02.01.2017.

Ventspils Ziemassvētku Balva 2016 un Latvijas Čempionāts

GalleryNo 28.decembra līdz 29.decembrim Ventspilī Olimpiskajā centrā "Ventspils" notiks Latvijas Čempionāts un Sporta skolas “Spars” sacensības “Ziemassvētku balva 2016” šorttrekā, kur piedalījās Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkņi.

Divas dienas Ventspilī Jelgavas Ledus sporta skolas šorttrekisti aizstāvēja skolas godu piedaloties šorttreka sacensībās.

Godalgotas vietas ir sekojošiem Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkņiem:

Junior "D" Boys grupā: 2.vieta - Otto Kubliņš.

Junior "E" Girls grupā: 2.vieta - Paula Gelvere.

Zēni "F" grupā: 2.vieta - Severins Bondaļuks.

Meitenes "E" grupā: 1.vieta - Patrīcija Bondaļuka.

Gunta Kopmane savā grupā ierindojas 5.vietā, Daniela Miļūna savā grupā arī izcīnīja 5.vietu, bet Valērija Bakaja un Paula Ekerte attiecīgi ierindojas 8. un 9.vietā.

Junior "E" Boys grupā Linards Reinis Laizāns ierindojas 4.vietā, Deivids Lucs palika 6.vietā, Miks Meijiers bija 9 un Daniels Lucs palika 10.vietā.

Junior "F" Girls grupā Karolina Auziņa palika 5.vietā, Katrīne Auziņa savā grupā ierindojas 4.vietā, Rihards Saulīts savā zēnu "F" grupā palika 5.vietā un Adrians Uvis Valdmanis - 7.vietā.

Paldies visiem sportistiem par piedalīšanos sacensībās, treneriem par darbu un vecākiem par atbalstu!