24.04.2017.

JLSS U-13 komandai bronza hokeja turnīrā OLÜMPIA CUP JR U13

    

 

     23.aprīlī no Tallinas atgriezās Jelgavas Ledus sporta skolas  U-13 komanda, kura piedalījās turnīrā Olümpia Cup JR U13 (AA+) un izcīnīja godalgoto 3.vietu no 8 komandām, kuras tika pārstāvētas pārsvara no Igaunijas un Somijas.

      Turnīrs ilga trīs dienas, kuru laikā  tika nospēlētās piecas spēles, no tām 3 uzvaras, 1 neizšķirts un 1 zaudējums.

     Pirmā turnīra diena sākas ar spēli pret mājiniekiem HC Panter 04 EST, ar kuriem nedēļu atpakaļ Jelgavas komanda tikās starptautiskajā hokeja turnīrā „RIGAS CUP 2017”, nespējot noskaidrot uzvarētāju (4:4). Toties Tallinā, jelgavnieki bija pārāki, atzīmējot uzvaru ar rezultātu 2:0. Spēles laikā vārtus guva Rūdolfs Muraško un Kristers Vītoliņš.

     Nākamais mūsu komandas pretinieks bija no Somijas - Limingan Kiekko 04. Spēle pārsvarā notika uzbrukuma zonā, bet bija problēmas ar pēdējo piespēli un noslēdzošo metienu - 1:1, neizšķirts. Vienīgus vārtus šajā spēlē guva Markuss Jakušonoks.

     Lai izcīnītu pirmo vietu grupā obligāti vajadzēja vinnēt trešo spēli - pret komandu no Tartu, Kajakas 04 EST, kuri svinēja uzvaras abās iepriekšējās spēlēs ( 2:1, 6:4). Spēle sākusies ar ātriem goliem un jelgavnieki uz 27:01 minūtes bija vadībā jau 4:0. Toties pretinieks spēja atgūt trīs golus un uztaisīt spēles nobeigumu ar rezultātu 4:3.

     Pie vārtu guvumiem spēles laikā tika Edgars Markovs, Valdis Dommers, Oskars Ločmelis, Helmuts Spriņģis.

     Vakarā notika spēle par iziešanu finālā ar Somu komandu HC Salamat 04, kuras laikā tika piedzīvots sāpīgs zaudējums 1:2 un nākamajā dienā ir jāspēlē par 3 vietu.

     Mazajā finālā jelgavniekus gaidīja grupas pretinieks Kajakas 04 EST. Spēles sākums atkal bija jelgavnieku labā 2:0, vārtus guva Markuss Jakušonoks (1+1) un Ričards Griķis (1+1). Toties igauņi spēja atspēlēt divus vārtus.

     10 min līdz spēles beigām Edgars Markovs (1+1) izveda jelgavniekus uz priekšu 3:2, bet komandas nepareiza rīcība perioda beigās noveda līdz vārtu zaudējumam 21 sek. līdz spēles beigām. Uzvarētāju vajadzēja noskaidrot bullīšos, kur vārtus guva Rudolfs Muraško un Armands Mitkevičs. Nevar neatzīmēt vārtsarga Lukasa Bukatova darbību, kurš atsita abus soda metienus un ļaujot jelgavniekiem svinēt pozitīvu turnīra iznākumu.

     Treneri izsaka pateicību, Denisam Korņilovam (Dinamo 05), Valdim Dommeram ( HS Rīga 05), Kristiānam Neško (Ogres juniors 05) un Mihailam Šitovam (HC Mogiley 05) un viņu treneriem, ka piekrita palīdzēt jelgavniekiem turnīrā.

 

 

     Paldies dalībniekiem par piedalīšanos sacensībās, treneriem par darbu un vecākiem par atbalstu!!!

 

 

 

Reģistrētiem lietotājiem
Lietotājs
Parole