Jaunākie raksti RSS

Daiļslidotāju starts Tartu

Ar labiem rezultātiem mājās no Tartu, Igaunijā atgriezušās 9 JLSS daiļslidošanas nodaļas audzēknes. Pagājušajā nedēļas nogalē tur risinājās „Lounakeskus Trophy 2012” balvas izcīņas sacensības. Tajās piedalījās Latvijas, Igaunijas, Krievijas, Turcija un Lietuvas 64 jaunie daiļslidotāji.
            Pārliecinošu uzvaru kategorijā „Springs B Girls ”izcīnīja JLSS audzēkne Patrīcija Ludvigova ar 28,19 punktiem, apsteidzot otrās vietas ieguvēju Igaunijas sportisti Lauru Baumani par 1,48 punktiem. Šajā grupā JLSS audzēkne Anastasija Švarjova ar 23,63 punktiem ierindojās 5.vietā.
            Kategorijās „Basic Novice A” pirmajās četrās vietās ierindojās Latvijas pārstāves. Pirmo vietu ieņēma kluba „Kaska” sportiste Linda Stūre – 33,76 punkti, otrajā vietā ierindojās JLSS sportiste Darja Ordinaite – 32,56 punkti, zaudējot līderei tikai divas desmitdaļas. Jeļizavetu Kopaču no bronzas medaļas šķīra vien divas simtdaļas. Viņa ierindojās ceturtajā vietā ar 32,19 punktiem. Astotajā vietā Sintija Vintere – 29,83 punkti. Kā minēja JLSS treneris Andrejs Brovenko kategorijā „Advanced Novice” ar teicamu startu iepriecināja JLSS audzēkne Diāna Ņikitina. Diāna ierindojās 3.vietā ar 79,18 punktiem, zaudējot kluba „Kaska” sportistei A. Kučvalskai – 86,46 punkti un lietuvietei E. Kropai – 85,35 punkti. Pēc šī starta Diāna tika iekļauta Latvijas izlases komandā, lai gatavotos un piedalītos starptautiskās sacensībās Maskavā.
            „Cubs B” kategorijā trešajā vietā ierindojās Lote Lapaine – 19,18 punkti. Junioru grupā JLSS pārstāvēja Anna Beļēviča. Viņai 7.vieta ar 80,26 punktiem.
13.02.2012.

Hokeja spēles

HK Zemgale/JLSS komandas spēles ir iespējams noskatīties interneta vietnē youtube.com.


http://www.youtube.com/watch?v=XmJ1tTRUjHE&feature=g-upl&context=G2021356AUAAAAAAABAA (HK Zemgale/JLSS un Energia/Orakulas)
 
http://www.youtube.com/watch?v=zcrIIBr3Bxk&feature=g-upl&context=G23f4102AUAAAAAAACAA (HK Zemgale/JLSS un SMSCredit.lv)

07.02.2012.

"Kārļa Skrastiņa un Oskara Bārtuļa hokeja meistarības nometne"

Šā gada 10. jūnijā Jelgavas ledus hallē sāksies „Kārļa Skrastiņa un Oskara Bārtuļa hokeja meistarības nometne”. Šī nometne tiks sadalīta divos etapos. Pirmais norisināsies no 10.06. – 15.06. un otrais no 17.06. – 22.06. Bet dedzīgākie hokeja spēles piekritēji nometnē varēs piedalīties abos etapos. Treniņu programmā ir iekļauti divi ledus treniņi un viena ārpus ledus nodarbība dienā. Ar jaunajiem hokejistiem zināšanās dalīsies Oskars Bārtulis, Vjačeslavs Kuzņecovs no NHL kluba Philadelphia Flyers, Tim Turke no NHL komandas Montreal Canadiens un Mett Johnsson – atlētiskas speciālists no Zviedrijas. Nometnes ietvaros ir paredzēti paraugtreniņi kopā ar KHL un NHL spēlētājiem un speciālistiem. Sīkāku informāciju meklē interneta vietnē www.jauniecensoni.lv
07.02.2012.

Aļina Fjodorovas intervija Jelgavas Ledus hallē

Pēc atgriešanās no Eiropas čempionāta, kas norisinājās Šēfildā, Lielbritānijā, Aļina Fjodorova sniedza interviju Jelgavas Ledus hallē. Interviju ir iespējams noskatīties interneta vietnē

http://www.youtube.com/watch?v=i3fmtpuX5XA&feature=g-upl&context=G200c3bbAUAAAAAAAAAA
07.02.2012.

Eiropas čempionātā Aļinai Fjodorovai 16.vieta

Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) audzēkne - Alīna Fjodorova Eiropas čempionāta daiļslidošanā izcīnījusi 16.vietu.
Pēc ļoti sekmīgā starta priekšsacīkstēs, kur Alīna sacenšoties ar 23 pretendentēm par tiesībām startēt pamata sacensībās, izcīnīja 6.vietu, 28 dalībnieču vidū īsajā programmā ierindojās 18.vietā. Par savu priekšnesumu Alīna saņēma 44,37 punktus, kas ir Alīnas labākais sniegums viņas daiļslidotājas karjerā. Savukārt brīvajā programmā A.Fjodorova sasniedza 14. rezultātu.
Līdz ar to summā JLSS audzēknei 16. pozīcija un 133,48 punkti, kurā startēja 24 dalībnieces. Nākamajā Eiropas čempionātā Latvijas pārstāvei kvalifikācijas sacensībās vairs nebūs jāpiedalās.
Alīnai ir 16 gadus veca un atbilst junioru kategorijai. Šogad viņai vēl priekšā ir starts Pasaules junioru čempionātā.
05.02.2012.

Laureāts 2011 Jelgavā

3. februārī Jelgavas Kultūras namā jau desmito reizi notika labāko sportistu un treneru godināšanas pasākums "Laureāts 2011".
Nominācijā "Par augstiem sasniegumiem sportā 2011.gadā" tika sveikta Jelgavas Ledus sporta skolas daiļslidošanas nodaļas audzēkne Aļina Fjodorova. Aļina šādu titulu saņēma pateicoties izcīnītajai 5.vietai Eiropas Jaunatnes ziemas olimpiādē un Pasaules junioru meistarsacīkstēm Korejā, kur Aļina izcīnija 28.vietu. Šajā nominācijā balvu saņēma arī komandas "Zemgale/JLSS" hokejists Guntis Pujāts. Par nozīmīgu ieguldījumu sportistu sagatavošanā ar "Laureāts 2011" medaļu tika apbalvoti arī divi JLSS treneri - A.Fjodorovas treneris Andrejs Brovenko un hokeja komandas "Zemgale/JLSS" treneris Jevgēnijs Ļinkēvičs.
05.02.2012.

Aleksandra Balsa grāmatas atklāšana "Ziemas sports Jelgavā", 14.01.2012.

Pagājušās nedēļas nogalē Jelgavas ledus hallē notika Aleksandara Balsa piektās grāmatas par sportu „Ziemas sports Jelgavā” atvēršanas pasākums. To atklāja Jelgavas domes priešsēdētājs Andris Rāviņš un domes priešsēdētāja vietnieks Aigars Rublis. Apsveikuma vārdus grāmatas autoram teica Jelgavas sporta servisa centra direktors Juris Kaminskis, kurš ir idejas autors  Jelgavas sporta apskata veidošanai par atsevišķiem sporta veidiem. A. Balsa pirmā grāmata tika veltīta vieglatlētikai. Pasākuma piedalījās un A. Balsu sveica arī vairāki Jelgavas pilsētas sporta veterāni – Broņislavs Matusēvičs, Viktors Valainis, Vladimirs Kačānovs, Vilis Azēvičs ,Irēna un Anatolijs Leitēni un Zilvija Poča. Grāmatas autors A. Balss īpaši atzīmēja sporta veterāna Herberta Štekeļa lomu sporta attīstībā Jelgavā un kā pirmajam dāvāja garāmatu ar savu autogrāfu. Vairāki runātāji īpaši atzīmēja šādas grāmatas nozīmi Jelgavas sporta attīstības atspoguļošanā uzsverot, ka Jelgavas jaunajiem sportistiem ir iespēja un nepieciešamība pilsētas sporta vēsturē ierakstīt jaunus ierakstus. Grāmatas atvēršanā klāt bija arī  vairāki Jelgavas Ledus sporta skolas nodaļu audzēkņi. Visi sporta skolas audzēkņi saņems šo grāmatu, lai iepazītos ar pilsētas sporta vēstures notikumiem.
16.01.2012.

Pirmās šorttreka sacensības aizvadītas

Pirmās šorttreka sacensības Jelgavā nu jau paieskaitāmas vēsturei. Jelgavas ledus hallē vakar sacentās jaunie slidotāji četrās vecuma grupās zēnu un meiteņu konkurencē. VAS Latvijas dzelzceļa Ziemassvētku kauss 2011. sacensībās piedalījās slidotāji no Jelgavas pilsētas, Jelgavas novada(Līvbērzes, Svētes), Ozolniekiem, Olaines skolām. Plaši pārstāvēts bija bērnudārzs”Saulītes rakari”. Šajā bērnu dārzā jau otro gadu mācās bērni, kas divas reizes nedēļā Jelgavas Ledus sporta skolā apgūst slidotprasmi.
Ātrslidošanas sacensības pa apli hokeja laukumā savas iemaņas varēja demonstrēt vairāki sporta skolas hokeja un daiļslidošanas nodaļas audzēkņi. Nenoliedzami, ka tas viņiem bija noderīgi.  Tā bija iespēja sevi parādīt arī citā slidošanas sporta veidā . Sacensībās katram dalībniekam nācās piedalīties divās ātrslidošanas disciplīnās. Divās distancēs  uzrādītie rezultāti katrā vecuma grupā atsevišķi sarindoja dalībniekus izcīnītās vietās. Uzvarētāji katrā grupā saņēma Latvijas dzelzceļa dāvāto kausu, pirmo trīs vietu ieguvēji medaļas, bet pirmais sešnieks diplomus. Pirmo šorttreka sacensību diplomus saņēma visi sacensību dalībnieki ,kā piemiņu par piedalīšanos.
Pirmais solis šorttreka sacensību organizēšanā Jelgavā ir sperts. Priekšā jauni izaicinājumi. Jaunajā gadā šorttreka nodaļa plāno organizēt starptautiskas sacensības Jelgavas ledus hallē.
 
30.12.2011.

Trīs uzvaras Ventspilī

Divas dienas pirms Latvijas dzelzceļa ziemassvētku kauss sacensībām šorttrekā Jelgavā  Ventspils ledus hallē risinājās ventspils Ziemassvētku kausa izcīņas sacensības. Tajās piedalījās arī Jelgavas Ledus sporta skolas jaunie šorttrekisti.
Vecākajā grupā JLSS pārtstāvēja  trīs audzēkņi. Endijs Vīgants  kopvērtējumā izcīnīja 1.vietu(500m – 1.vieta, 1000m -2.vieta), Nils Dobrajs palika trešais (2.vieta 500m, 3.vieta 1000m), bet ceturtā vietā ierindojās Tomass Baškevics(6.vieta 500m, 4.vieta 1000m).
2002.-2003.g.dz. grupā meitenēm Linda Novodvorska kopvērtējumā izcīnīja 2.vietu, 333m distancē viņai 3.vieta, bet 500m – 2.vieta.
Sajā pašā vecuma grupā zēniempārliecinoši  1.vietu izcīnīja Reinis Bērziņš. Viņam uzvaras abās individuālās distancēs, bet ortais Māris Jānis Štermanis.
Vēl vienu uz varu savā grupā izcīnīja Tīna Estere Vilka , uzvarot arī atsevišķās disciplīnās.
30.12.2011.

LDZ Ziemassvētku kauss sacensības šorttrekā 2011

Jelgavas ledus hallē 29.decembrī notiks slidošanas (hokeja laukuma aplī) sacensības.
Sacensību programma:
 I grupa:         2005.-2006g.dz.  1 aplis un 3 apļi   zēni un meitenes,
 II grupa:        2003.-2004g.dz.  1 aplis un 3 apļi   zēni un meitenes,
 III grupa:      2001.-2002g.dz.   3 aplis un 7 apļi   zēni un meitenes.
 IV  grupa:       1999.-2000g.dz.   3 aplis  un 7 apļi   zēni un meitenes.

Katram dalībniekam jāstartē 2 disciplīnās. Dalībniekam jāstartē ķiverē un cimdos.
Tiem dalībniekiem, kam nav ķivere, to nodrošinās Jelgavas sporta skola.
Sacensību sākums plkst. 10.00
Pieteikties:
Dalībniekus sacensībām jāpiesakās līdz 28. decembrim pa tālruņiem: sporta skolas administrācijai  - 63007222 vai  20384690, trenerei E Krievānei -  20004004, vai pa  e-pastu:   .
21.12.2011.

Alīnas izcilais panākums

Latvijas daiļslidotājiem pagājušās nedēļas nogalē bija nozīmīgākais starts sezonā. Vasaras un rudens sezonas treniņos pilnveidotais bija jādemonstrē Latvijas čempionātā. Sacensības risinājās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas ledus hallē.Latvijas čempiona titulu izcīna tikai sieviešu un junioru kategorijā, bet čempionātā  notiek sacensības arī vairākās jaunāko sportistu kategorijās. Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkņi piedalījās piecās kategorijās.
Lielisks starts izdevās Alīnai Fjodorovai. Esot vēl juniorei, Alīna pārliecinoši uzvarēja sieviešu konkurencē, tādejādi izcīnot tiesības pārstāvēt Latviju Eiropas čempionātā pieaugušo konkurencē.
Junioru konkurencē  JLSS pārstāvēja Anna Beļēviča. Viņa pēc īsās un izvēles programmas viņa ierindojās augstajā 5.vietā.
Meiteņu konkurencē „Adavance Novice” kategorijā ( 1997.-1998.g.dz.) trešo vietu izcīnīja JLSS audzēkne Diana Nikitina.
„Basic Novice A „ kategorijā startēja meitenes, kas dzimušas 1999.-2000.g.dz. meitenes. Sintija Vintere šajā grupā ierindojās 3.vietā.
„Basic Novice A „ kategorijā startēja meitenes, kas dzimušas 2000.gadā un jaunākas Jeļena Kopača izcīnīja 2.vietu.
Alīnai Fjodorovai vēl priekšā nopietna gatavošanās, lai sekmīgi startētu Eiropas čempionātā, kas Janvāra mēneša nogalē risināsies Anglijā, Šēfildā. Tajā ir svarīgi sekmīgi nostartēt kvalifikācijas sacensībās. Pamata sacensībās tiesības startēt jau izcīnījušas 18 labākās dalībnieces no pagājušā gada čempionāta. Pārējām dalībniecēm, kas pieteikušās šā gada čempionātā jāstartē kvalifikācijā ar izvēles programmu, arī Alīnai, lai tajā spētu ierindoties pirmajā desmitā, kas dod tiesības startēt pamata sacensībās, kurās piedalīsies 28 dalībnieces, atkal ar izvēles programmu. Pēc tās 24 labākās dalībnieces iekļūst finālā. Kā pastāstīja treneris A. Brovenko, Alīnas minimālais  uzdevums ir ieķļut Eiropas čempionātā finālā, bet maksimālais ierindoties 18.vietā. Tas Alīnai dotu tiesības Eiropas čempionātā vars nestartēt kvalifikācijā, bet uzreiz iekļut finālā. Izcīnītā 10.vieta pavērtu Latvijai nākošā -2013.gada čempionātā pieteikt jau divas sportistes.
21.12.2011.

Šorttreku medaļu birums Polijā (18.-20. novembris)

Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkņi starptautiskās sacensībās Austrumeiropas kausā "EVO CUP" Polijas pilsēta Belastokā izcīnija 7 medaļas - 3 sudraba un 4 bronzas, kā arī 2 kausus kopvērtējumā. Sacensības risinājās no 18.-20. novembrim.

Sacensībās piedalījās Austrumeiropas stiprākie šorttrekisti no Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Polijas un Latvijas.

Treneres Evitas Krievānes vadībā, pateicoties sponsoru "LDZ CARGO" un "SPORTLAND" atbalstam, šorttrekisti Endijs Vīgants, Tomass Bakēvics, Nils Dobrājs, Raivo Ločmelis un Reinis Bērziņš uzrādīja teicamus rezultātus.
 
20.11.2011.

Daiļslidotāji sacentās Rīgā, 11.11.2011.-13.11.2011.

No 11.-13. Novembrim Rīgā risinājās "Volvo Open CUP 16th" sacensības daiļslidošanā. Tās pulcēja ievērojamu skaitu šī sporta veida pārstāvjus, pavisam 280 dalībniekus no 10 valstīm. Jelgavas Ledus sporta skolu tajās pārstāvēja 9 daiļslidotāji.

Kategorijā "Novice A" 28 dalībnieču vidū labi sevi pārstāvēja JLSS uzlecošā zvaigzne Jelizaveta Kopača, izcīnot 3.vietu, divas 7.vietas mūsu meitenēm - Darjai Ordinātei un Sintijai Vinterei.

"B" klases meiteņu konkurencē kategorijā "Springs" pirmajā trijniekā iekļuva divas JLSS audzēknes - Ksenija Boikova (2.vieta) un Jelizaveta Orlova (3.vieta), bet Patrīcija Ludvigovai 7.vieta.

Šajā kategorijā piedalījās 21 dalībniece.

Tagad JLSS audzēkņi gatavojas nākamajām sacensībām, kas pēc divām nedēļām notiks Tallinā.

16.11.2011.

Šorttrekistiem veiksmīgie starti Polijā (7. – 9. oktobris)

Divi Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkņi – šorttrekisti Endijs Vīgants un Tomass Bakēvics, Māra Birzuļa vadībā (Ventspils sporta skolas „Spars” šorttreka treneris) kopā ar cietiem Latvijas sportistiem uzrādījuši labus rezultātus Eiropas kausā Junioriem Polijā, kas notika  laikā no 7. – 9. oktobrim sacensību seriāla „Danubia Cup” otrajā posmā.

Abi sportisti startēja vienā vecumu grupā junioru C grupā. Vislabāk veicās Endijam Vīgantam iekļūstot 1000m galvenajā finālā un ieņemot distances kopvērtējumā 5. vietu, Tomass ierindojās 7. vietā šajā distancē uzrādot augstvētīgu laiku 1.42.918.

Sacensībās sportisti sacenšas 1500m, 1000m un 500m distancēs, mūsu sportisti, Endijs Vīgants ieņēma – attiecīgi 10.v., 5.v.,10.vietu, sacensību kopvērtējumā  izcīnot 6. vietu, bet Tomass Bakēvics – attiecīgi 8.v., 7.v., 6.vietu, sacensību kopvērtējumā izcīnot  7. vietu.

Junioru C grupā startēja 11 dalībnieki no 5 valstīm
09.10.2011.

2011.gada 23.-25.septembrim Starptautiskais turnīrs, pilsētā Sovetskā, Kaļiņingradas apgabalā, Krievijā.

(piedalās JLSS U-10 1.komanda)

1.vieta

2011.gada no 23.-25.septembrim U-10 komanda piedalījās Starptautiskā turnīrā pilsētā Sovetskā, Kaļiņingradas apgabalā, Krievijā.

Turnīrā piedalījās 5 komandas: JLSS U-10, Brocēni, Fēniks (Kaļiņingradas apg.), Jantarnaja Zvozda (Kaļiņingrada).

JLSS uzvarēja visās spēlēs: Fēniks 1-5:1, Fēniksu 2-7:1, Brocēnus 3:2, Jantarnaja Zvozda 26:1. Finālā par 1.vietu spēlējām ar Fēniks  - 1, uzvarējām 5:2. Par 3.vietu spēlēja Brocēni ar Fēniksu 2. Brocēni uzvarēja 4:2.

Vissīvākā cīņa bija ar Brocēniem. Puspēli bijām vadībā 2:0, pēc tam Brocēni pievilka 2:2, tikai 22 sek. līdz spēles beigām uzvaras vārtus iemeta Maikls Rolings Tauriņš pēc Denisa Vilmaņa piespēles. Fināls arī bija interesants sākumā spēle bija līdzīga. Piektos vārtus iemeta Deniss Vilmani tukšos vārtos.

Deniss Vilmans tika atzīts par turnīra bombarduri(rezultatīvākais spēlētājs). Kristers Brauns – turnīrā vērtīgākais spēlētājs.

27.09.2011.

Turnīrs Ogrē 2011.gada 18.septembrī

2011.gada 18.septembrī JLSS U-10 piedalījās turnīrā Ogrē un ieguva 2.vietu. Finālā zaudējot HS Rīgai 3:7. Vēl piedalījās Dinamo 1, Dinamo 2, Prizma, Ogre. Kristers Brauns – vērtīgākais spēlētājs.
27.09.2011.

Starptautiskais turnīrs Brocēnos „Balex Metal Cup 2011” no 2011.gada 26.-28.augustam ( piedalās JLSS U-10)


1.vieta

No 2011.gada 26.-28.augustam JLSS U-10 piedalījās Starptautiskā turnīrā Brocēnos „Balex Metal Cup 2011”. Piedalījās Venta, Klaipēda, Fēniks1, Brocēni, Fēniks 2, Pārdaugava, Talsi, Liepāja. Rezultatīvākais Deniss Vilmans

27.09.2011.

Aļinas sekmīgais starts.

No 14.-17. septembrim  Polijas  pilsētā  Gdaņskā  notika ISU junioru Grad Prix  posms „Baltic cup 2011” daiļslidošanā. Šajās sacensībās Latviju pārstāvēja JLSS audzēkne Aļina Fjodorova. Sacensībās startēja 25 dalībnieces. Pēc  īsās programmas, iegūstot 40,11 punktus, Aļina ieņēma 10 vietu. Pēc izvēles programmas, kura   Aļina ieguva 76,52 punktus, viņa  ierindojas 7.vietā.Kopvērtējuma šajās sacensībās Aļina ieguva 9.vietu. Aļina šajās sacensībās startēja daudz pārliecinošāk, kā iepriekšējā posmā, kas risinājās Rīgā.
26.09.2011.

Starptautiskais hokeja turnīrs Prāgā

No 2011.gada 9.augusta - 13.augustam treneres Evas Dinsbergas pavadībā JLSS 1999./2000.g. komanada piedalījās starptautiskajā turnīrā Czech Hockey Challenge Cup 2011 (Prāgā). Kur astoņu komandu konkurencē, JLSS izcīnīja godpilno 3.vietu.Turnīrā piedalījās trīs komandas no Čehijas, viena komanda no Krievijas, divas no Latvijas, viena no Polijas un viena no Kanādas. Fotogrāfijas skatīt foto galerijā.
23.08.2011.

2010./2011. mācību gada noslēgums

 Jelgavas Ledus hallē uz Ledus sporta skolas mācību gada noslēgumu pulcējās daiļslidošanas un hokeja nodaļu audzēkņi, viņu vecāki, Jelgavas pilsētas Domes, Izglītības pārvaldes un Sporta servisa centra pārstāvji. Noslēgumā labākie jaunie sportisti tika apbalvoti par labiem un teicamiem sasniegumiem sacensību sezonā. Treneri saņēma Izglītības pārvaldes Atzinības rakstus . Sporta skola pateicās aktīvākiem vecākiem, saviem atbalstītājiem un tehniskajiem darbiniekiem.
Pasākuma dalībniekus priecēja daiļslidotāju un hokejistu sagatavotie priekšnesumi.

Noslēguma pasākuma video un fotogtrāfijas var pasūtīt:
"Timermaņa Foto" SIA Salons
Raiņa 22, Jelgava, LV - 3001
Tālr. 63084304

 Bildes redzamas foto galerijā

 

 

07.07.2011.
[1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-160] [161-180] [181-200] [201-220] [221-240] [241-260] [261-280] [281-300] [301-320] [321-340] [341-360]
Reģistrētiem lietotājiem
Lietotājs
Parole