Jaunākais

Spēļu un sacensību grafiks no 01.05.2017. līdz 07.05.2017.

Jelgavas Ledus sporta skolas godu audzēkņi aizstāvēja ne tika Latvijā, bet arī Baltkrievijā, piedaloties hokeja turnīrā "KUBOK...
28.04.2017.

Spēļu un sacensību grafiks no 24.04.2017. līdz 30.04.2017.

Šonedēļ Jelgavas Ledus sporta skolas godu aizstāves  ne tikai hokejisti, bet arī šorttrekisti, kuri 30.aprīlī startēs...
25.04.2017.

Jelgavas komandām zelts un sudrabs hokeja turnīrā "LIELDIENU KAUSS 2017"

23.04.2017. Jelgavas Ledus hallē norisinājās hokeja turnīrs "LIELDIENU KAUSS 2017", kurā piedalījās četras komandas....
24.04.2017.

LHF aicina piedalīties Vecāku asamblejā

 

Latvijas Hokeja federācija (LHF) aicina vecākus pieteikt dalību vecāku asamblejai, kas norisināsies šī gada 26.augustā, plkst. 12.00, viesnīcā "Radisson Blu Hotel Latvija" (zāle Omega).

 

Vecāku asambleja tiek organizēta ar mērķi sekmēt diskusiju starp LHF un vecākiem par profesionālu bērnu sportisko sagatavošanu un iztirzāt būtiskos jautājumus, lai veicinātu spēcīgas un konkurētspējīgas hokeja sistēmas attīstību ilgtermiņā.

 

Pasākumā tiks lemts par Vecāku padomes izveidi un darbības uzdevumiem, tiks iztirzāti jautājumi par ētisku sporta vidi, kurā jāsadarbojas jaunajiem spēlētājiem, viņu vecākiem, treneriem un citiem sporta profesionāļiem.

 

Vienlaikus LHF nacionālās izlases fiziskās sagatavotības treneris Ē.Visockis stāstīs par vispārīgās fiziskās sagatavotības nozīmi bērnu un jauniešu attīstības procesā, tāpat tiks prezentēta rokasgrāmata vecākiem un pārrunāti citi aktuāli jautājumi.

Šajā gadā vecākiem savu dalību ir iespēja pieteikt elektroniski, aizpildot pieteikuma formu zemāk norādītajā saitē.

 

 Lai pieteiktos Vecāku asamblejai, SPIED ŠEIT.

 

 

Izmantotie resursi:

www.lhf.lv

 

 

 Par veselības pārbaudi Valsts sporta medicīnas centrā!

 

JLSS audzēkņu vecākiem pašiem ir jāpiesaka uz veselības pārbaudi bērns.

 

Hokeja nodaļas audzēkņiem, kas brauc uz LBJMH  - U-10,U-12, U-14, U-16 un U-18 ,  obligāti veselības pārbaudi iziet līdz 05.08.2017. !!!!

 

Uzejot uz saiti,  ir atrodamas visa nepieciešamā informācija un veidlapas   http://www.vsmc.gov.lv/arstniecibas-pakalpojumi/sporta-medicina/valsts-apmaksatie-veselibas-aprupes-pakalpojumi/     

   

Valsts sporta medicīnas centrs no veselības aprūpei paredzētiem valsts budžeta līdzekļiem veselības aprūpes pakalpojumus sporta medicīnā nodrošina un veic šādai iedzīvotāju grupai:

 • sportistiem no 10 gadu vecuma līdz 17 gadu (ieskaitot) vecumam (izņemot sporta veidus, kas nav saistīti ar fizisku slodzi un sporta veidus ar zemas intensitātes fizisko slodzi – biljards, boulings, bridžs, dambrete, šautriņu mešana, galda hokejs, golfs, kērlings, korespondencšahs, makšķerēšana, minigolfs, novuss, šaušana (ar fiksētu vai kustīgu mērķi), lidmodeļu sports, petanks un šahs);
 • sportistiem, no 8 gadu vecuma līdz 17 gadu (ieskaitot) vecumam, kas nodarbojas ar daiļslidošanu, sporta dejām, mākslas un sporta vingrošanu;
 • bērniem ar paaugstinātu fizisko slodzi no 10 gadu vecuma līdz 17 gadu (ieskaitot) vecumam, tas ir bērniem, kas apgūst profesionālās ievirzes sporta izglītības programmu un nepiedalās sacensībās (izņemot sporta veidus, kas nav saistīti ar fizisku slodzi un sporta veidus ar zemas intensitātes fizisko slodzi – biljards, boulings, bridžs, dambrete, šautriņu mešana, galda hokejs, golfs, kērlings, korespondencšahs, makšķerēšana, minigolfs, novuss, šaušana (ar fiksētu vai kustīgu mērķi), lidmodeļu sports, petanks un šahs);
 • bērniem ar paaugstinātu fizisko slodzi no 8 gadu vecuma līdz 17 gadu (ieskaitot) vecumam, kas apgūst profesionālās ievirzes sporta izglītības programmu daiļslidošanā, sporta dejās, mākslas un sporta vingrošanā un nepiedalās sacensībās.

 

1 No valsts budžeta apmaksātie veselības aprūpes pakalpojumi sporta medicīnā (sportistiem un bērniem ar paaugstinātu fizisku slodzi no 10 gadu vecuma līdz 17 gadu (ieskaitot) vecumam (daiļslidošana, sporta dejas, sporta un mākslas vingrošana – no 8 gadu vecuma līdz 17 (ieskaitot) gadu vecumam), izņemot sporta veidus, kas nav saistīti ar fizisku slodzi un sporta veidus ar zemas intensitātes fizisko slodzi (biljards, boulings, bridžs, dambrete, šautriņu mešana, galda hokejs, golfs, kērlings, korespondencšahs, makšķerēšana, minigolfs, novuss, šaušana (ar fiksētu vai kustīgu mērķi), lidmodeļu sports, petanks un šahs):

 • padziļinātā profilaktiskā medicīniskā pārbaude (tikai vienu reizi kārtējā gada ietvaros), kurā ietilpst:
  • antropometriskie mērījumi,
  • fiziskās sagatavotības noteikšana pēc EUROFIT metodes,
  • fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrammas 12 novadījumu pierakstu pirms un pēc slodzes,
  • pilna asins aina bez EGĀ un urīna analīze;
  • sporta ārsta konsultācija;
 • ārstu speciālistu (bērnu kardiologs, neirologs, bērnu traumatologs ortopēds, otorinolaringologs, fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts) konsultācijas;
 • manipulācijas otorinolaringoloģijā;
 • funkcionālās diagnostikas pakalpojumi;
 • fizikālās terapijas procedūras;
 • antropometrija;
 • sporta ārsta konsultācija.

No valsts budžeta apmaksāto veselības aprūpes pakalpojumu sporta medicīnā saņemšanas kārtība:

PIERAKSTĪŠANĀS UZ PAKALPOJUMIEM, t.sk. uz padziļināto profilaktisko medicīnisko pārbaudi Pierakstīšanās uz pakalpojumu notiek Centra Klientu apkalpošanas nodaļā (reģistratūrā) individuāli sportistam, sportista vecākam:

 • zvanot pa tālruni 67226002, 27839556 vai
 • elektroniski e-pierakstu sistēmā Piearsta.lv, vai
 • klātienē Raiņa bulvārī 27, Rīgā, 106.kabinetā.

Pieraksts uz pakalpojumiem tiek veikts kārtējā mēneša un nākamā mēneša ietvaros!

*Ja nevarat ierasties uz pieteikto pakalpojumu, lūgums informēt Klientu apkalpošanas nodaļu (reģistratūru)!

NEPIECIEŠAMIE DOKUMENTI:

 1. Personu apliecinoši dokumenti – pase vai personas apliecība;
 2. Bērna likumiskam pārstāvim dokuments, kas apliecina tiesības pārstāvēt bērna (pacienta) intereses;
 3. Ja tiek veikta padziļināta profilaktiskā medicīniskā pārbaude, papildu:
  • pie pirmreizējas padziļinātās profilaktiskās medicīniskās pārbaudes parakstīta veidlapa “Profilaktisko medicīnisko pārbaužu sporta medicīnā informācijas un sportista un bērna ar paaugstinātu fizisko slodzi piekrišanas lapa” Veidlapas formu atradīsiet ŠEIT;
  • aizpildīta un parakstīta anamnēzes anketas veidlapa (ja anamnēzes anketa tiek aizpildīta pirmo reizi, jāatbild uz visiem anketas jautājumiem). Anketu atradīsiet ŠEIT;
  • visu iepriekš veikto izmeklējumu, t.sk. asins analīzes bez EGĀ un urīna analīzes rezultātu, vai izrakstu no citām ārstniecības iestādēm kopijas.

ANALĪŽU (asins analīze bez EGĀ un urīna analīze) NODROŠINĀŠANA UN SAŅEMŠANAS KĀRTĪBA

Centrs 2017.gadā asins analīzi bez EGĀ un urīna analīzi sportistiem nodrošina ārpakalpojumā (tikai vienu reizi gadā pirms plānotās padziļinātās profilaktiskās medicīniskās pārbaudes), ko veic akreditēta medicīnas laboratorija SIA “Centrālā laboratorija”. SIA “Centrālā laboratorija” filiāles un to darba laikus visā Latvijā atradīsi ŠEIT.

1. Klātienē vai telefoniski, pierakstoties uz pakalpojumu “Padziļinātā profilaktiskā medicīniskā pārbaude”, klientu un pacientu reģistrators sportistu vienlaikus piereģistrēs SIA “Centrālā laboratorija” un nosauks sportista identifikācijas numuru. Šo identifikācijas numuru sportistam būs jāuzrāda/jānosauc SIA “Centrālā laboratorija” ārstniecības personai pie analīžu nodošanas.
2. Ja pieraksts veikts elektroniski e-pierakstu sistēmā Piearsta.lv, klientu un pacientu reģistrators ar Jums sazināsies, lai paziņotu piešķirto identifikācijas numuru analīžu veikšanai SIA “Centrālā laboratorija”.
3. Stobriņus urīna parauga savākšanai bez maksas var saņemt sev tuvākajā SIA “Centrālā laboratorija” filiālē. Uz stobriņa kā nosūtītāju jāuzraksta vārdu, uzvārdu un personas koda pirmo daļu.
4. Instrukcija pareizai urīna parauga savākšanai atradīsi ŠEIT.

 

Valsts sporta medicīnas centrs
Raiņa bulvāris 27, Rīga, LV-1050, Latvija
Tālr.: 67226002, 28659369
www.vsmc.gov.lv

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cienījamie Jelgavas Ledus sporta skolas

audzēkņi   un audzēkņu vecāki!

 

 

Informējam Jūs par to, ka visām JLSS mācību treniņu grupām hokejā, daiļslidošanā un šorttrekā

  fiziskās sagatavotības un mācību treniņi uz ledus atsāksies ar 2017.gada 1.augustu,

izņemot SSG (sākuma sagatavošanas grupa).

 

 

SSG (sākuma sagatavošanas grupa) treniņi atsāksies ar 2017.gada 1.septembri.

 

 

      Jelgavas Ledus sporta skolas direktors, A.Zeltiņš

       Jelgavā, 01.06.2017.

 

 

 

 

 

 

Tiekamies 27. Maijā plkst.18.00

 

Sinhronās slidošanas klubs "Amber" ielūdz visus Jelgavas pilsētas svētku apmeklētājus un interesentus uz 2016./2017. gada sezonas noslēguma pasākumu 2017.gada 27.maijā Jelgavas ledus hallē plkst.18.00


Jūs priecēs Sinhronās slidošanas komandas "Amber"un daiļslidotāju priekšnesumi, kā arī būs vienreizēja iespēja izmēģināt savus spēkus kopā ar sinhronās slidošanas sportistēm atrakcijā "Slido sinhroni".

 

 

Jaunumi RSS

Spēļu un sacensību grafiks no 01.05.2017. līdz 07.05.2017.

Jelgavas Ledus sporta skolas godu audzēkņi aizstāvēja ne tika Latvijā, bet arī Baltkrievijā, piedaloties hokeja turnīrā "KUBOK POBEDI".

28.04.2017.

Spēļu un sacensību grafiks no 24.04.2017. līdz 30.04.2017.

Šonedēļ Jelgavas Ledus sporta skolas godu aizstāves  ne tikai hokejisti, bet arī šorttrekisti, kuri 30.aprīlī startēs šorttreka sacensībās Ventspilī.

25.04.2017.

Jelgavas komandām zelts un sudrabs hokeja turnīrā "LIELDIENU KAUSS 2017"

23.04.2017. Jelgavas Ledus hallē norisinājās hokeja turnīrs "LIELDIENU KAUSS 2017", kurā piedalījās četras komandas.

24.04.2017.

JLSS U-13 komandai bronza hokeja turnīrā OLÜMPIA CUP JR U13

No 21.04.2017. līdz 23.04.2017. Tallinā JLSS U-13 komanda piedalījās  hokeja turnīrā "Olümpia Cup JR U13", kur izcīnīja gadalgotu 3.vietu.

24.04.2017.

Lekcija vecākiem par uzturu sportistiem

     Vakar viesnīcā "Zemgale" Jelgavas Ledus sporta skolas audzēķņu vecākiem tika organizēta lekcija par uzturu sportistiem, kuru vadīja sertificēta uztura speciāliste un fizioterapeite Signe Rinkule.

 

 

21.04.2017.

RIGA CUP 2017 U-13 grupā

     Ir noslēdzies kārtējais RIGA CUP 2017 U-13 komandām, kurš norisinājās no 14.aprīļa līdz 17.aprīlim.

     Mūsu Jelgavas LSS puiši godam izcīnīja 11.vietu 25 komandu konkurencē.

 

 

18.04.2017.

Spēļu un sacensību grafiks no 17.04.2017. līdz 23.04.2017.

Jelgavas Ledus sporta skolas hokejistiem ir diezgān saspringta nedēļa, it īpaši U-14 komandai, jo jāpiedalās ne tikai LBJMH regulārajās spēlēs, bet arī starptautiskajā hokeja turnīrā "RIGA CUP 2017"

16.04.2017.

RIGA CUP 2017 U-16 grupā

No 07.04.2017. līdz 09.04.2017. Jelgavas Ledus sporta skolas U-16 komanda piedalījas starptautiskājā hokeja turnīrā "RIGA CUP 2017", kurš norisinājās Ozolnieku Ledus hallē un 15 koamndu konkurencē izcīnīja 8.vietu.

10.04.2017.

Spēļu grafiks no 10.04.2017. līdz 16.04.2017.

Hokejisti šonedēļ savas spēles sāk jau no ceturtdienas un piektdien starptautiskajā hokeja turnīrā "RIGA CUP 2017" savu godu aiztāves JLSS U-13 komanda.

10.04.2017.

Spēļu un sacensību grafiks no 03.04.2017. līdz 09.04.2017.

Piektdien, 7.aprīlī JLSS U-16 komanda Ozolnieku Ledus hallē sāks savu dalību starptautiskājā turnīrā "RIGA CUP 2017".

04.04.2017.
[1-10] [11-20] [21-30] [31-40] [41-50] [51-60] [61-70] [71-80] [81-90] [91-100] [101-110] [111-120] [121-130] [131-140] [141-150] [151-160] [161-170] [171-180] [181-190] [191-200] [201-210] [211-220] [221-230] [231-240] [241-250] [251-260] [261-270] [271-280] [281-290] [291-300] [301-310] [311-320]
Reģistrētiem lietotājiem
Lietotājs
Parole
< Jūlijs >
P O T C Pk S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31