28.02.2017.

Balvas izcīņa šorttrekā Ventspilī

25.februārī Ventspilī norisinājas sporta skolas "Spars" balvas izcīņa šorttrekā, kur piedalījas ne tikai šīs skolas audzēkņi, bet arī Jelgavas Ledus sporta skolas šorttrekisti.

Jelgavas Ledus sporta skolas godu sporta skolas „Spars” balvas izcīņā šorttrekā aizstāvēja 11 sportisti, kuri startēja dažādas vecumā grupās.

Tie bija Gunta Kopmane (junior "D"), Otto Kubliņš (junior "D"), Reins Mareks (junior "D"), Daniela Miļūna (junior "E"), Ekerte Paula (junior "E"), Valērija Bakaja (junior "E"), Alina Aleksejenkova (junior "E"), Deivids Lucs (junior "E"), Linards Reinis Laizāns (junior "E"), Karolīna Auziņa (junior "F") un Alisters Gasparovičs (junior "F").

Vienīgo godalgotu vietu sacensībās savā grupā izcīnīja Otto Kubliņš, 2.vieta.

Karolīna Auziņa savā grupā palika 4.vietā, Alisters Gasparovičs, Linards Reinis Laizāns un Reins Mareks savās grupās palika 5.vietā, Valērija Bakaja izcīnīja 6.vietu, Paula Ekerte palika 7.vietā, Daniela Miļūna un Gunta Kopmane palika 8.vietā un Alina Aleksejenkova palika 9.vietā.

Paldies visiem sportistiem par piedalīšanos sacensībās, treneriem par darbu un vecākiem par atbalstu!