Jaunākie raksti RSS

Turnīrs Ogrē 2011.gada 18.septembrī

2011.gada 18.septembrī JLSS U-10 piedalījās turnīrā Ogrē un ieguva 2.vietu. Finālā zaudējot HS Rīgai 3:7. Vēl piedalījās Dinamo 1, Dinamo 2, Prizma, Ogre. Kristers Brauns – vērtīgākais spēlētājs.
27.09.2011.

Starptautiskais turnīrs Brocēnos „Balex Metal Cup 2011” no 2011.gada 26.-28.augustam ( piedalās JLSS U-10)


1.vieta

No 2011.gada 26.-28.augustam JLSS U-10 piedalījās Starptautiskā turnīrā Brocēnos „Balex Metal Cup 2011”. Piedalījās Venta, Klaipēda, Fēniks1, Brocēni, Fēniks 2, Pārdaugava, Talsi, Liepāja. Rezultatīvākais Deniss Vilmans

27.09.2011.

Aļinas sekmīgais starts.

No 14.-17. septembrim  Polijas  pilsētā  Gdaņskā  notika ISU junioru Grad Prix  posms „Baltic cup 2011” daiļslidošanā. Šajās sacensībās Latviju pārstāvēja JLSS audzēkne Aļina Fjodorova. Sacensībās startēja 25 dalībnieces. Pēc  īsās programmas, iegūstot 40,11 punktus, Aļina ieņēma 10 vietu. Pēc izvēles programmas, kura   Aļina ieguva 76,52 punktus, viņa  ierindojas 7.vietā.Kopvērtējuma šajās sacensībās Aļina ieguva 9.vietu. Aļina šajās sacensībās startēja daudz pārliecinošāk, kā iepriekšējā posmā, kas risinājās Rīgā.
26.09.2011.

Starptautiskais hokeja turnīrs Prāgā

No 2011.gada 9.augusta - 13.augustam treneres Evas Dinsbergas pavadībā JLSS 1999./2000.g. komanada piedalījās starptautiskajā turnīrā Czech Hockey Challenge Cup 2011 (Prāgā). Kur astoņu komandu konkurencē, JLSS izcīnīja godpilno 3.vietu.Turnīrā piedalījās trīs komandas no Čehijas, viena komanda no Krievijas, divas no Latvijas, viena no Polijas un viena no Kanādas. Fotogrāfijas skatīt foto galerijā.
23.08.2011.

2010./2011. mācību gada noslēgums

 Jelgavas Ledus hallē uz Ledus sporta skolas mācību gada noslēgumu pulcējās daiļslidošanas un hokeja nodaļu audzēkņi, viņu vecāki, Jelgavas pilsētas Domes, Izglītības pārvaldes un Sporta servisa centra pārstāvji. Noslēgumā labākie jaunie sportisti tika apbalvoti par labiem un teicamiem sasniegumiem sacensību sezonā. Treneri saņēma Izglītības pārvaldes Atzinības rakstus . Sporta skola pateicās aktīvākiem vecākiem, saviem atbalstītājiem un tehniskajiem darbiniekiem.
Pasākuma dalībniekus priecēja daiļslidotāju un hokejistu sagatavotie priekšnesumi.

Noslēguma pasākuma video un fotogtrāfijas var pasūtīt:
"Timermaņa Foto" SIA Salons
Raiņa 22, Jelgava, LV - 3001
Tālr. 63084304

 Bildes redzamas foto galerijā

 

 

07.07.2011.

Nometne hokejistiem noslēgusies

 Noslēgusies O. Bārtuļa un K. Skarastiņa hokeja meistarības nometne Jelgavā. Nometnē piedalījās 74 jaunie hokejisti. No JLSS vien nometnē savu meistarību pilnveidoja 39 audzēkņi. Nometnei šogad bija starptautiska pieskaņa. Dalībnieku vidū bija 3 hokejisti no Šauļiem, Lietuva, 2 no Somijas pilsētas Oulu un 2 dalībnieki no Baltkrievijas.

Slidotprasmes iemaņas, ripas vadīšanas un nūjas tehnikas noslēpumus mācīja NHL spēciālisti Tims Turks un Vjačeslavs Kuzņecovs. Fiziskisko sagatavotību jaunajiem hokejistiem nostiprināja zviedru speciālists M. Juhansons un V. Klucis no Latvijas. Katru dienu kopā ar jaunajiem hokejistiem darbojās Latvijas hokeja grandi A. Irbe, M. Karsums, Rodrigo Laviņš,  Aleksandrs Ņiživijs, Miķelis Rēdlihs, Pēteris Skudra, Oļegs Sorokins, Jānis Sprukts, Oļegs Znaroks un citi.

Visi nometnes organizātori bija vienisparātis, ka šādai nometnei daudz plašākā mērā jābūt arī nākošos gados. Mometnē nākošā gadā daudz plašāk būs pārstāvēti jaunie hokejisti no Somijas un Zviedrijas.
Bildes skatīt www.jauniecensoni.lv Galerija

06.07.2011.

Jelgavas pilsētas svētkos

 Pilsētas svētku atklāšanas gājienā kopā ar visām Jelgavas sporta organizācijām aiz sava karoga devās arī Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkņi un viņu treneri. Kopā ar daiļslidotājiem un hokejistiem gājienā piedalījās arī viņu vecāki.

   Reizē tas bija arī kā viens no sporta skolas sezonas noslēguma pasākumiem.

30. maijā sporta skola ar apbalvošanu, priekšnesumiem, fotografēšanos un svētku kliņģeri, atzīmēs sporta skolas 3. gadadienu un sezonas noslēgumu.

Fotogrāfijas foto galerijā

05.07.2011.

Starptautiskā hokeja federācijas jaunatnes trenera simpozija, 28.04.2011.- 03.05.2011.

               Pasaules 75. Hokeja čempionāta laikā Bratislavā Starptautiskā Hokeja federācija organizēja jaunatnes hokeja treneru simpoziju. Jelgavas Ledus sporta skolu tajā pārstāvēja visi seši hokeja treneri. Simpozijā piedalījās vairāk kā 200 treneri no visas pasaules, tai skaitā treneri no Dienvidāfrikas un Izraēlas.

Simpozija tematikā tika iekļauti jautājumi par treniņa darba plānošanu īslaicīgā un ilglaicīgā periodā, spēļu un rotaļu pielietošana treniņu procesā, prasmju un iemaņu apguves jautājumi. Simpozija laikā vairāki hokeja speciālisti uzsvēra, ka viena no lielākām problēmām nav  viss treniņa process, bet gan sadarbiba starp treneri un bērnu vecākiem.

Simpozija laikā treneriem bija iespēja iepazīties ar vairāku valstu hokeja apguves mācību programmām, kurās detalizēti izstrādāta prasmju un iemaņu apguve pa apmācības gadiem.

Treneriem bija iespāja iepazīties sintētiskā ledus izmantošanu treniņa procesā, kā arī dažādu ripu un bumiņu pielietošanu treniņu nodarbībās.

23.05.2011.

Starptautiskais hokeja turnīrs „Centrope Cup”

 No 2011.gada 19. līdz 21.aprīlim Austrijā noritēja Starptautiskais hokeja turnīrs „Centrope Cup”, kur izcili labu sniegumu sešu komandu sastāvā (trīs austriešu vienības, slovēņu un vāciešu hokejisti) parādīja Jelgavas Ledus sporta skolas komanda U-16, izcīnot 1.vietu.

Kā vienus no izcilākajiem sniegumiem pēc trenera Jura Klodāna teiktā parādīja -

Kristaps Kupfers, Renars Freimanis, Arvis Purviņš, Krišjānis Reinfelds, Gļebs Zubkovs, Eduards Krustiņš, Ričards Briška, Gatis Sprukts, Rūdols Maslovskis, Toms Tauriņš, Toms Laus, Kristaps Namiķis, Artis Mūrnieks, Edgars Beizaks, Kristaps Liepa, Rihards Pauls, Kārlis Ozoliņš.

«Pamatturnīrā trīs spēles uzvarējām, vienu zaudējām bullīšos un vienu pamatlaikā, ierindojoties otrajā vietā, taču finālmačā par pirmo – otro vietu ar 5:2 pieveicām tos pašus slovēņus, kam iepriekš bijām zaudējuši,» pēc treneres Lolitas Andriševskas sniegtās informācijas.

 

28.04.2011.

Sporta skolā viesojās Somija sporta skolotāji

Aprīļa vidū Jelgavas Ledus sporta skolā viesojās Somijas, Oulu pilsētas un rajona sporta skolotāju delegācija. Tā mērķis bija iepazīties ar Jelgavas skolēnu iespējām nodarboties ar regulārām sporta nodarbībām dažādos sporta veidos. Somijas delegācijas pārstāvji tika iepazīstināti ar jaunatnes hokeja un daiļslidošanas  attīstību Jelgavā, hokeja klubā un Ledus sporta skolā. Jāpiebilst, ka Oulu pilsētas jaunatnes hokeja komandas ir jau agrāk viesojušās Jelgavā, piedaloties turnīros.

Tikšanās dalībnieki bija vienisprātis, ka nepieciešams padziļināt sadarbību abu pilsētu jaunatnes hokejāt, piedaloties  dažādos turnīros un treniņnometnēs. Šie jautājumi būtu jārisina sporta skolas pārstāvja vizītes laikā Oulu, tiekoties ar hokeja kluba pārstāvjiem.

Somijas delegācijas pārstāvji izteica domu, ka jau šovasar divi Jelgavas hokejisti varētu viesoties Oulu, lai piedalītos vasaras treniņnometnē. 
26.04.2011.

Jelgavas U – 15 „Rīgas kauss 2011.” turnīrā devītie

„Rīgas kauss 2011.” turnīrā U – 15 grupā piedalījās 16 komandas . Lielākā komandu pārstāvniesība bija no Latvijas – 6 komandas un Somijas- 5 komandas. Pa vienai kommnadai startēja no Krievijas,Šveices, Baltkrievijas, Zviedrijas un Dānijas. Jelgavas LSS komanda uzvarēja spēlēs ar somu komandu „Blues and White” 6 : 0, hokeja skola „Rīga” 5 : 1 un otru somu komandu „Raahe Kiekko”  5 : 2. Neizšķirts mūsu komandai bija spēlēs ar zviedru komandu „Haninge hockey”  3 : 3, bet zaudēt nācās somu komandai „TUTO” 0 : 5. Cīņā par 9. vietu spēlē pret  „Pārdaugavu”tika izcīnīta uzvara ar rezultātu 4 : 1.

19.04.2011.

Februāra laureāte

Alīnas  Fjodorovas sasniegums  - 5. vieta  Eiropas Jaunatnes ziemas olimpiādē Čehijā daiļslidošanas sacensībās ļāva viņai kļūt par Jelgavas pilsētas februāra mēneša labāko sportisti. 16. martā Jelgavas pilsētas domē  priekšsēdētāja vietnieks Aigars Rublis  viņai pasniedza  sporta Laureātes kausu. Foto galerija >>

12.04.2011.

Divos „ World Select Invitational 2011 „ turnīros laikā no 20.-24. aprīlim Latvijas izlases komandu sastāvos iekļauti mūsu sporta skolas audzēkņi

Turnīrā Prāgā 1997.gadā dzimušiem zēniem Latvijas izlases komandā startēs F. Buncis, R. Bernhards, D. Romanovskis, D. Fursa, K. Jākabsons, K. Čukste, un H. Jansons.

Maskavas turnīrā, kurā sacentīsies 1996.gadā dzimušie puiši, Latvijas izlases sastāvā iekļauti jelgavnieki G. Sprukts, T. Nuka un K. Reinfelds 

11.04.2011.

Jelgavas Ledus sporta skolas treneres Lolita Andriševska un Eva Dinsberga Latvijas sieviešu izlases komnadas sastāvā piedalīsies Pasaules čempionātā I divīzijas turnīrā sievietēm Vācijā, Ravensburgā laikā no 11. – 17. aprīlim

Lolita Andriševska laika posmā no 1992.- 2009. gadam pēc LHF satistikas datiem Latvijas sieviešu izlases komandas sastāvā aizvadījusi 102 ,bet Eva Dinsberga  92 spēles.
11.04.2011.

Mūsu skolas izlases U 16 komanda treneru L.Andriševskas un J. Klodāna vadībā gatavojas turnīram Austrijā, Sankt - Poltenā, kas notiks laikā no 19.- 21. aprīlim

Komandā startēs Kristaps Kupfers, Renārs Freimanis, Krišjānis Reinfelds, Ģļebs Zubkovs, Arvis Purviņš, Gatis Sprukts, Toms Tauriņš, Kristaps Namiķis, Kristaps Liepa, Artis Mūrnieks, Toms Laus.

11.04.2011.

Ļoti veiksmīgi Starptautiskajā juniešu hokeja turnīrā „Rīgas kauss 2011.” startēja M. Goluboviča un R. Ozoliņa trenētā U- 18 komanda

Jelgavas Ledus  sporta skolas jauniešu komanda 11 komandu konkurencē izšķirošajās izslēgšanas spēlēs parādījā pārliecinošu sniegumu un pelnīti izcīnīja 3. vietu, apspēlējot vienaudžus no Somijas. Par komandas labāko spēlētāju tika atzīts Jānis Zariņš. Abi treneri bija ļoti apmierināti ar komandas sniegumu šajā turnīrā un uzskata, ka tas bijis labākais šajā sezonā .

11.04.2011.

Lielisks starts „Rīgas kauss 2011”sacensībās 1.-3. aprīlī padevās mūsu U-12 komandai

Šajā vecuma grupā sacentās 14 komandas; pa 4 komandām no Latvijas un Somijas, pa divām no Ukrainas un Lietuvas, pa vienai no Igaunijas un Slovākijas. Kopvērtējumā Eva Dinsbergas un Aināra Bērziņa komanda ierindojās 5.vietā. Komandas labākā spēlētāja godā tika Līga Miljone.

11.04.2011.

Sacensību sezonas noslēgumam tuvojas JLSS U-10 komanda

Marta mēnesī izlases komanda Ozolniekos  LBJHM finālturnīrā 4 labāko komandu konkurencē cīnījas par 1.vietu.Gala rezultātā tika izcīnīta 4.vieta. Latvijas meistarsacīkstēs šajā vecuma grupā piedalījās 15 komandas. 

Veiksmīgi U 10 komanda startēja arī Dinamo kauss 19.-20 martā sacensībās, kurās  8 komandu konkurencē zēni ierindojās  2.vietā.

No 25.- 27.martam Volvo ledus hallē risinājās sacensības „Rīgas kauss 2011”. Evas Dinsbergas un Aināra Bērziņa trenēta U 10 komanda 9 komandu konkurencē izcīnīja 6.vietu.  Šajā grupā sacensībā spiedalījās 7 komandas no Latvijas un 2 no Somijas.  Mūsu komandas labākā spēlētāja godā tika Denis Vilmanis.


11.04.2011.

Hokeja meistarības nometne jaunajiem hokejistiem

   No 27. jūnijam līdz 4. jūlijam Jelgavas ledus sporta hallē hokeja meistarības nometne jaunajiem hokejistiem.
   Tajā jaunos spēlētājus ar avām zināšanām un prasmēm iepazīstinās Kārlis Skrastiņš un Oskars Bārtulis.
   Slidošanas un ripas kontroles tehniku apmācīs treneri Vjačeslavs Kuzņecovs un Tims Turks. Vairāk saktīt info afišā...
04.04.2011.

Eiropas Jaunatnes ziemas olimpiāde

Apsveicam mūsu audzēkni Alīnu Fjodorovu ar izcīnīto 5. vietu Eiropas Jaunatnes ziemas olimpiādē. Mūsu audzēkne piektajā pozīcijā 30 meiteņu konkurencē izvirzījās jau pēc obligātās programmas. Šo vietu viņai izdevās noturēt arī kopvērtējumā.
17.02.2011.
[1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-160] [161-180] [181-200] [201-220] [221-240] [241-260] [261-280] [281-300] [301-320] [321-340] [341-360]
Reģistrētiem lietotājiem
Lietotājs
Parole