30.01.2017.

VOLVO OPEN CUP 32 nd

No 27.01.2017. līdz 29.01.2017. Volvo Ledus hallē norisinājās starptautiskās sacensības Volvo Open Cup 32 nd, kurās piedalījas 27 mūsu skolas audzēkņi.

Starptautiskās sacensībās Volvo Open Cup 32 nd Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkņi startēja dažādas vecumā grupās.

Elīza Lote Lapaine savā grupā palika 12.vietā, Marija Korotkova - 7.vietā, Anastasija Konga palika 8.vietā, Jana Antonova - 11.vietā, Elza Ožechauskaite palika 9.vietā, Emīlija Ozola - 11.vietā, Paula Vusika izcīnīja 13.vietu, Zlata Rudakova palika 17.vietā.

Kas attiecās uz citām dalībniecēm, tad 10., 11., 12., 13.vietās savā gruopā attiecīgi ierindojas Liāna Montvīde, Līva Krastiņa, Nikola Koridze un Sofija Mihailova.

Chick B Girls grupā Paula Beļēviča palika 9.vietā, Arina aleksejeva - 13.vietā un Evelīna Ozola - 20.vietā.

Godalgotas vietas Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkņiem:

Junior Ladies grupā: 2.vieta - Nikola Mažgane;

3.vieta - Greta Morkyte.

Advanced Novice Men grupā: 1.vieta - Kims Georgs Pavlovs.

Advanced Novice Girls grupā: 1.vieta - Arina Somova.

Basic Novice A Boys grupā: 1.vieta - Jurijs Zinovjevs.

Cubs A Boys grupā: 1.vieta - Daniels Kočkers.

Beginners 2005 - 2008 grupā: 3.vieta - Paula Kovaļevska.

Paldies visiem sportistiem par piedalīšanos sacensībās, treneriem par darbu un vecākiem par atbalstu!