Jaunākie raksti RSS

Olimpisko spēļu kvalifikācijas sacensības Oberstdorfā, Vācijā

  Laikā no 25. - 29.septembrim Vācijas pilsētā Oberstdorfā norisinājās Olimpisko spēļu kvalifikācijas sacensības daiļslidošanā, kurās tika izslidotas atlikušās sešas ceļazīmes.
  Latvijas sacensībās pārstāvēja mūsu skolas audzēkne Aļina Fjodorova. Sieviešu konkurencē startēja 35 dalībnieces, no kurām 29 cīnījās par pēdējās sešām ceļazīmēm.
  Aļina sacensībās izcīnīja 17.vietu ar savu šīs sezonas labāko punktu summu - 116,50. Starp tām dalībniecēm, kuras cīnījās par ceļazīmēm Aļina ierindojās 11.vietā, kas nozīmē, ka viņa ir piektā rezerviste dalībai Olimpiskajās spēlēs Sočos 2014.gadā.
07.10.2013.

LBJMH

    Latvijas Bērnu un jaunatnes meistarsacīkstēs hokejā mūsu U20 vienība izbraukumā galvaspilsētā ar 2:4 piekāpusies SK «Rīga 97», bet U16 ar 1:14 – sāncenšiem no «Prizma/Pārdaugava I». U16 komandai gan arī uzvara iepriekš pret «Prizma/Pārdaugava II» vienību.
   U14 komandai jau divās aizvadītajās spēlēs nav izdevies tikt pie punktiem tabulā, tāpat kā JLSS II komandai U12 grupā. Savās mājās Jelgavas Ledus hallē spēlēja U12 grupas pirmā komanda, ar 6:4 pieveicot «Prizma/Pārdaugava» hokejistus. Tā jelgavniekiem bija jau otrā uzvara, un «JLSS I» savā U12 apakšgrupā izvirzījušies pirmajā vietā.

18.09.2013.

Hokeja skolas "Skabarga" kausa izīņas 1.posms

   U-10 hokeja komanda sestdien, 14.septembrī  Tukumā piedalījās hokeja skolas «Skabarga» kausa izcīņas pirmajā posmā un izcīnīja 2. vietu.
   U-10 komanda Jevgeņija Ļinkeviča vadībā sacensībās piedalījās ar nomināli otro sastāvu, jo pirmās komandas pirmā maiņa palika mājās. Turnīrā piedalījās astoņas komandas, kas tika sadalītas divās grupās. JLSS savā grupā izcīnīja 1. vietu, ar 2:0 pieveicot Tukumu, 8:3 – «Pārdaugavu» un 3:2 – HS «Rīga».
    Finālā JLSS hokejisti tikās ar Brocēnu komandu. Jelgavnieki vārtus guva pirmie, bet aizraujošā cīņā Brocēni rezultātu izlīdzināja. Beigās sekoja pēcspēles metieni, un mūsējie izcīnīja 2. vietu. Trešo vietu izcīnīja «Dinamo».

Paldies Mārtiņam Spriņģim par informāciju un Vitālijam Mateiko par bildēm!

17.09.2013.

Seminārs ar Alvja Stankeviča piedalīšanos

   Vakar Zemgales olimpiskajā centrā norisinājās pirmais no trijiem vecākiem paredzētajiem semināriem ar Alvja Sankeviča piedalīšanos par vispusīgās fiziskās sagatavotības jautājumiem. Uz semināru ieradās ap 20 U10 un U12 audzēkņu vecākiem.
    Nākošais seminārs paredzēts 19.septembrī U14 un U16 komandu audzēkņu vecākiem. Laipni aicināti visi interesenti!
13.09.2013.

U10 komanda piedalās turnīrā Narvā

   U-10 hokejisti piedalījās turnīrā Igaunijas pilsētā Narvā un izcīnīja tajā uzvaru. Lai gan turnīrā piedalījās tikai trīs komandas, komandas treneris Jevgeņijs Linkevičs par uzvaru un komandas sniegumu ir gandarīts.
   «Sākotnēji bija plānots, ka tas būs starptautisks turnīrs ar Igaunijas, Lietuvas, Krievijas un Somijas komandu piedalīšanos. Krievi un somi dalību turnīrā atteica, pēdējā brīdī pārdomāja arī komanda «Sāga» no Rīgas. Tā kā mums jau viss bija noorganizēts, nolēmām tomēr braukt,» stāsta treneris.
   Turnīrā piedalījās trīs komandas – JLSS, Narvas un Tallinas. Mūsu hokejisti aizvadīja četras spēles. Pirmajā kārtā jelgavnieki pretiniekus uzvarēja pārliecinoši, bet fināla cīņa ar Narvas komandu bija visai spraiga. Tomēr uzvarēt izdevās. «Es esmu gandarīts par komandas sniegumu, jo tā aizvadīja četras spēles u-14 režīmā – uz lielāka laukuma un ar ilgāku spēles laiku. Arī spēles kvalitāte bija diezgan laba,» tā treneris.
   Jāpiebilst, ka Dans Ločmelis tika atzīts par turnīra rezultatīvāko spēlētāju, bet Mārtiņš Krūklītis – par turnīra labāko aizsargu.

10.09.2013.

Starptautiskās Slidošanas savienības seminārs Frankfurtē

   Pašā vasaras vidū (jūlijā) Frankfurtē uz Starptautiskās Slidošanas savienības semināru pulcējās cilvēki līdz 40 gadu vecumam no visas pasaules, lai apspriestu daiļslidošanas attīstības iespējas un to kā piesaistīt aizvien jaunus skatītājus sacensībām gan klātienē, gan pie televīzijas ekrāniem.
   Semināra laikā dalībnieki tika sadalīti grupās, lai apspriestu dažādus jautājumus, saistībā ar dažādām problēmām. Tika izanalizētas arī negatīvās daiļslidošanas kā sporta veida nianses, piemēram, cilvēkiem nesaprotama vērtēšanas sistēma, sacensību ilgums. Protams, tika uzskaitīts arī tas, ka daiļslidošana kopumā ir skaists sporta veids.
    Lai daiļslidošanu padarītu par pievilcīgāku sportu, semināra dalībnieki dalījās ar savām domām par to, kā vislabāk to panākt. Piemēram, saīsinot programmu ilgumu, starp slidojumiem veidot ciešāku komunikāciju ar līdzjutējiem, atļaut tā saucamos aizliegtos elementus, kā piemēram, salto.
    Seminārā arī tika pavēstīts par to, kas jau tuvākajā laikā tiks darīts, lai uzlabotu daiļslidošanu kā sporta veidu. 2014.gada Soču Olimpiskajās spēlēs tiks izslidots vēl viens medaļu komplekts - komandu sacensībās. Komandas sacenībās startēs sieviešu, vīriešu, deju pāru un sporta pāru pārstāvji. Komandas sacensībās startēs 10 valstu komandas. Katrs no komandas pārstāvjiem izslidos vienu programmu. Par 1.vietu saņemot 10 punktus, 2.vietu - 9 punktus utt. Rezultātā uzvarēs tā komanda, kurai būs lielāks punktu skaits. Šobrīd Starptautiskā Slidošanas savienība risina jautājumu, lai Olimpiskajās spēlēs arī startētu sinhronā slidošana.
    Pēc olimpiskās sezonas daiļslidotājiem būs atļauts slidojums mūzikas pavadībā kopā ar vokālu izpildījumu. Līdz šim tas nebija atļauts.
   No Jelgavas Ledus sporta skolas seminārā piedalījās daiļslidošanas nodaļas treneris Andrejs Brovenko.
06.09.2013.

U12 un U14 Minskā

   Šis starptautiskais turnīrs Minskā tika veltīts 2014.gada pasaules čempionātam hokejā. Šajā turnīrā piedalījās ļoti spēcīgas komandas kā Minskas Junost, Jarosļavļas Lokomītve u.c.
   Jelgavas U12 komanda ierindojās 3.vietā 6 komandu konkurencē. Komandas izspēlēja apļa sistēmu. Pēc 4 spēlēm trijām komandām , ieskaitot Jelgavu, bija vienāds punktu skaits. Diemžēl pēdējā spēle ar HK „Dmitrovu” (Maskavas apgabals) tika zaudēts ar rezultātu 3:6, taču pēc treneres Evas Dinsbergas domām šī komanda turnīrā bija visspēcīgākā. Liels prieks par Rūdolfu Gustu Lazdiņu, kurš tika atzīts par turnīra labāko vārtsargu. Turnīra rezultatīvākais spēlētājs arī mūsu komandas uzbrucējs Deniss Vilmans.
     Diemžēl U14 komandai turnīrā neveicās tik labi un mūsējie ierindojās pēdējā 6.vietā.
05.09.2013.

Informācija vecākiem!

Jelgavas Ledus sporta skola aicina audzēkņu vecākus uz tikšanos!
 
  • U10 un U12 - 12.septembrī plkst. 17.30
  • U14 un U16 - 19.septembrī plkst. 17.30
  • Daiļslidošana - 25.septembrī plkst. 17.30
Zemgales Olimpiskā centra Konferenču zālē (Brīvības bulvāris 24, Jelgava)

Darba kārtība:
  1. JLSS darbības aktualitātes jaunajā mācību gadā - direktors A.Lukss
  2. Vispusīgās fiziskās sagatavotības (VFS) nozīme jauno sportistu mācību treniņu procesā, pareiza fiziskā slodze, atjaunošanās pēc slodzes, dienas režīms, pareiza uztura nozīme, bioķimiskie procesi jaunā sportista organismā, galvas smadzeņu darbība, skābju un sārmju līdzsvars slodzes laikā un pēc tās - vispusīgās sagatavotības treneris Alvis Stankevičs
28.08.2013.

Hokeja nodaļa jaunajā sezonā

   Gatavošanos jaunajam mācību gadam un sacensību sezonai Jelgavas Ledus sporta skolas hokeja nodaļas audzēkņi uzsāka jau jūlija sākumā.
   Galvenais uzsvars mācību treniņu nometnēs tika pievērsts vispusīgai fiziskajai sagatavotībai. Nodarbības notika ne tikai SK "Zemgale" āra laukumos, bet arī Zemgales Olimpiskā centra stadionā.
   Jūlija mēneša pēdējā nedēļā U12, U14 un U16 komandu spēlētāji paaugstinātā režīmā trenējās mācību treniņu nometnēs Kandavā un Staicelē.
   Augusta mēnesī mācību treniņu programmu papildināja nodarbības uz ledus.
   Visās vecuma grupās treneri organizēja draudzības spēles, lai pārbaudītu savu sagatavotības līmenī un vasaras treniņu darbā apgūto.
   Augusta beigās U12 un U14 piedalās starptautiskajā turnīrā Minskā, kas veltīts 2014.gada pasaules čempionātam hokejā.
   Hokeja nodaļā jaunajā sezonā JLSS būs vērojamas vairākas izmaiņas.
   Pēc divu gadu pārtraukuma mūsu sporta skolās tiek atjaunota U16 komanda, kas komplektējas notiek audzēkņiem, kuri sekmīgi startēja pagājušā gada U14 komandās. Komandu papildina arī bijušie JLSS audzēkņi, kas ir atgriezušies JLSS.
  Pagājušajā sezonā JLSS Bērnu un jaunatnes čempionātā pārstāvēja 4 komandas, šogad 2014.gada čempionātā pārstāvēs 7 komandas: U10 - 2 komandas, U12 - 2 komandas, U14 - 1 komanda, U16 - 1 komanda, U20 - 1 komanda.
    Ar jaunās  HK "Zemgale" komandas galvenā trenera Igora Ļebedeva darbības uzsākšanu, kurš ar augusta pirmajām dienām ķērās pie virslīgas komandas veidošanas, iesaistot sagatavošanas periodā turpat 30 spēlētājus, radās doma par U20 komandas veidošanu un startu LHF čempionātā. Lēmums par U20 komandas izveidi pamudināja vairāk kā 15 astoņpadsmit un deviņpadsmit gadus vecus hokejistus iesaistīties U20 komandā.
   Kā minēja I.Ļebedevs, mums Jelgavā ir pietiekami daudz šī vecuma grupas spēlētāji, kuri kopā ar attiecīgā vecuma grupas virslīgas spēlētājiem var veidot U20 komandu un startēt čempionātā.
  Beidzot ir izveidojusies pateicīga situācija mērķtiecīgam sagatavošanās procesam virslīgas komandas rezervju gatavošanā.
    Vēl tikai 2014.gadā, saglabājot šo sistēmu, ir savlaicīgi jāuzsāk mācību treniņu process, lai sagatavošanās periodu uzsāktu jau jūnija mēnesī, nevis augusta sākumā, kā līdz šim.
   Tas jau būs liels solis uz priekšu sporta skolas audzēkņu motivētai sagatavošanai virslīgas komandai.
 
26.08.2013.

Travel Advice Latvia

04.07.2013.

Kārļa Skrastiņa un Oskara Bārtuļa meistarības nometne hokejā

  Laikā no 10.jūnija līdz 22.jūnijam Jelgavas Ledus hallē pulcējās jaunie hokeja censoņi, lai piedalītos Kārļa Skrastiņa un Oskara Bārtuļa meistarības nometnē. Kopumā šogad dalībnieku atsaucība ir bijusi lielāka nekā pērn. Nometnē piedalījās183 jaunie censoņi no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Zviedrijas, Somijas, Polijas, Baltkrievijas, Krievijas, Ukrainas un Kanādas. Šovasar, līdzīgi kā pagājušajā gadā, jaunie spēlētāji uzlaboja savas prasmes kopā ar Latvijas izlases aizsargu Oskaru Bārtuli un ārzemju treneriem - slidošanas tehnikas speciālistu Vjačeslavu Kuzņecovu no Filadelfijas „Flyers”, ripas kontroles un metienu tehnikas speciālistu Timu Turku no Monreālas „Canadiens”, metienu tehnikas treneri no Toronto - Dionu Del Monti, kā arī zviedru atlētikas speciālistu - Mattiasu Johnssonu. Katru nometnes dienu  paraugtreniņus sniedza arī Latvijas hokeja izlases spēlētāji.

Video no treniņiem apskati šeit, šeit un arī šeit!
   
  Nometnes ietvaros tika pasniegtas labdarības dāvanas jaunajiem hokejistiem – hokeja tērpu un piederumu komplekti.  

Video pasākuma skaties šeit!
 
27.06.2013.

Video no JLSS izlaiduma un noslēguma pasākuma

Noskaties video sižetus par to kā mums veicās JLSS absolventu izlaidumā un noslēguma pasākumā šeit, šeit un arī šeit! :)
07.06.2013.

JLSS sezonas noslēgums

Paldies visiem atbalstītājiem, audzēkņiem, viņu vecākiem un treneriem par ieguldīto darbu visas sezonas garumā!
03.06.2013.

Jelgavas pilsētas svētku gājiens

25.05.2013.

Absolventi

24.05.2013.

LBJMH

Jelgavas Ledus sporta skolas administrācija un treneru kolektīvs sveic U14 komandu un treneri Miku Goluboviču ar izcīnītu 3.vietu LBJMH!
 
 
15.05.2013.

Sezonas noslēgums

29.maijā plkst. 17 - JLSS 5.sezonas noslēguma pasākums!
Aicināti visi audzēkņi un viņu vecāki!

 
14.05.2013.

Brocēnu kausa izcīņa

  6.maijā Brocēnu Ledus hallē risinājās turnīrs U-11 vecuma grupai. Turnīrā startēja 4 komandas. Kā stāsta JLSS trenere Eva Dinsberga, tad katra komanda aizvadīja 3 spēles. Brocēnu komandu jelgavnieki uzvarēja ar rezultātu 11:1, Pērkonu ar 10:1. Finālā JLSS U-11 komanda cīnījās ar Pārdaugavu 03. Sākums esot bijis grūts, 1.periods beidzās ar rezultātu 1:1. Pēc otrā perioda rezultāts bija jelgavniekiem labvēlīgs – 3:2. 2vārtus jelgavnieku labā gruva U-11 debitants Jānis Ķergalvis. Ir jāatzīmē, ja Jānis LHF čempionātā pārstāv JLSS U-10 2.komandu un šis viņam bija pirmais turnīrs. Trenere uzskata, ka Jāņa vārti bija lūzums spēles gaitā un tas palīdzēja jelgavniekiem svinēt uzvaru spēlē (9:3) un arī turnīrā. Par labākajiem komandas spēlētājiem tika atzīti Deniss Vilmans un Artūrs Karaša.
14.05.2013.

Olympia 2013

  Aprīļa nogalē Tallinā risinājās hokeja turnīrs „Olympia 2013” 1998. – 1999.g.dz. zēniem. Turnīrā piedalījās 8 komandas no Igaunijas, Somijas un Latvijas. Latviju turnīrā pārstāvēja 3 komandas – HK „Ventspils”, HK „Rīga” un Jelgavas Ledus sporta skola. JLSS komandas kodolu veidoja 12 sporta skolas audzēkņi un tika pieaicināti spēlētāji no HK „Tukuma” un Rīgas.
  Jelgavas LSS komanda turnīrā ierindojās 2.vietā finālcīņā zaudējot ventspilniekiem ar rezultātu 1:2.
  Kā informēja komandas treneris Juris Klodāns, ar savu sniegumu īpaši iepriecināja komandas jaunākie spēlētāji A.Kostjuks, R.Kārkls, K.Lagzdiņš un R.Paškausks.
14.05.2013.

“Rostelecom Crystal Skate 2013”

No 26. līdz 28. aprīlim Odintcovā, Krievijā risinājās ikgadējās starptautiskās sacensības daiļslidošanā “Rostelecom Crystal Skate 2013”. Tajās piedalījās labākie jaunie daiļslidotāji no Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Igaunijas, Krievijas, Armēnijas un Uzbekistānas. Sacensības notika  divās vecumgrupās. Pirmo reizi sacensībās startēja arī deju pāri. Pavisam sacensībās startēja ap 50 dalībnieki, jo katra valsts varēja deleģēt  tikai divus labākos sportistus katrā vecuma grupā, kuri bija izturējuši atlasi nacionālajā līmeni. Latviju šajās sacensībās pārstāvēja divas Jelgavas Ledus sporta skolas audzēknes. Jaunākajā grupā (2002.-2003. dz.g.) Latviju pārstāvēja Andželika Kļujeva. Pirmajā dienā Anželika izcīnīja 7.vietu. Otrajā dienā sportiste uzradīja 8. rezultātu un kopvērtējumā palika 7. vietā. Vecākajā grupa (2000.-2001. dz.g.) Latviju pārstāvēja Diāna Ņikitina, kura pēc obligātas programmas izcīnīja 7.vietu. Izvēlēs programmā uzrādīja 5. rezultātu un kopvērtējumā izcīnīja 5.vietu.
05.05.2013.
[1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-160] [161-180] [181-200] [201-220] [221-240] [241-260] [261-280] [281-300] [301-320] [321-340] [341-360]
Reģistrētiem lietotājiem
Lietotājs
Parole