Jaunākie raksti RSS

Jaunākā HK "Zemgale/JLSS" spēle

Jaunāko HK "Zemgale/JLSS" spēli vari noskatīties šeit: http://www.youtube.com/watch?v=GDRcv7zYhTE&feature=g-upl
13.09.2012.

JLSS hokejisti Čehijā

Laikā no 22. - 26.augustam Čehijas pilsētā Ostrovā risinājās starptautiskais hokeja turnīrs "IS SPORTS CUP 2012" U18 komandām. Turnīrs risinājās jau 4 reizi. Jelgavas Ledus sporta skolu takā pārstāvēja J.Klodāna U18 komanda.
Turnīrā piedalījās 10 komandas no Čehijas, Ungārijas, Slovākijas un Latvijas. Mūsu komanda turnīrā izspēlēja 8 spēles. Apakšgrupā izcīnīta 1 uzvara un piedzīvoti 3 zaudējumi. Līdz ar to bija jāspēlē par 6.-10.vietu. Diemžēl visās četrās spēlēs tika atzīsts pretinieku pārākums un izcīnīta 10.vieta. Vārtsargu konkurencē Kristaps Kupfers pēc Kanādas sistēma ar 79,63% atvairītajiem metiniem ierindojās 16.vietā (129 metieni pa vārtiem, 33 ielaisti).
09.09.2012.

Slidotapmācība

Nāc un mācies slidot!
08.09.2012.

:)

Sveicam visus Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkņu un viņu vecākus ar jauno mācību gadu!
08.09.2012.

08.09.2012.

Skolas akreditācija

24.augustā JLSS ieradās Izglītības kvalitātes valsts dienesta komisija 3 cilvēku sastāvā. Komisijas priekšsēdētāja bija Ieva Valbe, Latvijas Hokeja federācija pārstāvēja Māris Baldonieks, bet Latvijas Slidošanas asociācija Olga Kovaļkova. Gala rezultātā Jelgavas Ledus sporta skola tika akreditēta uz sešiem gadiem. «Akreditācija mums ļaus izmantot iespēju un daļu finansējuma pedagogu algām pieprasīt no valsts budžeta. Līdz šim to pilnā apmērā finansēja pašvaldība,» skaidro JLSS direktors Andris Lukss.
 
Skolas direktors skaidro, ka līdz šim skola nebija akreditēta, bet mērķtiecīgi uz to virzījās, jo tas gan apliecina izglītības iestādes statusu, gan ceļ tās prestižu, gan šajā gadījumā dod arī iespēju piesaistīt valsts finansējumu. «2013.gadā IZM plāno pašvaldību profesionālās izglītības iestādēm pedagogu atalgojumam piešķirt 3.3 milj. 50% no šīs summas tiek sadalīta visiem sporta skolu audzēkņiem. Otrus 50% sadala tiem audzēkņiem, kuri ir apstiprināti mācību treniņu grupās sākot no 4 apmācības gada un augstāk, tātad meistarības grupām. Jo augstākas kvalifikācijas grupa, jo lielāka summa tiek piešķirta uz vienu audzēkni,» tā A.Lukss. Lai varētu pretendēt uz valsts līdzfinansējumu, skolai līdz 15. septembrim jāiesniedz Izglītības un zinātnes ministrijā Jaunatnes un sporta departamentā pašvaldības apstiprināts iesniegums un grupu audzēkņu saraksti. Atbilde par valsts piešķirto finansējumu būs zināma tikai decembrī, jo finansējums tiek piešķirts uz kalendāro gadu.
08.09.2012.

Turnīrs Brocēnos

Laikā no 30.-31.augustam Brocēnos norisinājās "Balex Betal cup 2012" U10 komandām. Turnīrā startēja astoņas komandas. Savā apakšgrupā JLSS U10 komanda izcīnīja 1.vietu. Apakšgrupas spēlē ar Pārdaugavas I komandu, JLSS komanda izcīnīja uzvaru ar 8:4, omēr finālā piekāpās ar rezultātu 4:9, no turnīra pārrodoties ar 2.vietu. Rezultatīvākais spēlētājs - Artūrs Karaša, bet labākais Maikls Tauriņš.
08.09.2012.

Jelgavas jaunie hokejisti no Slovākijas atgriežas ar sudraba medaļām

Augusta nogalē no hokeja turnīra Slovākijā atgriezušies Jelgavas ledus sporta skolas (JLSS) jaunie hokejisti, kas piedalījās Puhovas pilsētā notiekošajā "Puchov Cup ‘99". U14 vecuma grupas komanda sešu komandu konkurencē izcīnīja 2.vietu."Turnīrā piedalījās viena komanda no Latvijas (JLSS), divas komandas no Čehijas un trīs no Slovākijas," izklāsta komandas galvenais treneris Miks Golubovičs. "Šim turnīram bija ļoti demokrātiskas izmaksas, salīdzinot ar citiem turnīriem, tādēļ pirms sezonas sākuma Latvijas čempionātā nolēmām smelties pieredzi un pārbaudīt komandas sastāvu spēlējot Slovākijā." Turnīrā komandām bija jātiekas ar katrai ar katru, izspēlējot viena apļa turnīru. Pirmajā mačā jelgavnieki stājās pretim Slovākijas kluba "Zvolen" vienaudžiem, kuri tika pārspēti ar 4:1. Šī mača pretinieki turnīrā ieņēma 3.vietu. Nākamajā spēlē tika piedzīvots zaudējums ar 1:6 2011. gada U-13 vecuma grupas čempioniem "Opava" klubam no Čehijas. Savukārt nākamajos trīs dueļos JLSS U14 komanda izcīnīja tikai uzvaras – 3:2 pret slovāku "Puchov", 3:1 pret čehu "Kromeriz" un 6:0 pret klubu no Bratislavas. ""Opavas" klubā visas maiņas, kuras devās laukumā bija līdzīgas spēkos, taču mums sastāvs nav tik līdzvērtīgs. Daži spēlētāji sākuši nodarboties ar hokeju pirms gada vai diviem, tādēļ grūti bija visu spēli aizvadīt vienā līmenī," atklāj M.Golubovičs. "Taču liels prieks, ka turnīrā par labāko uzbrucēja tika atzīts mūsu komandas spēlētājs Alans Mitrofanovs."
 JLSS U14 komandas treneris atklāj, ka galvenais mērķis šim turnīram bija gatavošanās Latvijas čempionātam, kurā galvenā un principiālā cīņa notiks pret Rīgas klubiem un ledus skolām.
 "Rīgas komandās ir iespēja komplektēt komandas pa dzimšanas gadiem, bet mums uz katriem 2 dzimšanas gadiem ir viena komanda. Bet kopš ir izveidota sporta skola audzēkņu skaits ir audzis un, piemēram, u-10 vecuma grupā jau otro gadu no Jelgavas startēs 2 komandas. Rīgas komandās dēļ lielāka audzēkņu skaita ir lielāka iekšējā konkurence un arī sportiskais līmenis ir augstāks, taču es vēlos parādīt, ka arī ar smagu darbu un pareizu treniņprocesu ir iespējams sasniegt labus rezultātus šeit, Jelgavā. Galvenais ir individuāla un pareiza darbošanās ar katru audzēkni," optimistiski ir noskaņots treneris, kurš ar šo komandu strādās tikai otro gadu. "Mani šogad uzaicināja par trenera palīgu Bauer selects Latvia 2000 komandā, kura piedalījās augusta sākumā notiekošajā starptautiskajā turnīrā Bauer selects Latvia Tretyak 2012, kur guvu neatsveramu pieredzi. Turnīrā piedalījās AAA+ līmeņa komandas un valstu select izlases no ASV, Kanādas, Krievijas, Zviedrijas un Somijas 7 vecuma grupās. Pēc manā domām, viena no galvenajām atšķirībām starp Latvijas un citu hokeja lielvalstu jaunajiem hokejistiem ir nevis individuālā meistarība, bet lielāks spēles ātrums, ātra domāšana un momentānu lēmumu pieņemšanu laukumā. " ar iespaidiem dalās Miks Golubovičs, kurš savas hokejista gaitas uzsācis 12 gadu vecumā uzsācis hokeja klubā "Zemgale".Jelgavas U14 komandas aizvadīja arī divas draudzības spēles ar Sanktpēterburgas "Silver Lions ‘99". "Lai arī zaudējām abos mačos pārliecinoši ar 1:9 un 0:15, spēles laikā saviem audzēkņiem devu uzdevumu spēlēt īpaši agresīvu spēka, kontakta spēli. Piekopu Bauer select turnīrā gūto pieredzi," stāsta Jelgavas ledus sporta skolas hokeja treneris.
Slovākijas turnīrā "Puchov Cup ‘99" JLSS U14 komandas sastāvā piedalījās: Artūrs Krists Krūklītis, Edvards Kirilovs, Sandis Stikuts, Renārs Kārkls, Kārlis Lagzdiņš, Roberts Pētersons, Kaspars Mendziņš, Anna Kubliņa, Andrejs Kostjuks, Rendijs Stepka, Ēriks Jagunds, Artis Bergs, Ņikita Nikolajevs, Ņikita Mateiko, Rihards Mežsargs, Alans Mitrofanovs, Rihards Paškausks un Patriks Trasūns.
08.09.2012.

World Selects turnīrā ASV trīs jelgavnieki

No šā gada 09.aprīļa līdz 15.aprīlim Portland, ME, ASV notika gadskārtējais World Selects Invitational hokeja turnīrs 1996.gadā dzimušajiem zēniem. Jāsaka, ka šai vecuma grupai šis bija pirmais turnīrs, jo organizatori ir palielinājuši vecuma grupas līdz piecām. 1996.gadā dzimušie zēni jau ir pielīdzināmi junioru vecumam un Haralds Egle jau pagājušo sezonu aizvadīja ASV junioru līgā.
Latvijas komanda tika komplektēta no dažādiem Latvijas klubiem,  Jelgavas LSS, Prizma/Pārdaugava, HK Rīga, HK Valmiera, HK Liepājas Metalurgs. Komandā spēlēja : Salvis Balandīns, Haralds Egle, Dāvis Zembergs, Rodrigo Ābols, Krišjānis Reinfelds, Aleksandrs Lugovecs, Roberts Locāns, Artūrs Bušs, Gatis Sprukts, Gvido Jansons, Kirils Mitrofanovs, Mihails Tugo, Roberts Štelmahers, Marians Purmalis, Jhon Marino un Denis Drobotovs.
Latvijas komanda 6 spēlēs izcīnija 4 uzvaras un piedzīvoja 2 zaudējumus. Pēc apļa turnīra komanda ierindojās augstajā 5.vietā, sevi  ļaujot apsteigt ACSK, Sweden Selects, Selects Hockey Academy un AK Bars komandām. Izslēgšanas spēlēs nācās mēroties ar spēcīgo Kazaņas AK Bars komandu un tika piedzīvots zaudējums ar 2:9 līdz ar to neturpinot cīņu par čempiona titulu. Pārējie Latvia Selects rezultāti : Latvia - Belle Tire (ASV) 1:3; Latvia - Advantage (Kanāda) 3:2; Latvia - Selects Hockey BC (ASV) 7:4; Latvia - Pro Hockey Martino (Kanāda) 6:5; Latvia - East Coast Selects (ASV/Kanāda) 5:4 un jau pieminātā izslēgšanas spēle Latvia - AK Bars 2:9. Jātzīmē ka AK Bars komandai tika zaudēts arī pirms turnīra notikušajā draudzības spēlē ar 3:10. Rezultatīvākis Latvijas komandā bija Haralds Egle (Green Mountain Glades,ASV) kurš guva 6 vārtus un izdarīja 9 rezultatīvas piespēles kopumā savācot  15 rezultativitātes punktus. Vienīgais JLSS kluba pārstāvis Krišjānis Reinfelds rezultativitātes punktus neguva un spēļu protokolos atzīmējās ar 8 soda minūtēm. Bez Krišjāņa turnīrā Latvijas komandā spēlēja bijušais JLSS audzēknis Gatis Sprukts. Vēl viens bijušais JLSS hokejists Elvis Jansons jau divus gadus trenējas Kanādā un šajā turnīrā spēlēja Kanādas komandā “West Canada”.
Turnīra ietvaros tika izspēlēta visu zvaigžņu spēle starp Ziemeļameriku un Eiropu, kurā piedalījās arī divi Latvijas komandas spēlētāji Haralds Egle un Dāvis Zembergs.
Turnīrs parādīja ka Latvijas jaunie spēlētāji var sekmīgi konkurēt ar citu valstu spēcīgākajiem spēlētājiem.
10.05.2012.

Sezonu beidz šorttrekisti

Ventspils Olimpiskā centra ledus hallē notija Latvijas jaunatnes čempionāts šorttrekā. Tās jaunajiem šorttrekistiem bija šis sezonas pēdējās sacensības. Jelgavas Ledus sporta skolu sacensībās pārstāvēja desmit dalībnieki.  Junioru C grupā piedalījās trīs JLSS audzēkņi – Tomass Bakevics, Endijs Vīgants un Rūdolfs Indriksons. Kopvērtējumā šajā vecuma grupā uzvaru izcīnīja Tomass, atseviķās disciplīnās izcīnot vienu pirmo un divas trešās vietas. Otro vietu kopvērtējumā izcīnīja Endijs Vīgants. Rūdolfs Indriksons kopvērtējumā ierindojās 6.vietā. Novice A vecuma grupā izcīnot divas otrās vietas un vienu trešo vietu individuālās distancēs JLSS audzēknis Nils Dobrajs kopvērtējumā ierindojās otrajā vietā. Novice B grupā JLSS audzēknis Reinis Bērziņš kopvērtējumā izcīnīja pirmo vietu, bet meiteņu konkurencē šajā vecuma grupā Linda Novodvorska ierindojās otrā vietā. Novice C grupā startēja Māris Šternmanis ar divām trešām un vienu otro vietu individuālās distancēs kopvērtējumā izcīnija 2.vietu. Novice C un B grupā ar parastajām slidām sacensības JLSS pārstāvēja  trīs audzēkņi. Emīls Rudzītis kopvērtējumā ierindojās pirmajā vietā, Artēmijs Golubovs uzcīnīja trešo vietu, bet Mikus Dobrajs ierindojās ceturtajā vietā.
Līdzdalība Latvijas jaunatnes čempionātā tika nodrošināta pateicoties LDZ Cargo,Llatvijas Ātrslidošanas federācijai un audzēkņu vecākiem.
07.05.2012.

Starptautiskās sacensības Odincovā

Odintcovā (Maskavas apgabals) risinājās starptautiskās sacensības daiļslidošanā “Rostelecom Crystal Skate 2012”. Tajās piedalījās labākie jaunie daiļslidotāji no Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Igaunijas, Krievijas, Ukrainas, Armēnijas un Uzbekistānas.. Sacensības notika  divas vecum grupas. Pavisam sacensībās startējai  40 dalībnieki, jo katra valsts varēja deleģēt  tikai divus labākos sportistus katrā vecum grupā, kuri izturēja atlasi nacionālajā līmeni. Latviju šajās sacensībās pārstāvēja četras meitenes. Jaunākajā grupā (2001.-2002.) Latviju pārstāvēja sporta kluba “Kaskads”sportistes Nikola Mežgane un Valerija Angermane, kuras attiecīgi  izcīnīja 5. un 9. vietu. Jelgavas Ledus sporta skolas trenera Romana Panteļējeva audzēkne Diana Nikitina un “Kaskad” kluba sportiste Elizabete Pujate sacentās vecākā grupā (1999-2000 dz.g). Pirmajā dienā sacensībās sportistēm bija jāizpilda atsevišķi  daiļslidošanas elementi: lēciens, lēcienu kaskāde, soļu virknējums un kombinētais grieziens. Otrajā dienā sportistes izpildīja izvēles programmu. Pirmajās trīs vietās šajā vecuma grupā ierindojās Krievijas sportistes. Uzvarēja Serafima Sahanoviča. Mūsu sportiste Diāna Ņikitina  divu dienu sacensībās savā grupā izcīnīja 6.vietu.
07.05.2012.

Rezultatīvākais Latvijas Atklātā čempionāta spēlētājs!

SVEICAM!

"Zemgale/JLSS" komandas kapteini un Jelgavas Ledus sporta skolas treneri Gunti Pujātu ar rezultatīvākā spēlētāja titulu Latvijas Atklātajā čempionātā hokejā!
27.04.2012.

Marta mēneša sporta laureāte

Jelgavas pilsētas domē notika marta mēneša sporta laureāta apbalvošana. Pirmo reizi šajā pasākumā tika apbalvota JLSS trenere Evita Krievāne. Viņa Eiropas kausa „Danubia Cup” 6. posma sacensībās Čehijā kopvērtējumā izcīnīja bronzas medaļu pieaugušo grupā. Evita startēja 500, 1000 un 1500m distancēs. Nākošā  sezona Evitai būs nozīmīga, jo viņa ir nolēmusi izcīnīt tiesības 2014.gadā piedalīties Olimpiskās spēlēs Sočos.
25.04.2012.

Latvijas izlase debitējusi pasaules čempionātā sinhronajā daiļslidošanā Gēteborgā.

Latvijas izlase debitējusi pasaules čempionātā sinhronajā daiļslidošanā Gēteborgā. Tajā startēja arī Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) audzēkne Katrīna Jana Šuberte. Mūsu komanda ierindojās 20. vietā.

JLSS direktors Andris Lukss stāsta, ka Latvijas izlases komandas veidošana sākās pirms diviem gadiem, kad tika atlasītas 16 gaiļslidotājas. Trīs mēnešus pirms pasaules čempionāta Gēteborgā Latvijas izlases kandidātu sastāvā tika iekļauta arī JLSS daiļslidotāja Katrīna Jana Šuberte (treneris Romans Panteļejevs). Katrīna izturēja konkurenci un tika iekļauta Latvijas izlases komandā startam Gēteborgā.Kā pastāstīja Katrīna, pirmajā pasaules čempionātā Latvijas izlase nevarēja cerēt uz lieliem panākumiem, bet, nenoliedzami, tas deva lielu pieredzi un motivāciju turpmākam darbam. Katrīna ir nopietni nolēmusi pievērsties šim daiļslidošanas veidam, turpināt trenēties, lai Latvijas izlases sastāvā cīnītos par iespēju startēt Ziemas Olimpiskajās spēlēs 2014. Gadā Sočos.Čempionātā piedalījās 21 valsts komanda. Latvijas izlase apsteidza Beļģijas izlasi un ierindojās 20. vietā.

20.04.2012.

Februāra mēneša laureāte - Aļina Fjodorova

Šodien Jelgavas domē sveikti februāra labākie sportisti. Aizvadītajā mēnesī par starptautiskiem sasniegumiem tika sveikta viena sportiste – JLSS daiļslidotāja Alīna Fjodorova. A.Fjodorova svētdien dosies uz Franciju, lai startētu pasaules čempionātā daiļslidošanā. Kvalifikācijas sacensības viņai būs nākamotrdien, un, ja Alīna tajās nostartēs labi, viņas turpmākajām gaitām varēsim sekot televizora ekrānos – čempionātu pārraidīs LTV7.
20.03.2012.

Šorttreka video

Ja vēlies pavērot kā šorttrekistiem gāja Čehijā, tad apmeklē šīs intreneta vietnes!

http://www.youtube.com/watch?v=UECBBjnPA14 (Tīna Estere Vilka)
http://www.youtube.com/watch?v=bF6_CwHErnw (Nils Dobrājs)
http://www.youtube.com/watch?v=nZidyUSfJdc (Tomass Bakevics un Endijs Vīgants)
http://www.youtube.com/watch?v=9Hml-Vrg_c4 (Raivo Ločmelis)
http://www.youtube.com/watch?v=dNKdGWRXvLw (Nils Dorbājs)
http://www.youtube.com/watch?v=aWPnv_xRCac (Endijs Vīgants)
http://www.youtube.com/watch?v=Sx7Ng07e-5Y (Tomass Bakevics)
http://www.youtube.com/watch?v=3rqMTAbBO50 (Nils Dobrājs)
http://www.youtube.com/watch?v=Of_rpZAxUto (Nils Dobrājs)
http://www.youtube.com/watch?v=o87ytoiEyQw (Māris Šternmanis)
http://www.youtube.com/watch?v=oZ7NmZgqO78 (Linda Novodvorskaja)
http://www.youtube.com/watch?v=cliec-EmDLA (Tīna Estere Vilka)
http://www.youtube.com/watch?v=utYxgaMgIMs (Reinis Bērziņš)
http://www.youtube.com/watch?v=K_rOJFuayHY (Evita Krievāne)
http://www.youtube.com/watch?v=Xh0hzXiHhoU (Māris Šternmanis)
http://www.youtube.com/watch?v=WgViQQFNwBo (Reinis Bērziņš)
http://www.youtube.com/watch?v=wy1iBwfhZ1g (Evita Krievāne)
15.03.2012.

Šorttrekisti atgriežas no Čehijas

Jelgavas Ledus sporta skolas šorttrekistiem strauji tuvojas sacensību sezonas noslēgums. Šajā mācību gada sezonā pateicoties VAS „Latvijas Dzelzceļa”, Latvijas Ātrslidošanas federācijas, SIA „Sportland „un bērnu vecāku atbalstam, JLSS šorttrekisti varēja piedalīties Eiropas kausa sešos posmu sacensībās. Viens no posmiem janvāra mēnesī risinājās arī Latvijā, Ventspilī
„Danubia Cup” izcīņas pēdējaisposms notikaČehijas pilsētā Benatky nad Jezoru.  Tajās startēja pieaugušie, juniora un visjaunākā vecuma sportisti. Cehijā piedalījās lielākais valstu skaits Pavisam piedalījās septiņpadsmit valstu sportisti. Latviju pārstāvēja - Ventspils sporta skolas „Spars” un deviņi „JLSS” audzēkņi.
No JLSS pēdējā posma sacensībās piedalījās Endijs Vīgants, Tomass Bakēvics, Nils Dobrājs, Raivo Ločmelis, Reinis Bērziņš, Māris Jānis Šternmanis, Linda Novodvorska, Tīna Estere Vilka , kā arī trenere Evita Krievāne varēja piedalīties un uzrādīt teicamus rezultātus Čehijā.
Vislabāk veicās šorttrekistu trenerei Evitai Krievānei, sacensību kopvērtējumā izcīnot bronzas medaļu pieaugušo grupā.
Kā informēja JLSS vecākā trenere šorttrekā Evita Krievāne,visjaunākā grupā sportistiem Mārim Jānim Šternmanim un Reinim Bērziņam izdevās izcīnīt ceturtās vietas sacensību kopvērtējumā. Turklāt Reinis izcīnija otro vietu – 333metru un 500metru distancē Novice B grupā. Mārim vislabāk veicās 222m distancē, izcīnot trešo vietu Novice C grupā.
Tīna Estere Vilka 6.vieta 500metru distancē visjaunākajā grupā Novice C, Linda Novodvorska ierindojās  9.vietā 14 dalībnieču konkurencē  500metru distancē Novice B grupā, Nils Dobrājs 12.vieta un Raivo Ločmelis 32.vieta no 40 dalībniekiem Novice A grupā, Endijs Vīgants 18.vieta un Tomass Bakēvics 20.vieta no 24 dalībniekiem Junioru C grupā.
. Sezona noslēgsies pēc Latvijas čempionāta jauniešiem, kas norisināsies Ventspilī, aprīļa sākumā.
Sacensībās sportisti Junioru C un vecākās grupās sacenšas 1500m, 1000m un 500m distancēs, Novice A grupā – 1000m, 777m, 500m distances, Novice B – 777m, 500m, 333m, Novice C  - 500m, 222m, 333m.
14.03.2012.

Aļina mājās atgriežas ar 21.vietu

No pasaules čempionāta daiļslidošanā Minskā atgriezusies Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkne Aļina Fjodorova. Aļinai tas bija jau trešais čempionāts, kurā viņa startēja pārstāvot Latviju. 2010.gadā viņa ierindojās 24.vietā, bet pagājušā gadā 28.vietā, Šogad izcīnīta 21.vieta. Kā minēja viņas treneris Andrejs Brovenko, tas ir labs sasniegums, tikai nedaudz pietrūka lidz nospraustai 18.vietai, kas nākošajā gadā dotu tiesības uzreiz piedalīties pamata sacensībās, netērējot spēkus kvalīfikācijas sacensībās.
Kvalifikācijas sacensībās Aļina 36 dalībnieču vidū ierindojās 11.vietā, tā iekļūstot to 12 skaitā, kas varēja turpināt startēt pamatsacensībās. Aļinai gan neizdevās parādīt labāko sniegumu kā minēja viņas treneris, bet minimālais uzdevums tika izpildīts.
Pamatsacensībās startēja 31 sportiste, jo sacensību organizatoriem – baltkrieviem atļava pamatsacensībās startēt vienai dalībniecei, kura kvalifikācijas prasības nebija izpildījusi.
Pamatsacensībās īsajā programmā Aļina ierindojās 19.vietā, uzrādot 42 punktus. Šēfildā EČ  šajā disciplīnā Aļina sasniedza rezultātu 44,70. Tā Aļina izpildīja uzdevumu ierindoties īsajā programmā 24 labāko skaitā, lai varētu startēt finālā.
Finālā strats neizdevās, kā iecerēts.Teicami izdevās izpidīt tikai divus trīskāršos lēcienus, kas neļāva ierindoties augstāk par 21.vietu. Līdz ar to neizdevās izpildīt maksimālo uzdevumu, ierindoties 18.veitā , lai nākošā gadā nevadzētu startēt kvalifikācijā. Kā minēja Aļinas treneris, starts junioru čempionātā bija daudz  grūtāks. Sacensībās piedalījās vairāku valstu nepazīstamas sportistes ar ļoti labu sagatavotību, piemēram no Brazilijas. Pamtsacensībās neieķļuva arī mūsu kaimiņvalsts sporetiste Inga Janulevičute, kura kavalifikācijā palika 13.vietā.
Taču izcīnītā vieta finālā Aļinai dod tiesības pārstāvēt Latviju Grand Prix sacensībās nākošā sezonā.
Tagad Aļinai sekos neliela atpūta un tad jāgatavojas nākošām nopietnām sacensībām šajā sezonā – Pasaules čempionātam.
07.03.2012.

Rīt Aļina dosies uz Minsku

Jelgavas Ledus sporta skolas daiļslidošanas nodaļas audzēkne Aļina Fjodorova rīt dosies uz Minsku, lai piedalītos Pasaules junioru čempionātā.tas būs viņas trešais starts pasaules čempionātos . 2010.gadā Aļina izcīnīja 23.vietu. Pagājušā gadā Aļina Korejā ierindojās 28.vietā.
Šogad  čempionāts sāksies ar startu kvalifikācijas sacensībās 28. februārī, lai izcīnītu vietu pamatsacensībās un turpinātu cīņu par augstākām vietām kopvērtējumā. Salīdzinājumā ar Eiropas čempionāta kvalifikācijas sacensībām, kā atzīmēja viņas treneris Andrējs Brovenko, cīņa par iekļūšanu pamatsacensībās būs daudz grūtāka, jo kvalifikācījā startēs krietni lielāks dalībnieču skaits kā Šēfildā. Divdesmit labākās sportistes no pagājušā gada čempionāta jau ir ieguvušas tiesības piedalīties pamatsacensībās. Tātad Aļinai pirmais uzdevums ir ierindoties desmit labāko sportistu skaitā no visām kvalifikācijas sacensību dalībniecēm, lai turpinātu sacensības.
Pēdējās divas nedēļas Aļina atradās Sanktpētreburgā, kur gatavojās trenera konsultanta Jevgēnija Rukovicina vadībā. Šodien Aļinai vēl pēdējais treniņš Jelgavas Ledus hallē.
24.02.2012.

Spēle

Jaunākā HK Zemgale/JLSS spēle ar Liepājas Metalurgu-2 šeit -
http://www.youtube.com/watch?v=-zlKuNnFJJw&feature=g-upl&context=G22329b9AUAAAAAAAAAA
24.02.2012.
[1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-160] [161-180] [181-200] [201-220] [221-240] [241-260] [261-280] [281-300] [301-320] [321-340] [341-360]
Reģistrētiem lietotājiem
Lietotājs
Parole