23.11.2015.

Tallinn Trophy 2015

Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkņi uzrādīja labus rezultātus starptautiskajās sacensībās Tallinn Trophy 2015.

No 18.novembra līdz 22.novembrim Tallinā norisinājās starptautiskās sacensības daiļslidošanā Tallinn Trophy 2015, kuras piedalījās Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkņi: Diāna Ņikitina, Anželika Kļujeva, Elīza Lote Lapaine, Paula Vusika, Nikola Koridze, Arina Somova, Paula Beļēviča, Gļebs Basins, Kims Georgs Pavlovs un Dmitrijs Druzs.

Vislabākos rezultātus uzrādīja Diāna Ņikitina, kura izcīnīja 3.vietu Junior-Ladies Group II grupā ar 168.95 punktiem, Dmitrijs Druzs savā grupā izcīnīja 2.vietu ar 31.66 punktiem, Kims Georgs Pavlovs palika 9.vietā savā grupā ar 74.95 punktiem un Glebs Basins savā grupā izcīnīja 4.vietu ar 154.86 punktiem, kā arī uzlaboja savu personīgo rekordu.

Kopumā Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkņu starts šajās sacensības bija veiksmīgs.

Paldies vecākiem par atbalstu un treneriem par darbu.