Jaunākais

Spēļu un sacensību grafiks no 01.05.2017. līdz 07.05.2017.

Jelgavas Ledus sporta skolas godu audzēkņi aizstāvēja ne tika Latvijā, bet arī Baltkrievijā, piedaloties hokeja turnīrā "KUBOK...
28.04.2017.

Spēļu un sacensību grafiks no 24.04.2017. līdz 30.04.2017.

Šonedēļ Jelgavas Ledus sporta skolas godu aizstāves  ne tikai hokejisti, bet arī šorttrekisti, kuri 30.aprīlī startēs...
25.04.2017.

Jelgavas komandām zelts un sudrabs hokeja turnīrā "LIELDIENU KAUSS 2017"

23.04.2017. Jelgavas Ledus hallē norisinājās hokeja turnīrs "LIELDIENU KAUSS 2017", kurā piedalījās četras komandas....
24.04.2017.

Jaunumi RSS

Spēles video

Noskaties HK "Zemgale/JLSS" un HK "Juniors" aizraujošo spēli šeit.
22.11.2012.

Ekipējums jaunajiem hokejistiem

5.novembrī Volvo Ledus hallē Rīgā sadarbībā ar Nacionālās Hokeja līgas spēlētāju asociāciju un biedrību "Jaunie censoņi", Oskars Bārtulis, Artūrs Irbe un Juris Klodāns pasniedza 20 jaunus ekipējumus jaunajiem hokejistiem, kuru vecākiem nav iespējas savus bērnus ar to nodrošināt. No Jelgavas Ledus sporta skolas arī 2 bērniem tika pasniegti ekipējuma komplekti - Daņilam Goršanovam un Denisam Vilmanam. Apsveicam!

Noskaties video sižetu šeit.
15.11.2012.

LR proklamēšanas 94.gadadienai veltīts pasākums

14.novembra pēcpusdienā Sporta kompleksa "Zemgale" boulinga telpās norisinājās Latvijas Republikas proklamēšanas 94.gadadienai veltīts pasākums Jelgavas sporta skolu vadītājiem un treneriem. Pasākumā tika sumināti treneri, kuri ir ieguldījuši darbu audzinot jaunos sportistus un sasnieguši augstvērtīgus rezultātus. No Jelgavas Ledus sporta skolas apbalvojumus saņēma daiļslidošanas treneris Andrejs Brovenko un hokeja treneris Jevgeņijs Ļinkevičs. Suminam!
15.11.2012.

Hokeja skolas "Skabarga" kausa izcīņa

U-9 vecuma grupas hokejisti ir izcīnījuši Hokeja skolas „Skabarga” kausa izcīņu. Par kausa ieguvējiem kļuva Jelgavas Ledus sporta skolas jaunie hokejisti. Ar rezultātu 4:2 tika pieveikta Ogres komanda, 9:2 sagrauta Sāgas jaunā maiņa, 12:2 – Pērkona hokejisti un finālā ar 8:1 Pārdaugavas vienība.
15.11.2012.

Slidotapmācība JLSS vēršas plašumā

05.11.2012.

Ventspils pērle 2012

Oktobra pēdējā nedēļas nogalē (27. – 28.10.12.) Ventspilī norisinājās gadskārtējās sacensības daiļslidošanā „Ventspils pērle 2012”. Tajā startēja ar Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkņi. Aļina Fjodorova „Senior Ladies” grupā izcīnīja 1.vietu ar punktu summu 112,82. „Junior Ladies” grupā startēja Sinitja Vintere, ierindojoties 3.vietā (72,61 punkti). Sintija pirmo reizi sacensībās izleca 2 arpus apgriezienu Akseli. „Advanced Novice Girls” grupa 12 dalībnieču konkurencē 1.vietu izcīnīja Diāna Ņikitina tuvāko sekotāju apsteidzot par 30 punktiem (95,35 punkti). Visi tiesneši viņas programmu atzina par vislabāko visā grupā. „Basic Novice A Girls” grupā startēja 3 JLSS sportistes. Vislabāk savu sniegumu spēja parādīt Darja Ordinate, ierindojoties 2.vietā. 16.vieta – Anastasijai Švarjovai un 19.vieta – Patricijai Ludvigovai, 24 dalībnieču konkurencē. Sacensībās startēja ar zēnu pārstāvis Kims Pavlovs, izcīnot 2.vietu „Cubs A Boys” grupā. Lote Lapaine sasniedza otru labāko punktu skaitu „Springs B Girls” grupā.
            Kopumā sacensībās startēja 52 sportisti no 5 valstīm.
            Tagad daiļslidotāji gatavojos „Volvo cup” sacensībām, kas norisināsies pēc 2 nedēļām, bet vēlāk būs sevi jāpierāda Latvijas čempionātā.
01.11.2012.

JLSS dalībnieku starts Ventspilī

Šā gada 29.oktobrī Ventspils Ledus hallē risinājās Ventspils Sporta skolas "Spars" balvas izcīņas sacensības šorttrekā 1.posms. Sacensībās slidošanā pa apli hokeja laukumā piedalījās arī JLSS audzēkņi; "V vecuma grupā", kurā sacentās 2002.-2003.gadā dzimušie bērni, startēja 4 hokeja nodaļas audzēkņi, "Iesācēju grupā", kurā startēja 2003.g.dz. un jaunāki, piedalījās 5 slidotapmācības grupu bērni.
V vecuma grupā JLSS audzēkņi izcīnīja vietas no 1.-4. Pirmo vietu ieguva Deniss Vilmans, otrais - Hodass Bogdans, trešais - Roberts Zalāns, bet ceturtajā Daniels Goršanovs. 111m distancē iesācēju grupā no 23 dalībniekiem visi pieci JLSS audzēkņi spēja ierindoties pirmajā desmitniekā. Ričards Grubinskis ierindojās trešajā vietā ar rezultātu 22,55sec, zaudējot uzvarētājam R.E.Rudzītim - bijušajam JLSS audzēknim 2,13sec. Ceturtajā vietā ierindojās - Kārlis Mendziņš (22,70sec), septītajā Jānis Piļka - 24,38sec, astotajā Kristaps Zemžāns - 25,25sec un 9.vietā - Patriks Rullis - 25,42sec.
30.10.2012.

LBJMH

U12 komandas rezultāti notikušajās LBJMH spēlēs:
 • Pērkons - Jelgavas LSS - 8:2
 • Jelgavas LSS - Brocēnu NBJSS - 5:6
 • Jelgavas LSS - Skatas - 9:0
 • Jelgavas LSS - SK "Liepājas metalurgs" - 6:2
 • Jelgavas LSS - Talsu HK/Venta 2002 - 7:1
 • Jelgavas LSS HS Rīgas II - 17:5
Kopvērtējumā savā grupā 4.vieta

U14 komandas rezultāti notikušajās LBJMH spēlēs:
 • Jelgavas LSS - Pārdaugava 00 - 5:6
 • Daugavpils BJSS - Jelgavas LSS - 2:3
 • Jelgavas LSS - Jūrmalas SS/Ogre 99 - 4:3(B)
 • Jelgavas LSS - Prizma - 11:0
 • HS Rīga 99 - Jelgavas LSS - 7:1
 • HS Rīga 99 (II) - Jelgavas LSS - 2:5
Kopvērtējumā savā grupā 3.vieta

Sīkāka informācija LHF mājas lapā - www.lhf.lv
25.10.2012.

Ledus skolas treneri streiko pie Saeimas

Šorīt Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) treneri kopā ar kolēģiem no citām Latvijas sporta skolām pie Saeimas protestēja pret nesamērīgi mazo finansējumu, kāds jaunatnes sporta audzinātājiem – treneriem tiek atvēlēts jau ceturto gadu, informē JLSS direktors Andris Lukss.

«Neadekvāti zemais sporta skolu treneru atalgojums nemotivē jaunos speciālistus darbam sporta skolās. Tas nav konkurētspējīgs ar vispārizglītojošo skolu skolotājiem, kuriem atalgojums pārsvarā ir būtiski augstāks. Nav arī iespēju samaksāt labākajiem treneriem, kas nozīmē, ka netiek diferencēts atalgojums saskaņā ar sasniegtajiem darba rezultātiem. Treneriem nav pilnībā apmaksātas darba stundas treniņu nometnēs, sporta sacensībās, individuālais darbs ar talantīgākajiem sportistiem, audzināšanas darbs. Tāpat ar esošo finansējumu nav iespējams pilnībā apmaksāt profesionālās ievirzes sporta izglītības programmu apguvei paredzēto stundu skaitu. Tādējādi cieš arī jauno sportistu sagatavošanas kvalitāte,» uzsver A.Lukss.

Lēmums par piketu tika pieņemts Latvijas sporta izglītības iestāžu direktoru padomes sanāksmē. Padome uzskata, ka valsts piešķirtais finansējums sporta pedagogu atalgojumam – 3,2 miljoni latu – nav pietiekam, turklāt tāds tas ir jau pēdējos trīs gadus un arī nākamgad tiek plānots tāds pats (+10 procenti minimālās pedagogu darba algas pieaugums).

2012. gadā profesionālās ievirzes sporta izglītības programmas valstī apgūst 64 profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādēs, kurās trenējas 28 000 bērni un jaunieši 38 sporta veidos un kurās strādā 1107 treneri.

A.Lukss norāda, ka 2010. gadā jaunatnes sporta treneru darba samaksas apjoms tika samazināts divkārt – vispirms kā samaksa par likmi (kā visiem pedagogiem valstī) un tad gandrīz dubultā samazināts no Izglītības un zinātnes ministrijas apmaksāto likmju skaits. Iztrūkstošo finansējumu treneru darba algām savu budžetu iespēju robežās sedz pašvaldības. «Diemžēl pašvaldību iespējas nav neizmērojamas un nav arī vienlīdzīgas. Turklāt pašvaldības sedz arī sporta bāzu ekspluatācijas, inventāra iegādes, transporta izdevumu izmaksas profesionālās ievirzes sporta programmu īstenošanai, finansējumu mācību treniņu nometnēm , sporta skolu administrācijas un tehnisko darbinieku algas,» tā A.Lukss.

Lai noteiktu skaidrus un caurskatāmus valsts finansējuma piešķiršanas kritērijus profesionālās ievirzes sporta izglītības programmu īstenošanai, kā arī profesionālās ievirzes sporta izglītības finansēšanā ieviestu principu «naudas seko audzēknim (izglītojamam)», tika izdoti Ministru kabineta noteikumi Nr.1036 «Kārtība, kādā valsts finansē profesionālās ievirzes sporta izglītības programmas». Tie nodrošina pašvaldību un privāto akreditēto profesionālo ievirzes sporta izglītības iestāžu vienlīdzīgu iespēju pretendēt uz valsts līdzfinansējumu, kā arī nosaka konkrētus kritērijus un formulas, pēc kurām tiek aprēķināts piešķiramā valsts līdzfinansējuma (dotācijas) apmērs. Neskatoties uz finansēšanas modeļa maiņu un pretendentu loka paplašināšanu, papildus finanšu līdzekļi sporta treneru darba samaksai 2012. gadā piešķirti netika.

Saskaņā ar Izglītības un zinātnes ministrijas datiem 2013. gadā nepieciešamais finansējums treneru darba samaksai profesionālās ievirzes sporta izglītības programmu realizēšanai ir 5,8 miljoni latu, bet plānotais finansējums no ministrijas ir 3,5 miljoni.

23.10.2012.

Pieredzes apmaiņā JLSS.

10. oktobrī Jelgavas Ledus sporta skolā viesojās Talsu un Rojas novada sporta skolas darbinieki un sporta skolotāji.
Talsu un Rojas jaunatnes un skolu sporta speciālistu vizītes mērķis bija iepazīties ar jaunatnes sporta darba organizēšanas jautājumiem Jelgavas pilsētā, Jelgavas novadā un Jelgavas Ledus sporta skolā. Jelgavas Sporta servisa centra izglītības metodiķe Maija Actiņa viesus iepazīstināja ar skolu sporta darbu Jelgavas pilsētā. M. Actiņas sagatavotajā prezentācijā tika atspoguļota Jelgavas pilsētas skolu sporta sistēma un tās specifika, tradīcijas un novitātes. M. Actiņa pastāstīja arī par skolu sacensībām Zemgales reģionā un Jelgavas pilsētas skolu piedalīšanos valsts mēroga sacensībās.
Ar Jelgavas novada skolu sporta darbu klātesošos iepazīstināja izglītības metodiķe Daiga Rīgava. Sporta skolotājiem no Talsu un Rojas novadiem bija interesanti iepazīties ar Jelgavas novada skolu sporta darba atšķirībām, salīdzinot tās ar Jelgavas pilsētu. Abām lektorēm klātesošie uzdeva daudzus jautājumus par skolu sporta, jaunatnes sporta aktivitātēm, finansēšanu, kā arī par sporta stundas un sporta interešu izglītību vispārizglītojošās skolās.
Viesi tika iepazīstināti arī ar sporta darba organizatoriskiem jautājumiem Jelgavas Ledus sporta skolā, mācību treniņu darba plānošanu, uzskaiti un atskaiti, skolas akreditācijas gaitu un rezultātiem, kā arī ar sporta skolas darbības finansēšanu. Viesiem interesanti bija dzirdēt informāciju par sporta skolas sadarbības veidiem ar Jelgavas vispārizglītojošām skolām, īpaši par sporta skolas pirmajiem soļiem slidotapmācības organizēšanā sešgadīgiem bērniem.
Pēc tikšanās JLSS viesi devās uz Ozolnieku vidusskolu, kur R. Skruļas vadībā tika iepazīstināti ar skolas sporta bāzi un sporta tradīcijām.
N. Gorškova un D. Dombrovska Talsu un Rojas novada skolotājus iepazīstināja ar skolas sporta dzīvi Jelgavas 4.vidusskolā. Viesi apmeklēja arī Zemgales Olimpisko centru.
17.10.2012.
[1-10] [11-20] [21-30] [31-40] [41-50] [51-60] [61-70] [71-80] [81-90] [91-100] [101-110] [111-120] [121-130] [131-140] [141-150] [151-160] [161-170] [171-180] [181-190] [191-200] [201-210] [211-220] [221-230] [231-240] [241-250] [251-260] [261-270] [271-280] [281-290] [291-300] [301-310] [311-320] [321-330]
Reģistrētiem lietotājiem
Lietotājs
Parole