Jaunākie raksti RSS

LR proklamēšanas 94.gadadienai veltīts pasākums

14.novembra pēcpusdienā Sporta kompleksa "Zemgale" boulinga telpās norisinājās Latvijas Republikas proklamēšanas 94.gadadienai veltīts pasākums Jelgavas sporta skolu vadītājiem un treneriem. Pasākumā tika sumināti treneri, kuri ir ieguldījuši darbu audzinot jaunos sportistus un sasnieguši augstvērtīgus rezultātus. No Jelgavas Ledus sporta skolas apbalvojumus saņēma daiļslidošanas treneris Andrejs Brovenko un hokeja treneris Jevgeņijs Ļinkevičs. Suminam!
15.11.2012.

Hokeja skolas "Skabarga" kausa izcīņa

U-9 vecuma grupas hokejisti ir izcīnījuši Hokeja skolas „Skabarga” kausa izcīņu. Par kausa ieguvējiem kļuva Jelgavas Ledus sporta skolas jaunie hokejisti. Ar rezultātu 4:2 tika pieveikta Ogres komanda, 9:2 sagrauta Sāgas jaunā maiņa, 12:2 – Pērkona hokejisti un finālā ar 8:1 Pārdaugavas vienība.
15.11.2012.

Slidotapmācība JLSS vēršas plašumā

05.11.2012.

Ventspils pērle 2012

Oktobra pēdējā nedēļas nogalē (27. – 28.10.12.) Ventspilī norisinājās gadskārtējās sacensības daiļslidošanā „Ventspils pērle 2012”. Tajā startēja ar Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkņi. Aļina Fjodorova „Senior Ladies” grupā izcīnīja 1.vietu ar punktu summu 112,82. „Junior Ladies” grupā startēja Sinitja Vintere, ierindojoties 3.vietā (72,61 punkti). Sintija pirmo reizi sacensībās izleca 2 arpus apgriezienu Akseli. „Advanced Novice Girls” grupa 12 dalībnieču konkurencē 1.vietu izcīnīja Diāna Ņikitina tuvāko sekotāju apsteidzot par 30 punktiem (95,35 punkti). Visi tiesneši viņas programmu atzina par vislabāko visā grupā. „Basic Novice A Girls” grupā startēja 3 JLSS sportistes. Vislabāk savu sniegumu spēja parādīt Darja Ordinate, ierindojoties 2.vietā. 16.vieta – Anastasijai Švarjovai un 19.vieta – Patricijai Ludvigovai, 24 dalībnieču konkurencē. Sacensībās startēja ar zēnu pārstāvis Kims Pavlovs, izcīnot 2.vietu „Cubs A Boys” grupā. Lote Lapaine sasniedza otru labāko punktu skaitu „Springs B Girls” grupā.
            Kopumā sacensībās startēja 52 sportisti no 5 valstīm.
            Tagad daiļslidotāji gatavojos „Volvo cup” sacensībām, kas norisināsies pēc 2 nedēļām, bet vēlāk būs sevi jāpierāda Latvijas čempionātā.
01.11.2012.

JLSS dalībnieku starts Ventspilī

Šā gada 29.oktobrī Ventspils Ledus hallē risinājās Ventspils Sporta skolas "Spars" balvas izcīņas sacensības šorttrekā 1.posms. Sacensībās slidošanā pa apli hokeja laukumā piedalījās arī JLSS audzēkņi; "V vecuma grupā", kurā sacentās 2002.-2003.gadā dzimušie bērni, startēja 4 hokeja nodaļas audzēkņi, "Iesācēju grupā", kurā startēja 2003.g.dz. un jaunāki, piedalījās 5 slidotapmācības grupu bērni.
V vecuma grupā JLSS audzēkņi izcīnīja vietas no 1.-4. Pirmo vietu ieguva Deniss Vilmans, otrais - Hodass Bogdans, trešais - Roberts Zalāns, bet ceturtajā Daniels Goršanovs. 111m distancē iesācēju grupā no 23 dalībniekiem visi pieci JLSS audzēkņi spēja ierindoties pirmajā desmitniekā. Ričards Grubinskis ierindojās trešajā vietā ar rezultātu 22,55sec, zaudējot uzvarētājam R.E.Rudzītim - bijušajam JLSS audzēknim 2,13sec. Ceturtajā vietā ierindojās - Kārlis Mendziņš (22,70sec), septītajā Jānis Piļka - 24,38sec, astotajā Kristaps Zemžāns - 25,25sec un 9.vietā - Patriks Rullis - 25,42sec.
30.10.2012.

LBJMH

U12 komandas rezultāti notikušajās LBJMH spēlēs:
 • Pērkons - Jelgavas LSS - 8:2
 • Jelgavas LSS - Brocēnu NBJSS - 5:6
 • Jelgavas LSS - Skatas - 9:0
 • Jelgavas LSS - SK "Liepājas metalurgs" - 6:2
 • Jelgavas LSS - Talsu HK/Venta 2002 - 7:1
 • Jelgavas LSS HS Rīgas II - 17:5
Kopvērtējumā savā grupā 4.vieta

U14 komandas rezultāti notikušajās LBJMH spēlēs:
 • Jelgavas LSS - Pārdaugava 00 - 5:6
 • Daugavpils BJSS - Jelgavas LSS - 2:3
 • Jelgavas LSS - Jūrmalas SS/Ogre 99 - 4:3(B)
 • Jelgavas LSS - Prizma - 11:0
 • HS Rīga 99 - Jelgavas LSS - 7:1
 • HS Rīga 99 (II) - Jelgavas LSS - 2:5
Kopvērtējumā savā grupā 3.vieta

Sīkāka informācija LHF mājas lapā - www.lhf.lv
25.10.2012.

Ledus skolas treneri streiko pie Saeimas

Šorīt Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) treneri kopā ar kolēģiem no citām Latvijas sporta skolām pie Saeimas protestēja pret nesamērīgi mazo finansējumu, kāds jaunatnes sporta audzinātājiem – treneriem tiek atvēlēts jau ceturto gadu, informē JLSS direktors Andris Lukss.

«Neadekvāti zemais sporta skolu treneru atalgojums nemotivē jaunos speciālistus darbam sporta skolās. Tas nav konkurētspējīgs ar vispārizglītojošo skolu skolotājiem, kuriem atalgojums pārsvarā ir būtiski augstāks. Nav arī iespēju samaksāt labākajiem treneriem, kas nozīmē, ka netiek diferencēts atalgojums saskaņā ar sasniegtajiem darba rezultātiem. Treneriem nav pilnībā apmaksātas darba stundas treniņu nometnēs, sporta sacensībās, individuālais darbs ar talantīgākajiem sportistiem, audzināšanas darbs. Tāpat ar esošo finansējumu nav iespējams pilnībā apmaksāt profesionālās ievirzes sporta izglītības programmu apguvei paredzēto stundu skaitu. Tādējādi cieš arī jauno sportistu sagatavošanas kvalitāte,» uzsver A.Lukss.

Lēmums par piketu tika pieņemts Latvijas sporta izglītības iestāžu direktoru padomes sanāksmē. Padome uzskata, ka valsts piešķirtais finansējums sporta pedagogu atalgojumam – 3,2 miljoni latu – nav pietiekam, turklāt tāds tas ir jau pēdējos trīs gadus un arī nākamgad tiek plānots tāds pats (+10 procenti minimālās pedagogu darba algas pieaugums).

2012. gadā profesionālās ievirzes sporta izglītības programmas valstī apgūst 64 profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādēs, kurās trenējas 28 000 bērni un jaunieši 38 sporta veidos un kurās strādā 1107 treneri.

A.Lukss norāda, ka 2010. gadā jaunatnes sporta treneru darba samaksas apjoms tika samazināts divkārt – vispirms kā samaksa par likmi (kā visiem pedagogiem valstī) un tad gandrīz dubultā samazināts no Izglītības un zinātnes ministrijas apmaksāto likmju skaits. Iztrūkstošo finansējumu treneru darba algām savu budžetu iespēju robežās sedz pašvaldības. «Diemžēl pašvaldību iespējas nav neizmērojamas un nav arī vienlīdzīgas. Turklāt pašvaldības sedz arī sporta bāzu ekspluatācijas, inventāra iegādes, transporta izdevumu izmaksas profesionālās ievirzes sporta programmu īstenošanai, finansējumu mācību treniņu nometnēm , sporta skolu administrācijas un tehnisko darbinieku algas,» tā A.Lukss.

Lai noteiktu skaidrus un caurskatāmus valsts finansējuma piešķiršanas kritērijus profesionālās ievirzes sporta izglītības programmu īstenošanai, kā arī profesionālās ievirzes sporta izglītības finansēšanā ieviestu principu «naudas seko audzēknim (izglītojamam)», tika izdoti Ministru kabineta noteikumi Nr.1036 «Kārtība, kādā valsts finansē profesionālās ievirzes sporta izglītības programmas». Tie nodrošina pašvaldību un privāto akreditēto profesionālo ievirzes sporta izglītības iestāžu vienlīdzīgu iespēju pretendēt uz valsts līdzfinansējumu, kā arī nosaka konkrētus kritērijus un formulas, pēc kurām tiek aprēķināts piešķiramā valsts līdzfinansējuma (dotācijas) apmērs. Neskatoties uz finansēšanas modeļa maiņu un pretendentu loka paplašināšanu, papildus finanšu līdzekļi sporta treneru darba samaksai 2012. gadā piešķirti netika.

Saskaņā ar Izglītības un zinātnes ministrijas datiem 2013. gadā nepieciešamais finansējums treneru darba samaksai profesionālās ievirzes sporta izglītības programmu realizēšanai ir 5,8 miljoni latu, bet plānotais finansējums no ministrijas ir 3,5 miljoni.

23.10.2012.

Pieredzes apmaiņā JLSS.

10. oktobrī Jelgavas Ledus sporta skolā viesojās Talsu un Rojas novada sporta skolas darbinieki un sporta skolotāji.
Talsu un Rojas jaunatnes un skolu sporta speciālistu vizītes mērķis bija iepazīties ar jaunatnes sporta darba organizēšanas jautājumiem Jelgavas pilsētā, Jelgavas novadā un Jelgavas Ledus sporta skolā. Jelgavas Sporta servisa centra izglītības metodiķe Maija Actiņa viesus iepazīstināja ar skolu sporta darbu Jelgavas pilsētā. M. Actiņas sagatavotajā prezentācijā tika atspoguļota Jelgavas pilsētas skolu sporta sistēma un tās specifika, tradīcijas un novitātes. M. Actiņa pastāstīja arī par skolu sacensībām Zemgales reģionā un Jelgavas pilsētas skolu piedalīšanos valsts mēroga sacensībās.
Ar Jelgavas novada skolu sporta darbu klātesošos iepazīstināja izglītības metodiķe Daiga Rīgava. Sporta skolotājiem no Talsu un Rojas novadiem bija interesanti iepazīties ar Jelgavas novada skolu sporta darba atšķirībām, salīdzinot tās ar Jelgavas pilsētu. Abām lektorēm klātesošie uzdeva daudzus jautājumus par skolu sporta, jaunatnes sporta aktivitātēm, finansēšanu, kā arī par sporta stundas un sporta interešu izglītību vispārizglītojošās skolās.
Viesi tika iepazīstināti arī ar sporta darba organizatoriskiem jautājumiem Jelgavas Ledus sporta skolā, mācību treniņu darba plānošanu, uzskaiti un atskaiti, skolas akreditācijas gaitu un rezultātiem, kā arī ar sporta skolas darbības finansēšanu. Viesiem interesanti bija dzirdēt informāciju par sporta skolas sadarbības veidiem ar Jelgavas vispārizglītojošām skolām, īpaši par sporta skolas pirmajiem soļiem slidotapmācības organizēšanā sešgadīgiem bērniem.
Pēc tikšanās JLSS viesi devās uz Ozolnieku vidusskolu, kur R. Skruļas vadībā tika iepazīstināti ar skolas sporta bāzi un sporta tradīcijām.
N. Gorškova un D. Dombrovska Talsu un Rojas novada skolotājus iepazīstināja ar skolas sporta dzīvi Jelgavas 4.vidusskolā. Viesi apmeklēja arī Zemgales Olimpisko centru.
17.10.2012.

U10

Sveicam  U10 komandu ar izcīnīto 2.vietu "Skabargas" kausa pirmajā posmā!
02.10.2012.

"Zemgale/JLSS" spēle

Jaunāko "Zemgale/JLSS" spēli vari noskatīties šeit: http://www.youtube.com/watch?v=gVQ5oJx2ZNg&feature=g-upl
27.09.2012.

U12 un U14 komandu spēļu kalendārs


U12 komanda spēli LBJMH aizvadīs 6.oktobrī plkst. 12.30, Jelgavas Ledus hallē.

U14 komanda spēli LBJMH aizvadīs 7.oktobrī plkst. 12:30, Jelgavas Ledus hallē.


18.09.2012.

Jaunākā HK "Zemgale/JLSS" spēle

Jaunāko HK "Zemgale/JLSS" spēli vari noskatīties šeit: http://www.youtube.com/watch?v=GDRcv7zYhTE&feature=g-upl
13.09.2012.

JLSS hokejisti Čehijā

Laikā no 22. - 26.augustam Čehijas pilsētā Ostrovā risinājās starptautiskais hokeja turnīrs "IS SPORTS CUP 2012" U18 komandām. Turnīrs risinājās jau 4 reizi. Jelgavas Ledus sporta skolu takā pārstāvēja J.Klodāna U18 komanda.
Turnīrā piedalījās 10 komandas no Čehijas, Ungārijas, Slovākijas un Latvijas. Mūsu komanda turnīrā izspēlēja 8 spēles. Apakšgrupā izcīnīta 1 uzvara un piedzīvoti 3 zaudējumi. Līdz ar to bija jāspēlē par 6.-10.vietu. Diemžēl visās četrās spēlēs tika atzīsts pretinieku pārākums un izcīnīta 10.vieta. Vārtsargu konkurencē Kristaps Kupfers pēc Kanādas sistēma ar 79,63% atvairītajiem metiniem ierindojās 16.vietā (129 metieni pa vārtiem, 33 ielaisti).
09.09.2012.

Slidotapmācība

Nāc un mācies slidot!
08.09.2012.

:)

Sveicam visus Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkņu un viņu vecākus ar jauno mācību gadu!
08.09.2012.

08.09.2012.

Skolas akreditācija

24.augustā JLSS ieradās Izglītības kvalitātes valsts dienesta komisija 3 cilvēku sastāvā. Komisijas priekšsēdētāja bija Ieva Valbe, Latvijas Hokeja federācija pārstāvēja Māris Baldonieks, bet Latvijas Slidošanas asociācija Olga Kovaļkova. Gala rezultātā Jelgavas Ledus sporta skola tika akreditēta uz sešiem gadiem. «Akreditācija mums ļaus izmantot iespēju un daļu finansējuma pedagogu algām pieprasīt no valsts budžeta. Līdz šim to pilnā apmērā finansēja pašvaldība,» skaidro JLSS direktors Andris Lukss.
 
Skolas direktors skaidro, ka līdz šim skola nebija akreditēta, bet mērķtiecīgi uz to virzījās, jo tas gan apliecina izglītības iestādes statusu, gan ceļ tās prestižu, gan šajā gadījumā dod arī iespēju piesaistīt valsts finansējumu. «2013.gadā IZM plāno pašvaldību profesionālās izglītības iestādēm pedagogu atalgojumam piešķirt 3.3 milj. 50% no šīs summas tiek sadalīta visiem sporta skolu audzēkņiem. Otrus 50% sadala tiem audzēkņiem, kuri ir apstiprināti mācību treniņu grupās sākot no 4 apmācības gada un augstāk, tātad meistarības grupām. Jo augstākas kvalifikācijas grupa, jo lielāka summa tiek piešķirta uz vienu audzēkni,» tā A.Lukss. Lai varētu pretendēt uz valsts līdzfinansējumu, skolai līdz 15. septembrim jāiesniedz Izglītības un zinātnes ministrijā Jaunatnes un sporta departamentā pašvaldības apstiprināts iesniegums un grupu audzēkņu saraksti. Atbilde par valsts piešķirto finansējumu būs zināma tikai decembrī, jo finansējums tiek piešķirts uz kalendāro gadu.
08.09.2012.

Turnīrs Brocēnos

Laikā no 30.-31.augustam Brocēnos norisinājās "Balex Betal cup 2012" U10 komandām. Turnīrā startēja astoņas komandas. Savā apakšgrupā JLSS U10 komanda izcīnīja 1.vietu. Apakšgrupas spēlē ar Pārdaugavas I komandu, JLSS komanda izcīnīja uzvaru ar 8:4, omēr finālā piekāpās ar rezultātu 4:9, no turnīra pārrodoties ar 2.vietu. Rezultatīvākais spēlētājs - Artūrs Karaša, bet labākais Maikls Tauriņš.
08.09.2012.

Jelgavas jaunie hokejisti no Slovākijas atgriežas ar sudraba medaļām

Augusta nogalē no hokeja turnīra Slovākijā atgriezušies Jelgavas ledus sporta skolas (JLSS) jaunie hokejisti, kas piedalījās Puhovas pilsētā notiekošajā "Puchov Cup ‘99". U14 vecuma grupas komanda sešu komandu konkurencē izcīnīja 2.vietu."Turnīrā piedalījās viena komanda no Latvijas (JLSS), divas komandas no Čehijas un trīs no Slovākijas," izklāsta komandas galvenais treneris Miks Golubovičs. "Šim turnīram bija ļoti demokrātiskas izmaksas, salīdzinot ar citiem turnīriem, tādēļ pirms sezonas sākuma Latvijas čempionātā nolēmām smelties pieredzi un pārbaudīt komandas sastāvu spēlējot Slovākijā." Turnīrā komandām bija jātiekas ar katrai ar katru, izspēlējot viena apļa turnīru. Pirmajā mačā jelgavnieki stājās pretim Slovākijas kluba "Zvolen" vienaudžiem, kuri tika pārspēti ar 4:1. Šī mača pretinieki turnīrā ieņēma 3.vietu. Nākamajā spēlē tika piedzīvots zaudējums ar 1:6 2011. gada U-13 vecuma grupas čempioniem "Opava" klubam no Čehijas. Savukārt nākamajos trīs dueļos JLSS U14 komanda izcīnīja tikai uzvaras – 3:2 pret slovāku "Puchov", 3:1 pret čehu "Kromeriz" un 6:0 pret klubu no Bratislavas. ""Opavas" klubā visas maiņas, kuras devās laukumā bija līdzīgas spēkos, taču mums sastāvs nav tik līdzvērtīgs. Daži spēlētāji sākuši nodarboties ar hokeju pirms gada vai diviem, tādēļ grūti bija visu spēli aizvadīt vienā līmenī," atklāj M.Golubovičs. "Taču liels prieks, ka turnīrā par labāko uzbrucēja tika atzīts mūsu komandas spēlētājs Alans Mitrofanovs."
 JLSS U14 komandas treneris atklāj, ka galvenais mērķis šim turnīram bija gatavošanās Latvijas čempionātam, kurā galvenā un principiālā cīņa notiks pret Rīgas klubiem un ledus skolām.
 "Rīgas komandās ir iespēja komplektēt komandas pa dzimšanas gadiem, bet mums uz katriem 2 dzimšanas gadiem ir viena komanda. Bet kopš ir izveidota sporta skola audzēkņu skaits ir audzis un, piemēram, u-10 vecuma grupā jau otro gadu no Jelgavas startēs 2 komandas. Rīgas komandās dēļ lielāka audzēkņu skaita ir lielāka iekšējā konkurence un arī sportiskais līmenis ir augstāks, taču es vēlos parādīt, ka arī ar smagu darbu un pareizu treniņprocesu ir iespējams sasniegt labus rezultātus šeit, Jelgavā. Galvenais ir individuāla un pareiza darbošanās ar katru audzēkni," optimistiski ir noskaņots treneris, kurš ar šo komandu strādās tikai otro gadu. "Mani šogad uzaicināja par trenera palīgu Bauer selects Latvia 2000 komandā, kura piedalījās augusta sākumā notiekošajā starptautiskajā turnīrā Bauer selects Latvia Tretyak 2012, kur guvu neatsveramu pieredzi. Turnīrā piedalījās AAA+ līmeņa komandas un valstu select izlases no ASV, Kanādas, Krievijas, Zviedrijas un Somijas 7 vecuma grupās. Pēc manā domām, viena no galvenajām atšķirībām starp Latvijas un citu hokeja lielvalstu jaunajiem hokejistiem ir nevis individuālā meistarība, bet lielāks spēles ātrums, ātra domāšana un momentānu lēmumu pieņemšanu laukumā. " ar iespaidiem dalās Miks Golubovičs, kurš savas hokejista gaitas uzsācis 12 gadu vecumā uzsācis hokeja klubā "Zemgale".Jelgavas U14 komandas aizvadīja arī divas draudzības spēles ar Sanktpēterburgas "Silver Lions ‘99". "Lai arī zaudējām abos mačos pārliecinoši ar 1:9 un 0:15, spēles laikā saviem audzēkņiem devu uzdevumu spēlēt īpaši agresīvu spēka, kontakta spēli. Piekopu Bauer select turnīrā gūto pieredzi," stāsta Jelgavas ledus sporta skolas hokeja treneris.
Slovākijas turnīrā "Puchov Cup ‘99" JLSS U14 komandas sastāvā piedalījās: Artūrs Krists Krūklītis, Edvards Kirilovs, Sandis Stikuts, Renārs Kārkls, Kārlis Lagzdiņš, Roberts Pētersons, Kaspars Mendziņš, Anna Kubliņa, Andrejs Kostjuks, Rendijs Stepka, Ēriks Jagunds, Artis Bergs, Ņikita Nikolajevs, Ņikita Mateiko, Rihards Mežsargs, Alans Mitrofanovs, Rihards Paškausks un Patriks Trasūns.
08.09.2012.

World Selects turnīrā ASV trīs jelgavnieki

No šā gada 09.aprīļa līdz 15.aprīlim Portland, ME, ASV notika gadskārtējais World Selects Invitational hokeja turnīrs 1996.gadā dzimušajiem zēniem. Jāsaka, ka šai vecuma grupai šis bija pirmais turnīrs, jo organizatori ir palielinājuši vecuma grupas līdz piecām. 1996.gadā dzimušie zēni jau ir pielīdzināmi junioru vecumam un Haralds Egle jau pagājušo sezonu aizvadīja ASV junioru līgā.
Latvijas komanda tika komplektēta no dažādiem Latvijas klubiem,  Jelgavas LSS, Prizma/Pārdaugava, HK Rīga, HK Valmiera, HK Liepājas Metalurgs. Komandā spēlēja : Salvis Balandīns, Haralds Egle, Dāvis Zembergs, Rodrigo Ābols, Krišjānis Reinfelds, Aleksandrs Lugovecs, Roberts Locāns, Artūrs Bušs, Gatis Sprukts, Gvido Jansons, Kirils Mitrofanovs, Mihails Tugo, Roberts Štelmahers, Marians Purmalis, Jhon Marino un Denis Drobotovs.
Latvijas komanda 6 spēlēs izcīnija 4 uzvaras un piedzīvoja 2 zaudējumus. Pēc apļa turnīra komanda ierindojās augstajā 5.vietā, sevi  ļaujot apsteigt ACSK, Sweden Selects, Selects Hockey Academy un AK Bars komandām. Izslēgšanas spēlēs nācās mēroties ar spēcīgo Kazaņas AK Bars komandu un tika piedzīvots zaudējums ar 2:9 līdz ar to neturpinot cīņu par čempiona titulu. Pārējie Latvia Selects rezultāti : Latvia - Belle Tire (ASV) 1:3; Latvia - Advantage (Kanāda) 3:2; Latvia - Selects Hockey BC (ASV) 7:4; Latvia - Pro Hockey Martino (Kanāda) 6:5; Latvia - East Coast Selects (ASV/Kanāda) 5:4 un jau pieminātā izslēgšanas spēle Latvia - AK Bars 2:9. Jātzīmē ka AK Bars komandai tika zaudēts arī pirms turnīra notikušajā draudzības spēlē ar 3:10. Rezultatīvākis Latvijas komandā bija Haralds Egle (Green Mountain Glades,ASV) kurš guva 6 vārtus un izdarīja 9 rezultatīvas piespēles kopumā savācot  15 rezultativitātes punktus. Vienīgais JLSS kluba pārstāvis Krišjānis Reinfelds rezultativitātes punktus neguva un spēļu protokolos atzīmējās ar 8 soda minūtēm. Bez Krišjāņa turnīrā Latvijas komandā spēlēja bijušais JLSS audzēknis Gatis Sprukts. Vēl viens bijušais JLSS hokejists Elvis Jansons jau divus gadus trenējas Kanādā un šajā turnīrā spēlēja Kanādas komandā “West Canada”.
Turnīra ietvaros tika izspēlēta visu zvaigžņu spēle starp Ziemeļameriku un Eiropu, kurā piedalījās arī divi Latvijas komandas spēlētāji Haralds Egle un Dāvis Zembergs.
Turnīrs parādīja ka Latvijas jaunie spēlētāji var sekmīgi konkurēt ar citu valstu spēcīgākajiem spēlētājiem.
10.05.2012.
[1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-160] [161-180] [181-200] [201-220] [221-240] [241-260] [261-280] [281-300] [301-320] [321-340]
Reģistrētiem lietotājiem
Lietotājs
Parole