latvijas nacionālo izlasi.
13.11.2013.

Tikšanās ar Jūliju Kuļibānovu

Jelgavas Ledus sporta skolā (JLSS) pagājušā nedēļā notika tikšanās ar Sanktpēterburgas daiļslidošanas treneri Jūliju Kuļibānovu. Tikšanās mērķis bija saskaņot JLSS un Sanktpēterburgas treneres sadarbību šajā mācību gadā un tuvākā nākotnē.
Jau vairāk kā gadu J. Kuļbānova ir trenera Romāna Panteļējeva audzēknes Diānas Ņikitinas konsultante. Diāna vairākas reizes jau ir viesojusies Sanktpēterburgā, lai kopā ar J. Kuļibānovas audzēkņiem pilnveidotu savas daiļslidošanas iemaņas un prasmes. Šīs sadarbības iniciators bija Diānas tēvs.
Sarunas gaitā tika precizēti vairāki jautājumi JLSS sadarbībā ar J. Kuļibānovu:
- par JLSS finansiālu atbalstu sadrbības programmas realizēšanā,
- par mācību treniņu plānu un uzdevumu saskanošanu,
- par mācibu treniņu darba konsultācijām Jelgavā,
- par mācību treniņu nometnēm Sanktpēterburgā,
- par Diānas piedalīšanās vasaras treniņu nometnē Valmierā 2014.gada
   vasarā  treneres Kuļibānovas vadībā,
- par gatavošanos atbildīgām sacensībām Latvijā un ārvalstīs.
Nenoliedzami, ka šī sadarbība dos daudz pozitīva Diānas izaugsmē. 
13.11.2013.

Volvo Open Cup 22th

No 7. līdz 10. novembrim, „Volvo” ledus hallē risinājās starptautiskās daiļslidošanas sacensības „Volvo open cup 22th”. Šim sacensībām piešķirta B kategorija, tas nozīme, kā tas ir ļoti nopietnas sacensības.
Kopumā sacensībās piedalījās 500 dalībnieki vecumā no 30 valstīm:  no Itālijas, Beļģijas, Slovēnijas, Vācijas, Somijas, Austrijas, Zviedrijas, Filipīnām, Uzbekijas, Gruzijas, Ķīnas Taipejas, Polijas, Azerbaidžānas, Nīderlandes, Lielbritānijas, Slovākijas, Šveices, Francijas, Ukrainas, Moldovas, Bulgārijas, Islandes, Austrālijas, Lietuvas, Igaunijas, Kanādas, Baltkrievijas, Latvijas, Krievijas.
No Jelgavas Ledus sporta skolas piedalījās četri daiļslidotāji. Labu sniegumu sava kategorija nodemonstrēja Dmitrijs Druzs, kurš izcīnīja 1.vietu ar personisko rekordu 24.90 punkti. Lote Lapaine izcīnīja 27. vietu iegūstot 26.65 punktus. Tas bija pirmās sacensības šosezon Lotei un neliels uztraukums patraucēja parādīt savu labāko slidojumu. Lotes grupā startēja 34 daiļslidotājas.
Advanced Novice kategorija piedalījās pārējas divas dalībnieces no mūsu skolas. Pēc obligātas programmas Diāna Ņikitina izcīnīja 1.vietu, Anželika Kļujeva 9.vietu. Pēc izvēles programmas kopvērtējumā Diāna Ņikitina un Anželika Kļujeva saglabāja savas vietas. Diāna Ņikitina un Anželika Kļujeva atkal uzstādīja savus personiskus rekordus, attiecīgi 111.03 punktus un 83.27 punktus.
12.11.2013.

LBJMH

Komandas jau gandrīz divus mēnešu sacenšas Latvijas Bērnu un jaunatnes meistarsacīkstēs hokejā. Šeit būs neliels ieskats, kā tad mūsu komandām ir veicies līdz šim.

U10 1.komanda:
 • Venta 2002 I - Jelgavas LSS I – 2:4
 • Jelgavas LSS I - Pērkona duna – 14:0
 • Valmieras HK/BSS - Jelgavas LSS I – 0:11
 • Sāga 05 - Jelgavas LSS I – 0:12
Komanda A grupā ieņem 1.vietu.
 
U10 2.komanda:

 • Jelgavas LSS II - Dinamo 04 – 0:5
 • Venta 2002 II - Jelgavas LSS II – 0:7
 • Brocēnu NBSS - Jelgavas LSS II – 5:0
 • Sāga 04 - Jelgavas LSS II – 14:0
Komanda B grupā ieņem 8.vietu.

U12 1.komanda:
 • Jelgavas LSS I - Venta 2002 – 23:0
 • Jelgavas LSS I - Prizma/Pārdaugava 03 – 6:4
 • Jelgavas LSS I - Skatas – 12:0
 • Jelgavas LSS I - Ogre juniors/Kurbads – 16:2
 • Pērkons - Jelgavas LSS I – 3:5
 • Venta 2002 - Jelgavas LSS I – 0:8
 • Prizma/Pārdaugava 03 - Jelgavas LSS I – 1:10
 • Skatas - Jelgavas LSS I – 1:14
 • Ogre juniors/Kurbads - Jelgavas LSS I – 1:18
 • Jelgavas LSS I - Pērkons – 6:1
Komanda C grupā pārliecinoši ieņem 1.vietu. Komandas vārtsargs Rūdolfs Gusts Lazdiņš pārliecinoši ir labākais šīs grupas vārtsargs. Rezultatīvāko 10 spēlētāju sarakstā 6 ir JLSS komandas spēlētāji.

U12 2.komanda:
 • Jelgavas LSS II – Daugava – 4:15
 • Daugavpils BSS - Jelgavas LSS II – 29:0
 • Jelgavas LSS II - HS Rīga 2003./02. – 0:11
 • Jelgavas LSS II - Dinamo 03 – 0:14
 • Daugava - Jelgavas LSS II – 21:2
 • Jelgavas LSS II - Daugavpils BSS – 0:28
 • HS Rīga 2003./02. - Jelgavas LSS II – 13:0
 • Dinamo 03 - Jelgavas LSS II – 13:0
Komanda A grupā ierindojās 5.vietā.

U14 komanda:
 • Jelgavas LSS - HK Ako – 2:9
 • Jūrmalas SS/Tukuma HK - Jelgavas LSS – 14:1
 • HS Rīga III - Jelgavas LSS – 4:3
 • Pērkons - Jelgavas LSS – 5:2
 • HK Ako - Jelgavas LSS – 3:2
 • Jelgavas LSS - Jūrmalas SS/Tukuma HK – 2:8
 • Jelgavas LSS - Pērkons – 3:5
 • Jelgavas LSS - HS Rīga III – 4:2
Komanda C grupā ierindojās 4.vietā.

U16 komanda:
 • Jelgavas LSS - Prizma/Pārdaugava 99 – 5:4
 • Liepājas metalurgs - Jelgavas LSS – 27:1
 • Jelgavas LSS - Jūrmala SS/Tukums HK – 0:12
 • Jelgavas LSS - HS Rīga – 1:8
 • Jelgavas LSS - SK Rīga 99 – 0:17
 • Daugavpils BSS - Jelgavas LSS – 9:0
 • Venta 2002 - Jelgavas LSS - ?
Komanda grupā ieņem 8.vietu.

U20 komanda:

 • SK Rīga 97 - Jelgavas LSS – 4:2
 • Valmieras HK/BSS - Jelgavas LSS – 1:5
 • Prizma/Pārdaugava - Jelgavas LSS – 2:7
 • Jelgavas LSS - Sāga 97/Ogre Juniors – 8:6
 • Jelgavas LSS - Valmieras HK/BSS – 11:4
Komanda grupā ieņem 2.vietu. 
12.11.2013.

Diāna Ņikitina - Latvijas Olimpiskās vienības sastāvā

Pirmdien, Latvijas Olimpiskās komitejas Sēžu zālē pulcējās 11 jaunie ziemas sporta veidu talanti, lai saņemtu LOK un "Procter & Gamble" sertifikātus kā divu šo organizāciju sadarbības programmas stipendiāti.
Šīs programmas mērķis - finansiāli atbalstīt šos jauniešu 2014.gadā, lai sekmīgi organizētu sagatavošanos Eiropas jaunatnes olimpiādei 2016.gadā, kas norisināsies Norvēģijā, Lillenhammerā.
Kā tālāks mērķis - veiksmīga iekļaušanās Eiropas un Pasaules junioru, pieaugušo sacensību sistēmā un, protams, - Olimpiskās spēlēs.
Daudz būtiskājās atbalsts šiem 14 jauniešiem būs Latvijas Olimpiskās vienības sniegtā iespējas. Šie jaunieši ar 2014.gadu pievienosies jau vairāk kā 130 LOV sastāvā aptvertajiem Latvijas sportistiem.
Iekļaušana LOV sastāvā jauniešiem dos iespējas saņemt speciālistu konsultācijas, veikt fizisko darba spēju novērtēšanu, fizioterapijas pakalpojumus.
Ļoti patīkami, ka šo 14 jauniešu vidū ir arī Jelgavas Ledus sporta skolas daiļslidošanas nodaļas audzēkne Diāna Ņikitina. Latvijas Slidošanas asociācija šajā programmā ir iekļāvusi arī daugavpilieti - daiļslidotāju Denisu Vasiļejvu.
                                              Apsveicam jaunos sportistus!

Galerija no www.olimpiade.lv
11.11.2013.

Mārtiņdienas turnīrs U10 hokejistiem

9.novembrī U10 komanda piedalījās Mārtiņdienai veltītā turnīrā, kas risinājās Talsu ledus hallē. Turnīrā startēja 5 komandas. Mūsējo pretinieki bija THK/Talsu NSS, Venta 2002, Pērkons un Liepājas Metalurgs. Izcīnot uzvaras visās četrās spēlēs, JLSS jaunie hokejisti kļuva par turnīra uzvarētājiem. Apsveicam!
11.11.2013.

LHF Profesionālās ievirzes sporta izglītības programma hokejā

LHF Profesionālās ievirzes sporta izglītības programmu hokejā variet apskatīt šeit.
07.11.2013.

Sezonas kauss 2013

Ozolnieku "Ozo hallē" 29.oktobrī uz "Sezonas kausu 2013" 1.posmu pulcējās četras U10 vecuma grupas komandas - Dinamo, Pārdaugava, Sāga un JLSS. Izcīnot 2 uzvaras un 1 spēli nospēlējot neizšķirti par "Sezonas kausa 2013" 1.posma uzvarētājiem kļuva JLSS jaunie censoņi ar treneri Jevgeņiju Ļinkeviču priekšgalā. Par mūsu komandas vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Dans Ločmelis. Komandas vienojās par to, ka pārējās komandas vienu reizi uzņems savās mājās. Jelgavā "Sezonas kausa" posms varētu tikt aizvadīt martā.
31.10.2013.

Ventspils pērle 2013

  26. un 27. oktobrī, Olimpiskā centra „Ventspils” ledus hallē notika starptautiskās daiļslidošanas sacensības „Ventspils pērle 2013”. Kopumā sacensībās piedalījās 100 dalībnieki vecumā no 5 līdz 18 gadiem no Lietuvas, Francijas, Baltkrievijas un Latvijas. Dalībnieki divu dienu garumā sacentās 17 vecuma grupās.No Jelgavas Ledus sporta skolas piedalījās četri daiļslidotāji. Labu sniegumu, sava kategorija, nodemonstrēja Dmitrijs Druzs, kurš izcīnīja 1.vietu ar personisko rekordu 22.88 punkti. Advanced Novice kategorija piedalījās pārejas trīs dalībnieces no mūsu skolas. Pēc obligātas programmas Diāna Ņikitina izcīnīja 1.vietu, Anželika Kļujeva 2.vietu un Jelizabete Jubkāne 4.vietu. Pēc izvēles programmas Diāna Ņikitina un Anželika Kļujeva saglabāja savas vietas, bet diemžēl Jelizabete Jubkāne noslīdēja uz 6. vietu kopvērtējumā. Visas meitenes sacensībās sasniedza personīgos rekordus.
30.10.2013.

Sadarbība ar Oulu pilsētas hokeja klubu

  Pēc Oulu pilsētas sporta centra un Kiminki hokeja kluba uzaicinājuma laikā no 21.-25.oktobrim Jelgavas Ledus sporta skolas direktors Andris Lukss viesojas Somijas ziemeļu pilsētā Oulu. Vizītes mērķis bija iepazīties ar Oulu pilsētas jaunatnes sporta sistēmu, talantīgo bērnu un jauniešu iekļaušana sagatavošanas sistēmā "Sporta akadēmija".
   Paralēli tam tika risināts jautājums par sadarbības padziļināšanu ar Kiminki hokeja klubu "KKP" jauno hokejistu apmaiņas programmas izveidošanā ar Jelgavas Ledus sporta skolu.
   Tikšanās laikā jauniešu hokeja klubu "KKP" vecākais treneris Harry Mannikko un Ziemeļsomijas galvenais treneris Jari Sastamainens iepazīstināja ar Somijas Hokeja federācijas jauno attīstības programmu, kuras realizēšana uzsākta šā gada septembrī un ilgs trīs gadus. Līdzekļi šīs programmas realizēšanai gūti sekmīgi organizējot divus pēdējos Pasaules hokeja čempionātus.
   Programmas mērķis - pilnveidot Somijas Hokeja federācijas un 8 reģionu hokeja attīstību, nodrošinot federācijas un reģionu sadarbību, informācijas apmaiņu, pilnveidot treneru izglītības un tālākizglītības programmu izpildi.
   Katrā no astoņiem reģioniem ir iecelts viens galvenais treneris, kura pienākumos ietilpst praktiska sadarbības organizēšana ar reģionu hokeja klubiem. Praktiskās sadarbības pamatā ir jauno treneru apmācības programmas 1.pakāpes izglītības kursu organizēšana 80 stundu apjomā, kā arī meistarklases nodarbību organizēšana reģionu klubos kopā ar klubu jaunatnes treneriem 17 - 25 stundu apjomā viena gada laikā.
   Reģionu vecākā trenera kompetencē ir arī jauno U16, U18 un U20 hokejistu atlases sistēmas uzturēšana, katru gadu organizējot trīs nometnes katrā vecuma grupā, lai pēdējā nometnē izveidotu komandu (16 + 2) katrā vecuma grupā, pēc kuras katras vecuma grupas reģiona izlase tiekas ar pārējo 7 reģionu izlašu komandām kausa izcīņas sacensībām. Pēc šīm sacensībām Somijas Hokeja federācija apstiprina attiecīgā gada U16, U18 un U20 izlašu komandu sastāvus starptautiskām sacensībām.
   Tikšanās laikā ar Kiminki hokeja klubu "KKP" tika panākta vienošanās, sākot ar nākošo gadu organizēt jauno hokejistu apmaiņas programmu, kas ietvertu 6-8 jauno JLSS hokejistu un 1-2 treneru došanos uz Oulu, lai piedalītos mācību-treniņu nodarbībās, bet treneri pilnveidotu  savas prasmes un zināšanas somu jaunatnes hokeja treniņu sistēmā. Jaunie somu hokejisti varētu ierasties un piedalīties starptautiskajā K.Skrastiņa un O.Bārtuļa nometnē Jelgavā.
30.10.2013.

JLSS audzēkņu vecāku seminārs

   Jelgavas Ledus sporta skola 2013.gada 4.decembrī plkst. 17.30 Zemgales Olimpiskajā centrā organizē semināru audzēkņu vecākiem. Sanāksmē piedalīsies Valsts Sporta medicīnas centra vadītāja Sarmīte Priedīte un galvenā speciāliste Dace Augstkalne.

Sanāksmes darba kārtība:
1. Latvijas sporta skolu audzēkņu veselības stāvokļa raksturojums.
2. Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkņu veselības stāvokļa raksturojums.
3. Raksturojamās veselības problēmas bērniem un pusaudžiem, nodarbojoties ar sportu.
4. Kas jāzina vecākiem par bērnu un jauniešu veselības stāvokli, nodarbojoties ar sportu.
5. Bērnu un jauniesu sporta veselības kontroles tiesiskais regulējums.
6. Dažādi.

Ar cieņu,
Jelgavas Ledus sporta skolas direktors                                                         A.Lukss
16.10.2013.
[1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-160] [161-180] [181-200] [201-220] [221-240] [241-260] [261-280] [281-300] [301-320] [321-340] [341-360]
Reģistrētiem lietotājiem
Lietotājs
Parole