10.04.2018.

JLSS audzēkņi uzstāda teicamus rezultātus starptautiskajās šorttreka sacensībās Lietuvā!

Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) audzēkņi uzstādījuši atzīstamus rezultātus starptautiskās sacensībās Lithuanian open – Baltic Cup, kas norisinājās Lietuvas pilsētā Elektrinai no 7. līdz 8. aprīlim. Kopumā tika izcīnītas 13 individuālās medaļas dažādās distancēs, kā arī tika izcīnīti 4 kopvērtējuma kausi dažādās vecuma grupās.

Visaugstāko vietu kopvērtējumā Junioru G grupā izcīnīja mūsu jaunākais šorttrekists Ričards Miks Rudzītis, kurš izcīnīja arī 3 individuālās zelta medaļas. Šajās sacensībās viņš uzvarēja arī visus savus priekšbraucienus un pusfinālus, tādējādi, pabeidzot sacensības ar perfektu bilanci.

Junioru F grupā 3 medaļas izcīnīja Alisters Gasparovičs, kurš nodemonstrēja teicamu stabilitāti, izcīnot visa kaluma godalgas un kopvērtējumā ieņemot otro vietu.

Junioru E grupā startēja uzreiz trīs mūsu Ledus sporta skolas audzēknes – Paula Gelvere, Madara Gintere un Karolīna Auziņa, kuras ieņēma attiecīgi 3., 6. un 15. vietu kopvērtējumā starp 30 dalībniecēm. Paula arī izcīnīja trīs individuālās bronzas godalgas. Junioru E grupas zēni cīnījās 29 dalībnieku konkurencē, starp kuriem bija arī pieci mūsu sportisti – Linards Reinis Laizāns, Roberts Muraško, Rūdolfs Šternmanis, Pēteris Pētersons un Raivis Grīnbergs. Vislabāk veicās Linardam, kurš izcīnīja 3 individuālās bronzas medaļas un nodrošināja 3.vietu arī kopvērtējumā. Arī jaunais Roberts Muraško parādīja sevi no labākās puses, vienreiz tiekot A finālā un divreiz uzvarot B finālos. Rūdolfs, Pēteris un Raivis ieņēma attiecīgi 10., 19. un 22.vietu.

Junioru D grupā startēja Ance Grosberga, Paula Ekerte, Alīna Aleksejenkova, Valērija Bakaja, Gunta Kopmane un Daniela Miļūna, kuras 26 sportistu konkurencē izcīnīja attiecīgi 11., 12., 13., 17., 18. un 21.vietu.

Šīs pašas grupas zēni Māris Jānis Šternmanis un Mareks Reins izcīnīja attiecīgi 4. un 11.vietu. Māris arī izcīnīja vienu individuālo bronzas medaļu. Vēl sacensībās piedalījās Emīlija Ulrika Auziņa, kurai šīs bija pirmās sacensības Junioru C grupā un izcīnīta 5.vieta.

Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) šorttreka treneri Evita Krievāne un Endijs Vīgants atzinīgi vērtē sportistu sniegumu, jo visi šorttrekisti pa šo sezonu ir krietni progresējuši.

Dalībnieki startēja Junioru G, Junioru F (111m, 222m, 333m distances), Junioru E (333m, 500m, 777m distances), Junioru D (500m, 777m, 1000m distances) un Junioru C (500m, 1000m, 1500m distances) grupās.

Paldies visiem sportistiem par piedalīšanos sacensībās, treneriem par darbu un vecākiem par atbalstu!